hard_girl1993

Studiranje medicine u Srbiji

4 poruke u ovoj temi

Tko bi htio studirati medicinu u Srbiji neka mi se javi, čula sam da imaju jesenski rok i da primaju puno stranaca. Tko bi išao studirati medicinu u Srbiju?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Pozdrav!
Jako me obradovalo što sam vidjela ovu tvoju poruku (koja je nedavno poslana, što me još više veseli :DD2:) jer i ja želim studirati medicinu u Beogradu.
Nadam se da nisi odustala od ovog posta jer stvarno bih voljela s nekim razgovarat o studiju i životu u Beogradu :yes:
Pretpostavljam da si se već raspitivala oko prijemnog/nostrifikacije/zdravstvenog i svega toga pa neću pisat što sve znam o tomu, jedino ako te što zanima što možda nisi sama pronašla.
Anyway, bilo bi mi drago da se čujemo!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam se raspitivala o Nišu, a o Beogradu znam jako malo, iako mi je svejedno gdje bih studirala u Srbiji, javi se da se dogovorimo

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav vama dvema iz Hercegn NOVOG,,od mene koja sam zavrsila medicinu u SRBIJI...iako sam starija od vas mogu vam samo ovo reci.Niš je po kriterijumima mnogo manje tezi fakultet od Beogradskog..Manji je grad,manje studenata na godini ima ..negde oko 250..profesori su tolerantniji.cak vas i poimence znaju..lakse je raditi i vezbati sa manjim grupama.Grad je lep.mali,oko 300 000 stanovnika,jeftin i za Srpske okolonosti,ljudi su topli .susretljivi i veseli.Cene smestaja u smislu iznajmljivanja stanova ili soba su bukvalno duplo jeftinije nego u Beogradu..U Srbiji je vecito bilo.,pitanje kakav se kadar proizvodi na Niskom fakultetu u odnosu na elitni Beogradski..Mogu vam samo ovo reci,,kakav ste covek takav cete biti i student tj.i kasnije lekar..Ako disciplinovano i studiozno ucite gde god da ste nesto ce biti od vas:))))))))))..Salu na stranu...najiskenije ovo pisem....ako se vec odvajate od roditeljske kuce,svojih prijatelja,od drzave..onda idite onde gde ce vam biti ,malo lakse..Nis je samo dva sata voznje od Beograda,cesta ja bukvalno auto strada kao put Beograd-Zagreb....Pozdrav i nadam se da ce ovo nekom koristit

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu