Karlovsky120

Skripta iz fiziologije (samo F1)

7 poruka u ovoj temi

Podsjeća me na Physiology by Linda S. Constanzo (Board Review Series) koja se koristi za pripremu za USMLE.

Izgleda mi kao odličan način za ponavljanje bitnih stvari te za podsjećanje na bitne detalje prije usmenog ispita, ali i pismenog.

Preporuka: na kraju svake lekcije stavi pitanja za koja smatraš da bi trebala pokriti najbitnije stvari, par opisnih pitanja i par onih koja su više usmjerena na neke bitne detalje. Naravno, cjelovit odgovor na esejsko se ne može naći samo u skripti, ali odgovori na ciljana pitanja se mogu naći. Smatram da bi to uvelike pomoglo kod učenja i ponavljanja te cementiranja određenih informacija u memoriju.

Zaključak: nastavi pisati.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Radim po redu kako ide nastava. Sada sam na 17. poglavlju, kada završim cirkulaciju ću reuploadat, a onda bubrezi.

Možda napravim odvojenu skriptu koja doslovno ima par pojmova po poglavlju koje bi trebalo znati objasniti, a mogla bi se koristiti i za provjeravanje zapamćenog...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

II. do III. dio?

Stavi novi komentar kad radiš reupload skripte, a u OP stavi što se sve nalazi u skripti.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu