Baki

Histologija i embriologija - slike za praktični, primjeri pitanja

7 poruka u ovoj temi

2. PARCIJALNI ISPIT

Na ovim slikama imate neka pitanja od prijašnjih godina. Nije ih loše proć pošto se ponavljaju.

mQCsjn.jpg
hrWhmT.jpg
2HY06R.jpg
cUbsg7.jpg
XK7UJB.jpg
51ExLg.jpg
TKamhr.jpg
bEjsYy.jpg

Iste one slike koje gledate na "VMS image collection" na stranici faksa, imate u ovim prezentacijama, ali neoznačene.

Preporuča se da nakon što ste prošli označene slike, prođete ove i testirate koliko znate tako da pokažete (sami sebi) sve strukture koje su inače označene. Ako to znate, za vas nema straha.

Ispod su slike posteljice koja se također pojavljuje u ispitu!

posteljica i pupkovina slike.pdf

Uredio Elessar
dodatni materijal :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

@purplerain_ Koje su slike tu bile? Ima još problema s ovim attachmentima koji su ostali od apgrejda, patch koji pišem trebao bi to popraviti, samo mi je lijeno sada popravljati dio po dio, čekam da sve dovršim pa da četiri pet ovih šugavih grešaka popravim odjednom, jer treba restartirati server poslije toga. A to znači da moram jednu noć to napraviti, kad nitko ne downloada i surfa. Još bar tjedan dana će mi trebati.

Ako znaš otprilike koje su to slike bile, mogu ih ručno popraviti, ako ne, čekati do sljedećeg tjedna, sorry.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sada ne treba, kolegica s godine je poslala. :D
Bile su slike s mikroskopiranja za praktični, ali neoznačene. 
Imam ja materijala za postavit na forum, ali sam prelijena da bi to malo po malo stavljala već čekam da se to nakupi :lol2: :lol2: :lol2:  

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stavim ti moderatorske ovlasti, pa možeš prčkati i sama po ovome, ja i tako ne mogu upratiti Splitske fajlove.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu