Karlovsky120

Maturanti generacije 2012./2013.

148 korisnika je glasovalo

1. 1. Koje od navedenih fakseva imate kao prioritet na listi?

• MefZg
      57
    • MefRi
      9
    • MefOs
      4
    • MefSt
      6
    • Nijedan, ali se nalaze na listi prioriteta
      2
  2. 2. Prijavljeni ispiti za D.M./prosijek ocijena svih (ili zadnja 3) razreda?

• Matematika (A)
      66
    • Matematika (B)
      7
    • Hrvatski (A)
      72
    • Hrvatski (B)
      2
    • Strani jezik (A)
      70
    • Strani jezik (B)
      3
    • Fizika
      63
    • Kemija
      64
    • Biologija
      64
    • 4.91-5.00
      13
    • 4.81-4.90
      6
    • 4.71-4.80
      12
    • 4.61-4.70
      12
    • 4.51-4.60
      9
    • 4.26-4.50
      10
    • 4.01-4.25
      7
    • 3.51-4.00
      7
    • <=3.50
      1
  3. 3. Kako se pripremate za prijemni/maturu i kada namjeravate poèeti?

• Specijalizirane instrukcije (Trinom, Pomak, etc...)
      22
    • Pripreme u organizaciji ?kole ili nastavnika
      29
    • Privatne instrukcije
      17
    • Samostalno
      71
    • Ne namjeravam se pripremati
      3
    • Prije poèetka ?kolske godine
      10
    • Poèetkom prvog polugodi?ta
      16
    • Poèetkom drugog polugodi?ta
      28
    • Zadnjih mjesec dana
      11
    • Nisam li vam maloprije rekao da se ne namjeravam pripremati?
      1
  4. 4. Kakvu srednju ?kolu pohaðate?

• Prirodoslovno-matematièka gimnazija
      15
    • Opæa gimnazija
      41
    • Jezièna/klasièna gimnazija
      12
    • Strukovna srednja ?kola vezana uz medicinu
      8
    • Strukovna srednja ?kola nevezana uz medicinu
      2
  5. 5. Koji æe vam predmet(i) zadati najvi?e muke?

• Matematika
      25
    • Hrvatski
      6
    • Strani jezik
      6
    • Fizika
      34
    • Kemija
      39
    • Biologija
      4

Molimo prijavite se ili registrirajte kako biste glasali u ovoj anketi.

1504 poruka u ovoj temi

a pokusali smo prosli put kad je bila afera zbog hrvatskog pa nismo uspili :P daaaaj neka neko napravi taj grupni chat :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Mislim da da, al sam ja informaticki polunepismena :D

Hehe takoder xD ajde Baki ti to sigurno znas

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

e jel slusa netko od vas cajke?

Nemojte se bojat odgovorit "da", ja imam jednu koja će vas riješit tog poroka :DDD:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja slusam,izmedu ostalog :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Šta se grupnjaka tiče, postoji/ ne postoji svejedno je kad ga nitko ne zna sprovest u djelo. Očito nismo još dovoljno iskusni :rofl: :rofl: :rofl:

Uredio Baki

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma razgovor, jelte :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Paaa privatno ne, al izlazim tamo gdje se one pustaju jer nemam izbora, meni smijesno sve to xD

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nije me par dana bilo ovdje kad odjednom hrpa onog što nisam vidjela pa ću samo napisat osvrt na one stvari koje sam pohvatala :D
Baš mi je drago da ste svi tako razgovorljivi i spremni na druženje, gledam ove što idu na ostale fakultete i nitko ne razgovara i ne potiče na učenje kao vi, nit se tako organiziraju za nešto po forumima, nego sve onako formalno. Već vidim zašto su na medicinskom svi zakon ^^
Moj zaključak u zadnjih par dana je da je najpametnije obrisati sve ostale fakultete i ostaviti samo medicine, jer me realno ništa više ni ne zanima, pa ću radije pauzirati godinu i pokušati sljedeće ponovno. E da, ako itko zna, sad recimo da se tako upišem ove godine na neki fakultet koji mi je drugi izbor (ne medicina nego npr molekularna biologija) i sad sljedeće godine odustanem od molekularne i upisujem medicinu, ako upišem medicinu, moram li plaćati studiranje ili se to računa kao da prvi put idem na taj fakultet, pa se ne plaćaju troškovi? Pretpostavljam da se plaća jel, ali opet bolje pitati.

Što se tiče nekog druženja 4.7. ja sam za, i baš me veseli to! Stvarno bi se mogli organizirati. A kontam si da bi i ja mogla lega-lega majicu, pa ako ima još netko iz Osijeka ovdje neka se javi,neka to bude naš znak ^^

A prolaženje gradiva onako. Ubija me ova vrućina kod nas, sad sam zaključila da je bolje učiti po noći ili rano ujutro dok još ne prži toliko. Malo žrtve za medicinu xD
Anorgansku planiram proći samo ako bude vremena za to. Koliko znam, inače stave samo jedno pitanje ili tako nešto. Bolje je organsku proći više puta. Nadam se da ću sve stići, iako kako je krenulo...

I cajke slušam ponekad, ako se nađe nešto što mi se svidi. Nemojte me izopćit zbog ovog :D

Uredio Orange

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nije me par dana bilo ovdje kad odjednom hrpa onog što nisam vidjela pa ću samo napisat osvrt na one stvari koje sam pohvatala :D
Baš mi je drago da ste svi tako razgovorljivi i spremni na druženje, gledam ove što idu na ostale fakultete i nitko ne razgovara i ne potiče na učenje kao vi, nit se tako organiziraju za nešto po forumima, nego sve onako formalno. Već vidim zašto su na medicinskom svi zakon ^^
Moj zaključak u zadnjih par dana je da je najpametnije obrisati sve ostale fakultete i ostaviti samo medicine, jer me realno ništa više ni ne zanima, pa ću radije pauzirati godinu i pokušati sljedeće ponovno. E da, ako itko zna, sad recimo da se tako upišem ove godine na neki fakultet koji mi je drugi izbor (ne medicina nego npr molekularna biologija) i sad sljedeće godine odustanem od molekularne i upisujem medicinu, ako upišem medicinu, moram li plaćati studiranje ili se to računa kao da prvi put idem na taj fakultet, pa se ne plaćaju troškovi? Pretpostavljam da se plaća jel, ali opet bolje pitati.

Što se tiče nekog druženja 4.7. ja sam za, i baš me veseli to! Stvarno bi se mogli organizirati. A kontam si da bi i ja mogla lega-lega majicu, pa ako ima još netko iz Osijeka ovdje neka se javi,neka to bude naš znak ^^

A prolaženje gradiva onako. Ubija me ova vrućina kod nas, sad sam zaključila da je bolje učiti po noći ili rano ujutro dok još ne prži toliko. Malo žrtve za medicinu xD
Anorgansku planiram proći samo ako bude vremena za to. Koliko znam, inače stave samo jedno pitanje ili tako nešto. Bolje je organsku proći više puta. Nadam se da ću sve stići, iako kako je krenulo...

I cajke slušam ponekad, ako se nađe nešto što mi se svidi. Nemojte me izopćit zbog ovog :D

Uh , uh koliko ozbiljnosti u 1 postu...puno previše :D

Da, ako upišeš sad nešto, pa nešto drugo iduće godine plaćaš 1. godinu , jer je pravilo da " ne plaćaju oni koji upisuju 1. put 1. godinu" a ne 1. godinu nekog fakulteta.

________________________________________________________________________________________________________

Sad na ono bitno, ja znam jedno mjesto u Zg gdje su pizze ok , cijene prihvatljive. Down side je šta nije baš blizu Sirovatke.
Pa ako se odlučimo na picu , eto možda možemo tamo...

:)

E da, za sve koji slušaju cajke, meni to ne smeta ni najmanje, ali ja ću vam pustit jednu, pa nakon toga nećete više slušat cajke :rofl: Uredio Baki

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Danke ^^
Ja sam i za pizzu, vjerujem da će nam trebat nakon 3 sata pisanja prijemnog :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam za sve ona 2-3-4 sata do rezultata, al ako ne stignem na bus u 5, ostajem s vama do 7 ili 9 xD

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Čini mi se da se nije previše mijenjala situacija danas, ali još je jako jako visoko. Poplavila je nenaseljenu stranu, ali prizor je stvarno nevjerojatan. Meni je do neki dan najbitnije bilo da se ne prelije na promenadi jer smo dva metra od Drave imali maturalnu, a taman su najavili naglo dizanje xD

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa kod mene u donjem gradu je poplavilo i par kuca :( i kod zooloskog na lijevoj obali je frka, pogotovo za vukove jer su na najnizem terenu

orange koju majicu iPeter? ja novu sivu le gica :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hotel Osijek? :D Ma bitno da je sve oke.
I da, da se nadovezem na tvoj esejski post - meni nema ljepšeg od druženja i motiviravanja :) Svi u pinki majce , čekamo se kod prvog drveta lijevo hahaha i poslije prijamnog na jednu ljutu da se opustimo jer znam da cemo svi u banani bit i spaljeni :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

I da, da se nadovezem na tvoj esejski post - meni nema ljepšeg od druženja i motiviravanja :) Svi u pinki majce , čekamo se kod prvog drveta lijevo hahaha i poslije prijamnog na jednu ljutu da se opustimo jer znam da cemo svi u banani bit i spaljeni :D

Ja nemam pinky majicu :( bar sto se sjecam, moze neka druga boja?!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zar mislite da bi od 1200 ljudi samo vas 5-6 bilo u rozu majicu ? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Neće nam ovo s majcama uspjet hahaha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa kod mene u donjem gradu je poplavilo i par kuca :( i kod zooloskog na lijevoj obali je frka, pogotovo za vukove jer su na najnizem terenu

orange koju majicu iPeter? ja novu sivu le gica :D

Uh, to nisam znala, ja sam na totalno drugom kraju, al baš blizu Drave i iskreno se nadam da je onaj bent dovoljno visok :D
Nisam ju kupila (sramota!), ali ionako moram do tamo jedan dana, tako da svakako hoću :D

Dada, hotel Osijek. Poznajemo se? :D

Neka netko drži veliki natpis Perpetuum pa da se svi okupimo xD

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Uh, to nisam znala, ja sam na totalno drugom kraju, al baš blizu Drave i iskreno se nadam da je onaj bent dovoljno visok :D
Nisam ju kupila (sramota!), ali ionako moram do tamo jedan dana, tako da svakako hoću :D

Dada, hotel Osijek. Poznajemo se? :D

Neka netko drži veliki natpis Perpetuum pa da se svi okupimo xD

hihihih, ne ne! Nisam iz Osijeka, ali ga poznam ko svoj džep. Od Juga do Retfale! :P
Izgedat cemo ko hrpa beskičmenjaka s tim natpisom :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A da cekamo na nekoj tramvajskoj stanici blizu ncvvo-a?! Ili da Baki dobije zadatak da nađe nešto prepoznatljivo tamo negdje okolo kraj cega se mozemo nac

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zasto se mene spominje toliko, ja sam samo obicni Splicanin? :D

No dobro, mogu jedan dan istražit :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu