Zus

Materijali za učenje

215 poruka u ovoj temi

Dakle ovako, kupujem nekakav prirucnik iz kemije za drzavnu maturu , tipa "Kemija na DM " od SK .
Ono sto trazim je da ima dobre zadatke,sto slicnjhe onima na prijemnom i na maturi. Teorija mi nije bitna,za to imam udzbenike.

Preporucite mi nesto :)

Ja sam konkretno u knjizari vidio ovu http://skolskaknjiga.i-mall.hr/images/artikli/2/26919/velika.jpg i ovu http://www.profil-mozaik.hr/img/product/47t_2012/kemija-prirucnik-jpg.jpg

Na par mjesta sam pročitao da ova od školske knjige ima dobre zadatke. Je li to odista,zaista,doista ( :D ) tako? Ima li neka bolja?

Uredio Baki

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ne znam što si napravio s linkovima, ali ne vidim što si htio zalijepiti. Ustvari ništa ne vidim. :lol:
Meni je profesorica rekla da Repetitorij kemije za srednje škole ima zadatke slične težine kao što budu na maturi. Za prijemni ne znam.

[EDIT: Autori su Petreski, Novosel]

Ako zna netko nešto bolje, neka slobodno napiše. :D

Uredio *Caesia*

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Eno prepravio sam post.

Vidio sam taj repetitorij u Profila, ali ga nisam baš gledao. Ništa, put pod noge i u inspekciju :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Joj ljudi moji, kak vi s učenjem? Za kemiju vam je super skripta s drzavna.matura-com. Valjda sam dobro adresu napisala :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A za ovaj prvi što si napisao od ŠK mi se čini prilično lagan. Za maturu bi vjerojatno bio ok, ali za prijemni ne znam baš.
Strah me da su tamo ipak dooosta teži zadaci nego na maturi. :lol2:

Za ovaj od Gaudeamusa ne znam, nisam ga uopće ni vidjela.
Na pripemama radimo po takvom iz fizike od Gaudeamusa i zadaci su prilično lagani.

A jesi vidjela tamo skriptu iz fizike? Kako ti se ona čini? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

E nisam opće gledala jer mi je ova Pomakova baš sjela. Ali budem baš pogledala.Sad sam se u kemiju upustila pa mi fizika zapostavljena hhh :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Skripta iz matematike, ako se tako može nazvati. Zadaci sa svih prošlih matura raspoređeni po cjelinama kako se rade u školi. I rješenja su tu.

Zadaci iz matematike.pdf

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

trebam savjet oko fizike,u skoli kao da ju i nemam tako da sam odlucila sad preko ljeta nadoknaditi sve to jer sam maturant vec na jesen i morat cu pisati maturu iz fizike zbog medicine...nakon procitanih postova sa nekoliko tema na forumima dvoumim se : fizika na drzavnoj maturi(šk) ili fizika u 24 lekcije? za prirucnik od skolske knjige kazu da je super jer ima i teorije i primjere rjesenih zadataka po cjelinama i onda zadatke za samostalno rjesavanje,sto se cini super,a za fiziku u 24 takoder same pohvale,no ne znam kako je koncipirana i nemam priliku prelistati ju jer nisam iz veceg grada..sto preporucate za nekoga tko treba sve ispocetka(naravno uz udzbenike,njih imam-paarove)?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu