~Sentinel~

Noæna smjena ili 0.0-8.0 tema

36 poruka u ovoj temi

Tema u kojoj je dopušteno postati samo od ponoči do 8 ujutro :P

So, što vas drži budnima u ove sitne nočne sate? :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

to šta se stvarno ne sićam kad sam zadnji put iša spavat prije ponoći... popodnevno ubijanje oka ne računam :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Dovoljno koncentrirana da još ne spavam, dovoljno umorna da nemrem uč... Ma, znate kaj, idem ja učiti još 10 minuta pa na spavanje.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Tarzan... <3

Enivej, trebao bih spavati (zadnjih dana sam toliko umoran da su mi motoričke sposobnosti degradirane na razinu mutavog zombija, bar do kasnog popodneva), no ne spavam jer mi se ne spava...
Ali zato ću biti umoran ujutro... I onda ću spavati popodne kada se vratim iz škole... I onda opet neću moći spavati navečer... Ah, pa mojoj inteligenciji nema kraja...

Ali eto, Tarzan mi pomaže prikratiti vrijeme... Tako dobar film. Mislim da ga možda volim više od anatomije...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sto me drzi budnim? ne znam ni sam.. mozda ljenost da se prebacim s kauca u krevet.. :DD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

karboksilne kiseline & sostanze naturali -.-

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ortopederija... Ispit mi je ovaj tjedan, možda već danas. Ne znam, saznat ću ujutro kada dođem do Šalate i zgrade gdje se nalazi oglasna ploča katedre. Obavijesti naime nema na internetu. Nigdje na LejMS-u. Ni pod referadom pete godine, ni pod samim predmetom (koji ni ne postoji na LejMS-u). Eh, ali nije LejMS, kriv, kriv sam ja (i ostali studenti) jer nisam tajnici katedre objasnio da nismo više u stoljeću kada je počela proizvodnja prvog hrvatskog piva i da je Dubrovnik davno ostao bez svoga "žuće" i da bi takve obavijesti (ipak) mogle biti i na internetu. Eh...

No, sad barem znate gdje morate ići da biste vidjeli kada ste na usmenom iz ortopedije

A i ja sam si sam kriv što u petak nisam trčao tamo. No, stvarno mi se nije bilo dalo.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Alkohol koliko god cudno zvucalo, kad pijen kratko prebudan san....

A i razmisljanje o maloj koja mi je fizicki predobra i drzanje ihod su predobri, ali je u glavi premedicinarka streberica :( , place mi se .... <3 <3 <3 <3

poruku san korigira 1000 puta nemojte zamjerit ako ima koja greska

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

razmišljanje o tome kako ovaj vikend ni rečenice nisam pročitala.... i veselje zbog nadolazećeg tjedna :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Najgore je kad u ovo doba poželiš zapalit, a shvatiš da doma nemaš cigareta više kod sebe i da je krizni fond isto prazan...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Najgore je kad shvatiš da si se probudio sam da bi mogao spammat po ovoj temi ...

majko moja, što je meni ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

trebao bi riješavat neke prelude zadatke iz kemije, ali mi ih se ne da izvadit iz ruksaka...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Dosadno, dosadno... idem gledati je l' snimljen koji novi =3... Ray William Johnson jeeej :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pregovaram oko prodaje ljetnih guma.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

budna sam jer nisam normalna.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

And I'm down to my last cigarette... Kako to Tori jednom opjeva u, mislim, Taxi Ride. PROROČICA. Ona je prije cca 15 godina prorekla da ću ja sad pušiti zadnju iz packa.

Tu sam jer ne mogu spavati djelomično pijana. Sve je all or nothing with me. And Sunshine, babe, I want it all with you.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Čekao i dočekao fajrunt u Long clubu i sad mi se ne da leći u krevet jer se ionako moram ustati oko osam. A TV kalendar je zna pola sata...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Očajnički pokušavam nabubat skoro dvadesetak biljki sa aktivnim supstancama u sebi po klasama spojeva unutra i shvatit koja je antiupalna, koja ovo, koja ono, iam vremena sutra do 13...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu