~Sentinel~

Noæna smjena ili 0.0-8.0 tema

36 poruka u ovoj temi

ko fol učim anatomiju, a od 10 sam na youtube-u...razbit ću ovo čudo od tehnologije, ne da mi spavat pasmater.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Zaigrah se tamo na anatomiji na wikiju i sad mi se više i ne spava. Fionina "Valentine" mi je na repeatu zadnjih 3 sata. Nemam nikakav film na disku. :(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nesanica. Eh, već sviće.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Slušam Hot od Avril Lavigne i tjeram se da radim trbušnjake u očajničkom pokušaju da učinim nešto od sebe do plaže...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Slušam Hot od Avril Lavigne i tjeram se da radim trbušnjake u očajničkom pokušaju da učinim nešto od sebe do plaže...

:rofl:

Ne mogu tijelom dotaknuti posteljinu. Vruća je majku joj. O spavanju više i ne razmišljam. Idem još malo sestrinog paladina igrati, Content ne da više ne mogu vidjeti, nego mu i link na forumu prezirem.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Otkrih da Terminal na Mac-u može raditi isto što i moj bivši omiljeni program Putty. Trebala mi je samo godina dana. Sad se tim igram. Ako se Perpetuumče noćas pretvori u 404, znate gdje je belaj :D

Nemam nikakav film na disku. Nema nikakvih serija na eztv-u. Jedino neki Steven Segal klon na RTL-u.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nesanica, Word s naslovom ˝Kako vidim sebe kao liječnika budućnosti˝ i potpuni izostanak inspiracije.

LoveHeart.gif Štampar LoveHeart.gif

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja kad zaspem ne čujem apsolutno ništa, niti me išta može probuditi dok se sama ne probudim. Ne čujem ni telefon koji je udaljen 3 metra od moje glave (jutros sam imala 18 propuštenih poziva), ni sat, ni zvono na vratima, ni promet s ulice, ni strojeve koji su u tjedan dana iskopali rupu za novu zgradu iza ove zgrade.

Poslijepodne mi je palo na pamet bi li čula da netko krene razbijati ulazna vrata maljem. Ne bih. E zato sam u noćnoj smjeni.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U beskrajnoj dosadi i nepospanosti uzbuđeno čekam (tj. sam dočekao) 0:00 kako bih ostvario pravo da ovo napišem...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Moja bespotrebna potreba i ja da sve tablice ma koliko besmislene ili beskorisne bile moraju izgledat' savršeno i onda ih glancam do 3 ujutro -.-
al' ajde...bar sam saznao u neko doba danas da mi, ako oću, za drugi smjer na mom faksu (do)diplomirat treba 7 ispita (samo) razlike položiti

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu