futaèa

Iskustva s usmenog ispita Prof.dr.sc Vlatko Pejsa

3 poruke u ovoj temi

Hej, evo imam ja....:)

Dakle, jedan od rijetkih profesora koji je na prvom mjestu čovjek.

Usmeni je kod njega predivan, ugodan, lagan.

Prvo pregledaš osobu koju će ti pokazati netko od prisutnih, nakon toga ideš kod njega i traži samo ono što nije zdravo u statusu(obavezno dobro palpirati slezenu i pregledati apsolutno sve limfne čvorove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Nakon toga par pitanjaca...prvo je o stanju koje ima osoba koju pregledavaš, nakon toga nešto iz gastre pa nešto iz nefre pa nešto iz kardio. Kolegicu nije pitao ekg, mene je i to 2 ekg-a, nakon usmenog smo još razgovarali o rendgenskoj snimci koju mi je dao eto tako:).

Najučestalija pitanja njegova su ovdje negdje, malo pročačkaj, od toga ne odstupa. Predivan, sve najbolje o njemu!

Sretno!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Lijep usmeni, pacijent za kojeg pita šta ne valja, pita poprilično osnovne stvari, a onda nabaci neko teže pitanje, ali isto ništa spektakularno terapiju neke leukemije, vrste bubrežnih kamenaca i takve neke stvari. Onda još na kraju pita kao 3 "teška pitanja" za ocjenu više, mene je pitao feltyjev sidrom, koje su stanice zahvacene u hiv bolesti i dijastolički šum lol, moraš znat 2 od ta 3 za ocjenu više lol. Nije me pitao ekg

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu