~Sentinel~

Penlight

7 poruka u ovoj temi

Zna netko gdje kupiti dobar penlight koji se neče pokvariti za dva dana?

I da nije na neke posebne baterije, nego obične, AA ili AAA? Je li tko koristio do sada, koliko je potreban uopče?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ima na ebayu recimo za 15 dolara 10 komada, piše disposable, ali ima i recimo na drugim stranicama tih trajnih za nekih 200 kn, pod garancijom.

Ne mogu se odlučiti. Ako će mi trebati samo tih par tjedana, onda je taj jedan disposable dovoljan, ako će trebati trajno, nije mi žao dati 200 kn.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kak ste uvijek u grupama na vježbama, nađe se netko s lampicom... A uostalom vrlo efikasno možeš koristiti blic na mobitelu kao zamjenu za baterijicu...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja san u RIjeci kupija, u dućanu sa medicinskom opremom, za jedno 40-50 kuna (sa uključenim). Baterije su AAA, iman ga jedno 2 godine sigurno i jednom promjenija baterije. malo se zajebava s njim na vježbama. sigurno ima tako nešto slično kupt u takvim dućanima i u Zagrebu i ostalim gradovima...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudi, ima na Ebayu kupiti za 2 dolara, na AAA baterije. Evo koristim ju pola godine, sve radi, ne jede te baterije ko nenormalna, i super je jer dolazi u hrpu boja :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam na kraju uzela neku za 70 kn tamo u onom dućanu medicinske opreme u Ilici kod Frankopanske. AAA baterije isto, radi OK. Najveća mana im je što meni stalno stvari ispadaju, samo čekam kad će sletjeti na ovo staklo naprijed, ali dobro. Korisna su stvar.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu