Karlovsky120

Maturanti generacije 2012./2013.

148 korisnika je glasovalo

1. 1. Koje od navedenih fakseva imate kao prioritet na listi?

• MefZg
      57
    • MefRi
      9
    • MefOs
      4
    • MefSt
      6
    • Nijedan, ali se nalaze na listi prioriteta
      2
  2. 2. Prijavljeni ispiti za D.M./prosijek ocijena svih (ili zadnja 3) razreda?

• Matematika (A)
      66
    • Matematika (B)
      7
    • Hrvatski (A)
      72
    • Hrvatski (B)
      2
    • Strani jezik (A)
      70
    • Strani jezik (B)
      3
    • Fizika
      63
    • Kemija
      64
    • Biologija
      64
    • 4.91-5.00
      13
    • 4.81-4.90
      6
    • 4.71-4.80
      12
    • 4.61-4.70
      12
    • 4.51-4.60
      9
    • 4.26-4.50
      10
    • 4.01-4.25
      7
    • 3.51-4.00
      7
    • <=3.50
      1
  3. 3. Kako se pripremate za prijemni/maturu i kada namjeravate poèeti?

• Specijalizirane instrukcije (Trinom, Pomak, etc...)
      22
    • Pripreme u organizaciji ?kole ili nastavnika
      29
    • Privatne instrukcije
      17
    • Samostalno
      71
    • Ne namjeravam se pripremati
      3
    • Prije poèetka ?kolske godine
      10
    • Poèetkom prvog polugodi?ta
      16
    • Poèetkom drugog polugodi?ta
      28
    • Zadnjih mjesec dana
      11
    • Nisam li vam maloprije rekao da se ne namjeravam pripremati?
      1
  4. 4. Kakvu srednju ?kolu pohaðate?

• Prirodoslovno-matematièka gimnazija
      15
    • Opæa gimnazija
      41
    • Jezièna/klasièna gimnazija
      12
    • Strukovna srednja ?kola vezana uz medicinu
      8
    • Strukovna srednja ?kola nevezana uz medicinu
      2
  5. 5. Koji æe vam predmet(i) zadati najvi?e muke?

• Matematika
      25
    • Hrvatski
      6
    • Strani jezik
      6
    • Fizika
      34
    • Kemija
      39
    • Biologija
      4

Molimo prijavite se ili registrirajte kako biste glasali u ovoj anketi.

1504 poruka u ovoj temi

Pamtim i ja avatare, ali i nickove :P

Ovo za koordinate sam se salila, ali ustvari nije uopce losa ideja :lol:

Necemo nikoga ostavitiiiii ;)
(nemojte sad mene zaboraviti ahahahahaha)

I mislim da se nije izgubila, ali iskreno se nadam da iPeter onu potvrdu da si poslala preporuceno jer na tome pise datum i sve, za slucaj da se stvarno izgubila putem

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

evo mene, vratila se u civilizaciju!

i ja sam za i ako se dogovorimo za tak nesto sigurno necu doci autom. i obuci cu nesto zuto ili lega-lega majicu :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nitko nije doživio moje pitanje :( (ili sam ja slijepa)
u koliko sati budu objavljeni rezultati prijemnog popodne?!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja se nadam da je 4 da stignem na bus :)
A što se tiče prepoznavanja, ima li kraj ncvvo-a neko stablo ili nešto drugo što se ističe pa da se nađemo kraj toga?! xD

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne bih znala. :lol:
Ali ako ima, sigurno nije jedno jedino. :rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Neko me pitao jesam li u Zg na pripremama- jesam.

Ja se ne vracam odma isti dan, vec sutradan ,tako da mozemo popit bar pivce za živce :D

Btw. A nije vam palo na pamet da se dodamo na fejsu ,napravimo grupni inbox ili nešt tako? Pa da se malo upoznamo prije Sudnjeg dana?
Mislim,očito svi imate internet :rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Neko me pitao jesam li u Zg na pripremama- jesam.

Ja se ne vracam odma isti dan, vec sutradan ,tako da mozemo popit bar pivce za živce :D

Btw. A nije vam palo na pamet da se dodamo na fejsu ,napravimo grupni inbox ili nešt tako? Pa da se malo upoznamo prije Sudnjeg dana?

Jesi u Pomaka kod slavne trojke Lemac-Milić-Perišić?!
Ja cu popit nesto obavezno nakon prijemnog, al necu moć ostat nakon rezultata :(
Hmm nemam face ima li neki drugi nacin?!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jeste , u Pomaka. Za Lenma znam da jesam , on je kralj, mozda najbolji profesor kojeg sam upoznao. Stvarno je legenda.

Biologiju mi je ta pareišić. Tu se trudim ne zaspat . Al to je do biologije, ne do nje :D

Kemiju nemam pojma kako se zove,kratke place kose, starija žena. Radi puno lapsusa :rofl:

Lemca* , Perišić*

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jeste , u Pomaka. Za Lenma znam da jesam , on je kralj, mozda najbolji profesor kojeg sam upoznao. Stvarno je legenda.

Biologiju mi je ta pareišić. Tu se trudim ne zaspat . Al to je do biologije, ne do nje :D

Kemiju nemam pojma kako se zove,kratke place kose, starija žena. Radi puno lapsusa :rofl:

Lemca* , Perišić*

Je, to je Kata Milić, ja sam umirala na njezine izjave tijekom priprema xD Lemac je kralj samo takav :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Lemac: "Fizika, to vam je jedna tak zaguuuljena gospođa."
"Djeco,ak vi razumijete fiziku, onda možete reći da nešto znate. Ak ne razumijete, e to vam je sranje." - ja sam pukao :rofl: :rofl: :rofl:

A Milić: "To vam je onak, zdravo seljački, Petereni udio vam je gustoća puta volumen. Jel ima koje pitanje koje ja mogu pojasniti ak ima pitanja o ovom pitanju?" :D :D

One simply can not argue with that :DDD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

E tek sad vidim ono "ima li drugi nacin?".

Odakle si? (O tome ovisi ima li drugi nacin :) )

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

moramo dogovorit neki znak prepoznavanja i bit ce umijeće povezat imena s nickovima ovdje xD
a što se tiče votke, hmm ja se isti dan vraćam kući pa ne bi bilo dobro da me putnici u busu proklinju što moramo stajat svako 2 kilometra

hahahha a moras doci nazdraviti pa makar jednom casom! :DD:

daaaa,ajme koji ce to show biti! :D
ajmee i ja se vracam kuci isti dan,navecer..isto busom (ja mislim) a dajte ljudi pa ali necemo slaviti odma nakon prijemnog (uopce nema veze sta je to u pol bijela dana)? niste valjda mislili navecer,zar ne? :huh:

btw, pri čem ste danas? ja sam si ovaj vikend bfffff sa fizikom ( titranje,valovi,optika,zvuk <3 )

I ja sam ovaj vikend na fizici 3. i 4. raz :P (iako sam dns vecinu dana prispavala jer me malo sunce puklo.. :lolcina: )

zavidim ja tebi koliko si toga već gotova iz fizike xD haha a jesu malo ludi, voze se u busu sa zaštitnim Peterkama preko lica, prepadnem se kad ih vidim

o cemu vi,kakvi kinezi? :rofl:

Molila bih da se mjesto sastanka nakon prijemnog odredi upravo ovako, po koordinatama. Jer ja imam osjećaj da neću nikog moći naći, da ćete otići bez mene i da ću sjesti i plakati. Al ozbiljno :)

ajme ovo totalno potpisujem! Ja cu biti iste sudbine ka i ti jer sam malo smotana sta se tice orijentacije :sramic: pravi podvig ce biti naci tu zgradu ncvvo-a u petracicevoj :hihi:

Btw jeli postoji jos itko ovdje (osim mene) tko nije uopce prosa neki (bilo koji) dio gradiva?? ili ste svi sve prosli pa sada ponavljate po ko zna koji put? :P evo ja jos nisam otvorila anorgansku kemiju :( Uredio Katherine17

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Može :bravo:

Mislim da su neslužbeni rezultati 9.7.

Ja vam moram priznati da vam nickove uopće ne gledam kad odgovaram, jedva znam koji je moj nick :rofl:
Sve vas pamtim i vizualiziram po vašim avatarima, tako da kad se upoznamo, morate mi opisati avatare, eto, ti si mi velika mačka u travi :lol:
I ja se isto vraćam isti dan i sad sam shvatila da neću imati interneta do negdje 10 navečer, tako da ću zadnja znati jesam li upala (osim ako ne napišem prijemni baš katastrofalno, onda ću odmah znati da nisam :D )

Što se tiče onog mog zamišljanja ljudi kao njihove avatre, tebi to sigurno ne laska :rofl: :rofl:
Joj ja bi fiziiiiiiku, jedva čekam da to počnem. Momentalno se družim sa prijateljicom kemijom, točnije elektrokemijom :plete:

Molila bih da se mjesto sastanka nakon prijemnog odredi upravo ovako, po koordinatama. Jer ja imam osjećaj da neću nikog moći naći, da ćete otići bez mene i da ću sjesti i plakati. Al ozbiljno :)

Inače, postoji li još netko tko je poslao liječničku potvrdu a da mu nije došla potvrda kući da je to primljeno?
Ne znam da li da se zabrinem, mislim, kolike su šanse da se ta pošiljka izgubila, ali ipak ...

A gledaj ja ti ostavljam na razmišljanje jesam li guzpapir ili govance :P
Meni su vratili i povratnicu i došla je ona potvrda! Al ono ja sam blizu Zga pa vjerojatno zato.

Jel zna netko kak se radi grupni razgovor pa da krenemo od toga? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

E tek sad vidim ono "ima li drugi nacin?".

Odakle si? (O tome ovisi ima li drugi nacin :) )

Okolica Makarske :)
Haha jel Milić kad nabraja nesto na kraju kaze dr,mr...?!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

I mislim da se nije izgubila, ali iskreno se nadam da iPeter onu potvrdu da si poslala preporuceno jer na tome pise datum i sve, za slucaj da se stvarno izgubila putem

Imam, imam tu potvrdu, čuvam je ko oko u glavi, to je sada najvažniji papir u mom životu :rofl:

A što se tiče prepoznavanja, ima li kraj ncvvo-a neko stablo ili nešto drugo što se ističe pa da se nađemo kraj toga?! xD

Joj, pogledaj na google maps, ja sam gledala i meni se sve ono čini tako obično :D

Što se mene tiče može. Sudnji dan :rofl:

Btw jeli postoji jos itko ovdje (osim mene) tko nije uopce prosa neki (bilo koji) dio gradiva?? ili ste svi sve prosli pa sada ponavljate po ko zna koji put? :P evo ja jos nisam otvorila anorgansku kemiju :(

Pa naravno! Evo, ja sam ova zadnja 3-4 dana prvi puta vidjela kemiju 2. razreda. Sad sam došla do kraja 2. razreda, sad čekaju 3. i 4. koje moram po prvi put. S tim da ću 3. zanemariti, samo ću malo pročitati o čemu se radi :D

A gledaj ja ti ostavljam na razmišljanje jesam li guzpapir ili govance :P
Meni su vratili i povratnicu i došla je ona potvrda! Al ono ja sam blizu Zga pa vjerojatno zato.

Onda s nestrpljenjem iščekujem da saznam :rofl:
Nisam blizu Zagreba ali je došlo i ljudima koji su dalje od mene i onima koji su kasnije poslali. Mislim da ću ih nazvati u ponedjeljak.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nazovi, ako si sacuvala racun ili neku drugu potvrdu mislim da nema razloga za brigu ! :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Okolica Makarske :)
Haha jel Milić kad nabraja nesto na kraju kaze dr,mr...?!

A da e, rekla si mi vec ,al sam ja smotan :D

A ne znam, da idem i ja iz St rekao bi ti da dođeš do St pa da putujemo zajedno, ali posto sam ja u zg ne znam :/

Jeee, nabraja puste gluposti :rofl:

Evo ovako, sta se ucenja tice , da vas malo oraspolozim xD

Ja sam za sada napravio: 1. razred fizike , 1. razred biologije, 1. razred kemije i prije mature sam 1 put procitao disni,krvozilni,zivcani,spolni sustav , sastav krvi i homeostazu :D
Sad radim kemiju 2. i fiziku 2. . Biologiju cu tjedan prije prijemnog samo procitat 1 put :)

Tako da ako vas uhvati depresija da necete stic, sjetite se mene :rofl:

Btw. , posto ocito ima vise ljudi koji isti dan idu nazad, ne moramo se mi bas oblokavat ( a i možemo :D ) , mozemo otic na pizzu ili sta god vas je volja...

I nemojte sad da neko misli nesto kao "ajme sta ako im se ne svidim .."

For crying out loud, pa nisam ni ja Taylor Lautner :DDD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja isto nemam fejs :wacko: tj.imam ali mi je deaktiviran ima ohoho a sifru sam zaboravila tako da nemam fejs :rofl: grupni razgovor ovdje na perpetuumu bi bia super :)

Pa naravno! Evo, ja sam ova zadnja 3-4 dana prvi puta vidjela kemiju 2. razreda. Sad sam došla do kraja 2. razreda, sad čekaju 3. i 4. koje moram po prvi put. S tim da ću 3. zanemariti, samo ću malo pročitati o čemu se radi :D

ufff Phoebe uljepsala si mi cili tjedan!! :lol::D
btw nemoj se sekirat oko te potvrde ;) ti si to poslala,iPeter onu potvrdu od preporucene poste tj.iPeter dokaz da si poslala i bok! ti nisi nista zakenjala,ako je netko zakenja onda su to oni :D:rotfl: samo nazovi i vidi sta je s tin ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ja isto nemam fejs :wacko: tj.imam ali mi je deaktiviran ima ohoho a sifru sam zaboravila tako da nemam fejs :rofl: grupni razgovor ovdje na perpetuumu bi bia super :)

ufff Phoebe uljepsala si mi cili tjedan!! :lol::D
btw nemoj se sekirat oko te potvrde ;) ti si to poslala,iPeter onu potvrdu od preporucene poste tj.iPeter dokaz da si poslala i bok! ti nisi nista zakenjala,ako je netko zakenja onda su to oni :D:rotfl: samo nazovi i vidi sta je s tin ;)

Ako ti je ona uljepsala cijeli tjedan, onda sam ti ja cijeli život :lolcina: :rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo ovako, sta se ucenja tice , da vas malo oraspolozim xD

Ja sam za sada napravio: 1. razred fizike , 1. razred biologije, 1. razred kemije i prije mature sam 1 put procitao disni,krvozilni,zivcani,spolni sustav , sastav krvi i homeostazu :D
Sad radim kemiju 2. i fiziku 2. . Biologiju cu tjedan prije prijemnog samo procitat 1 put :)

Tako da ako vas uhvati depresija da necete stic, sjetite se mene :rofl:

Baki ti si mi uljepsa cili misec! :rofl: :rofl: :rofl: ja Peteru toga iman jos,ali svejedno me ne hvata panika (izuzev rijetkih momenata :rofl:) ma recept je-samo radi i sve se stigne! :D

Btw. , posto ocito ima vise ljudi koji isti dan idu nazad, ne moramo se mi bas oblokavat ( a i možemo :D ) , mozemo otic na pizzu ili sta god vas je volja...

I nemojte sad da neko misli nesto kao "ajme sta ako im se ne svidim .."

For crying out loud, pa nisam ni ja Taylor Lautner :DDD:

mozemo i moramo pa makar na srid nekog parka u podne ipo! :rofl::D btw ta pizza isto zvuci dobro-mozemo spojit 2u1 zar ne?! :rofl:
ajmeeeee sta ako vam se ne svidim ?!? :k025:

EDIT: Baki uljepsao si mi cilo lito i zivot!!! :D Uredio Katherine17

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima li uopce netko od nas a da je iz Zg?!
Svi smo neki sa strane xD
Hahaha sta ako se niko nikome ne svidi, omggg :o paa mozemo se pravit da se nismo upoznali i nastavit se druzit ovako :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Daj ja jedina kontinentalka!
Baki car :D

Dajteee group chat jer pocinjemo spamat hahahahahah

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mislim da da, al sam ja informaticki polunepismena :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu