11 poruka u ovoj temi

Malo kasnim, ali još ima vremena ...

Izdan je natječaj Sveučilišta za potporu od 150 kn mjesečno studentima koji žive u privatnom smještaju ...

Više informacija

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ako sam dobro razumio, za studente prve godine je potreban prosjek 5,00 iz srednje škole?
jawdrop7rg.gif

s 5,0 dobivas izravno, s nizim prosjekom si nize na listi, no ugl. svi vecinom dobiju Uredio selene

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Natječaj za utvrđivanje prava na potporu za smještaj za akademsku godinu 2013./2014. i to:

• sadašnjim redovitim studentima i
  • redovitim studentima koji će upisati prvi put prvu godinu preddiplomskog sveučilišnog, integriranog preddiplomskog sveučilišnog studija i stručnog studija,

a koji stanuju kod privatnih stanodavaca, (ukoliko Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta donese takvu odluku), biti će raspisan u drugoj polovici mjeseca listopada 2013. godine i biti će objavljen na našoj web stranici.

Tako piše na stranici Studentskog centra Rijeka

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

znači da ni na to nemam pravo -.-'

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zasto nemate prava

Jer nismo prvi put upisali faks....ja sam završila jedan preddiplomski, i na kraju to s pravima mi se svelo na isto ko da nisam ni jedan ispit dala na tom faksu :/

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja mislim da se to odnosi na sada ovaj studij ... dakle, da upisujes 1. put 1. godinu na studiju Medicine. To cu jos provjerit pa vam javim, voditelj smjestaja Studentskog centra Rijeka je na godisnjem, a ja u inozemstvu.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja mislim da se to odnosi na sada ovaj studij ... dakle, da upisujes 1. put 1. godinu na studiju Medicine. To cu jos provjerit pa vam javim, voditelj smjestaja Studentskog centra Rijeka je na godisnjem, a ja u inozemstvu.

Aa, vidiš, ima smisla......hvala unaprijed :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu