med-et-smil

Maturanti generacije 2014 2015

583 poruka u ovoj temi

POTREBNI DOKUMENTI:

1. DVIJE FOTOGRAFIJE vel. 4x6 cm

2. ADMINISTRATIVNA TAKSA 20 kn

3. ORIGINALNE SVJEDODŽBE SVA ČETIRI RAZREDA I MATURALNA SVJEDODŽBA

4. DOMOVNICA –original ili izvadak iz e-matice

5. RODNI LIST – original ili izvadak iz e-matice rođenih

6. Pristupnici koji su srednje obrazovanje završili u inozemstvu, moraju priložiti i rješenje o ekvivalenciji.

TIJEK UPISA NA MEDICINSKI FAKULTET

ISPRED REFERADE FAKULTETA – I. kat

od 8,00 sati

- Preuzeti račun za troškove upisa (ukupno 446,69kn), te uplatiti u pošti, FINI, banci
- Preuzeti upisne formulare i indeks

od 9,00 sati

1. STUDENTSKA REFERADA – SOBA 121 (I. kat)- ispred preuzeti listić za red

- ispuniti prvu stranicu indexa
- nalijepiti sliku u index i na matični list
- ispuniti ostale formulare

- predati index i ostale dokumente
- predati uplatnicu
- preuzeti uputnicu za stručnu praksu
- preuzeti šifru za studomat

2. NA STUDOMATU (samostojeći kompjutori na hodniku- I. kat)

- Potvrde o upisu se podižu SAMO AKO JE POTREBNO, istu radnju moguće je obaviti i kasnije npr. u rujnu ili listopadu.

- ispisati potvrde o upisu (npr. za zdravstveno osiguranje, smještaj u studentski dom, stipendije itd.); potvrde podižete u studentskoj referadi.

​Da ali mene zanima hoce li ih oni tamo meni uzeti ili mi ih vracaju ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

E to ne znam.. Ja cu za svaki slucaj uzeti kopije svjedodzbi iz skole, jer tamo ih besplatno mozes dobiti ovjerene, pa cu pitati.. Kontam si da ima puno tih procedura pa ce mi valjda negdje trebati i kopije hhaha :D

​Odgovorili su mi na poruku, kažu da ako imamo ovjeren obrazac"B" u školi ne treba ovjeravati kopije svjedodžbi

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pozdrav svima,
čestitam svima koji su upali na mefzg, nadam se da ćemo se družiti  iduće godine :D

na upisemo možemo doći bilo koji dan ili samo na onaj određeni po mjestu na listi? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Dođi nam u Osijek. Jeftinije je grad nego Rijeka :)
Medicina je medicina. Sama znaš najbolje koliko i kako tvoji mogu financijski podnijeti. 
Držim ti fige da upadneš u Zg da se ne moraš dvoumiti. 

​Hvala ti na savjetu. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li netko na što se ovo odnosi : Ukupni prag na razredbenom postupku: 40% ? :o

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Odgovorili su mi na poruku, kažu da ako imamo ovjeren obrazac"B" u školi ne treba ovjeravati kopije svjedodžbi

​Tooo :D ja se mučim danima već kako ću s tim svjedodžbama. Znači kad predajemo skupa s obrascem B onda ih samo kopiramo onako reda radi bilo kako? Glupo malo pitanje ali ne želim doć tamo pa shvatit tek onda da moram tražit ovjerene kopije u školi jer će mi tad već škola biti zatvorena.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

I kada ćemo dobiti indeks? Tamo negdje prije početka nastave najesen je li tako?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Tooo :D ja se mučim danima već kako ću s tim svjedodžbama. Znači kad predajemo skupa s obrascem B onda ih samo kopiramo onako reda radi bilo kako? Glupo malo pitanje ali ne želim doć tamo pa shvatit tek onda da moram tražit ovjerene kopije u školi jer će mi tad već škola biti zatvorena.

​Meni su tako rekli

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li netko na što se ovo odnosi : Ukupni prag na razredbenom postupku: 40% ? :o

​O kojem se fakultetu radi? Ukupni prag se odnosi na ukupni broj bodova, dakle 40% (400 bodova) je najmanje što smiješ imati kako bi zadovoljila uvjete upisa.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Na upisu

I kada ćemo dobiti indeks? Tamo negdje prije početka nastave najesen je li tako?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​O kojem se fakultetu radi? Ukupni prag se odnosi na ukupni broj bodova, dakle 40% (400 bodova) je najmanje što smiješ imati kako bi zadovoljila uvjete upisa.

​Medicina u Rijeci. :) Aha,hvala ti. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Moim Vas ako neko može da posta jpeg ili pdf (printscreen) listu oko praga na mefzg kada bude konačna. (ono od 250 do 300 mjesta).

Lp

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Može li netko napisati koliko bodova je imao zadnji na mefos? Hvala.

​Trenutno 756,6. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Na Postani student mi za Rijeku piše da su upisi od 20. do 22.7. Gdje mogu vidjeti kada točno trebam doći?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Na Postani student mi za Rijeku piše da su upisi od 20. do 22.7. Gdje mogu vidjeti kada točno trebam doći?

​Upisi za ljetni rok su od 9 do 13 sati, možeš doći bilo koji od ta 3 dana.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav! Možete li mi reć obuhvaća li ova upisnina od 450 kn i index ili se on posebno plaća? I ako da, koliko otpilike? Hvala :)

Uredio trying_to_grow

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav! Možete li mi reć obuhvaća li ova upisnina od 450 kn i index ili se on posebno plaća? I ako da, koliko otpilike? Hvala :)

Obuhvaća​ i index. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Vi koji dolazite na upise u Rijeku, dođite prvi dan ako možete... zadnji dan će vam ostati najgori izborni za birat jer ide po principu tko prvi-njegovo :B

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Moim Vas ako neko može da posta jpeg ili pdf (printscreen) listu oko praga na mefzg kada bude konačna. (ono od 250 do 300 mjesta).

Lp

Screenshot_5.png

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nego zanima me , ako netko od starijih maturanta zna, Koliko studenata okoprilike upiše drugu godinu ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu