Elessar

MefSt - brucoši 2015./2016.

53 posts in this topic

​Dosta je dobro organizirano. Koliko ćeš vremena provest na faksu isključivo ovisi o katedri. Otprilike 8-13h, kao jutarnja smjena u školi. Nekad kraće, nekad dulje. Iz fizike ćete imat jednu vježbu u subotu (onkologija <3 ).  
Jedina su promjena kliničke vještine koje su bile popodne. To će vam bit najdraži predmet :D učite osnovne stvari poput mjerenja temperature, tlaka i šećera, a prisustvovat ćete i operacijama u novom rodilištu, kao da biste naučili osnove higijene u bolnici. :D 

​Jest. Sve ovisi o katedri. Najbolje je organizirana anatomija. Koliko god snage iz vas iscrpila, zaželit ćete da tako i ostatak faksa radi :D  

​a gubitak svijesti na anatomiji ili operacijama? događa li se to ili su price za malu djecu :) ?

Ufff vrijeme početka fakulteta se približava...iskreno malo me je strah količine gradiva koje moramo učiti hehe :) a valjda cu uspit naštrebati anatomiju (ali s razumijevanjem heh) ;) 

​također , to mene najviše zabrinjava, neka nezamisliva kolicina gradiva u odnosu na sš :/

​a gubitak svijesti na anatomiji ili operacijama? događa li se to ili su price za malu djecu :) ?​

​Na anatomiji ne. Miris će vam nekad zasmetat. Ali na kliničkim vještinama (operacijama) se to događalo. Ali ništa strašno. 

Ma nekako si mislim ovo drugo cu moći i nauciti..ali onu anatomiju sa pustim latinskim izrazima :( u ovakvim situacijama ozbiljno preispitujem  svoj životni odabir hehe..ali opet si mislim ako je to moglo učinti stotinu studenata prije mene pa mogu i ja ;) 

Polozilo je toliko studenata prije nas, i mi cemo (valjda ) :blink:

Samo se nadam da necu pozalit sto nisam upisala ono oko cega sam se dvoumila :unsure:

Ma i ja kažem :) a neznam koji ti je bio drugi izbor ali si  na kraju odabrala medicinu..to znaci da ti je to ipak draže srcu ;) 

Polozilo je toliko studenata prije nas, i mi cemo (valjda ) :blink:

Samo se nadam da necu pozalit sto nisam upisala ono oko cega sam se dvo

Paaa, zanima me kako ce to sve skupa izgledat, ocu li se snac, kakva ce bit ekipa, ono, moglo bi se rec da se radujem xD

Jeste iz Splita? ^_^

​također :D jedva čekam da sve počne :wub:  jedna sam od rijetkih koja nije iz Splita

nekako se nadam da ćemo uživati u svojoj brucoškoj godini onoliko koliko nam obaveze i učenje dopuste ^_^

​također :D jedva čekam da sve počne :wub:  jedna sam od rijetkih koja nije iz Splita

nekako se nadam da ćemo uživati u svojoj brucoškoj godini onoliko koliko nam obaveze i učenje dopuste ^_^

Ima nas par :wub: jesi dobila dom?

Soon!

Ma hocemo, bar do nove godine haha. :D

Evo, i ja se priključujem threadu :) 
Nisam iz Splita, ali sam upala u dom Kampus i čekam useljavanje. Po rijetkim fotografijama na internetu mi se čini kao odličan dom
(pogotovo kad uspoređujem s Lašćom na kojoj je brat :D )

Uredio Autumn

Evo, i ja se priključujem threadu :) 
Nisam iz Splita, ali sam upala u dom Kampus i čekam useljavanje. Po rijetkim fotografijama na internetu mi se čini kao odličan dom
(pogotovo kad uspoređujem s Lašćom na kojoj je brat :D )

​Lokacija je dosta dobra za buseve, a lipo izgleda ovako vanka. :P
Sretno!

Ima nas par :wub: jesi dobila dom?

​neka nas ^_^ nisam se ni prijavljivala za dom. Bit ću u stanu ovu prvu godinu pa ćemo vidjeti za dalje :) ti si u domu?

U stanu cu bit ^_^ a za kasnije cemo vidit ako prođem godinu :D

​haha :lol: jesi barem blizu faksa? 

A sto ces  :angry:

Vidimo se :D

​ne dajmo da umre tema a i onako nas je malo na forumu :grouphug:

vidimoooo se 28. ^_^

poz :hug:

Jedno pitanje!

Ovo u pon 28. u 11 sati je kao neko "otvaranje" jer koliko sam vidjela humanistika pocinje tek u 13 sati?

poz :hug:

Jedno pitanje!

Ovo u pon 28. u 11 sati je kao neko "otvaranje" jer koliko sam vidjela humanistika pocinje tek u 13 sati?

​Mene zanima isto :rolleyes: 

U 11 sati će vam biti uvodna riječ dekana i prodekana i ostale ekipe, zaželit će vam dobrodošlicu na fakultet i to je to.
Pazite dobro kad će vam oni reći da vam počinje pravo predavanje jer je i nama pisalo da je uvodna riječ u 10 pa predavanje u 11 i 20. Na kraju uvoda su nam rekli da je predavanje u 11 pa je pola ljudi zakasnilo. :lol2: :lol2: 

imam i ja pitanje!

Možda je glupo, ali eto. koja je zgrada A, koja B? Da li je zgrada A ona u kojoj je referada? Ima li zgrada B poseban ulaz?

Zgrada A je ona u kojoj je referada :) 
Zgrada B ima svoj ulaz, ali on je 99% vremena zatvoren pa do zgrade B dolaziš tako da dođeš na prvi kat A zgrade i odeš do ''vruće veze'' i to je to. Zgrada C je ona gdje je menza, a tu se nalaze i apartmani. 

Zgrada A je ona u kojoj je referada :) 
Zgrada B ima svoj ulaz, ali on je 99% vremena zatvoren pa do zgrade B dolaziš tako da dođeš na prvi kat A zgrade i odeš do ''vruće veze'' i to je to. Zgrada C je ona gdje je menza, a tu se nalaze i apartmani. 

​hvala hvala ^_^

Svečano otvaranje nove akademske godine, uz pozdravnu riječ dekana i prodekana, održat će se u ponedjeljak, 28. rujna 2015. u Amfiteatru Zgrade B, s početkom u 9 sati.

Za studente prve godine studija raspored uvodnih predavanje, za  28. rujna je kako slijedi:

·         Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Medicine:  „Humanistika“, seminarske učionice A 430 i A429 (IV. kat zgrade TMZ) s početkom u 11:20.

·         Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Dentalne medicine: „Uvod u dentalnu medicinu i povijest dentalne medicine“ , predavaonica A503 (V. kat zgrade TMZ) s početkom u 10:30

·         Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Farmacije: „Biologija biljaka i životinja“, seminarska B101, zgrada B, s početkom u 8 sati

·         Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Medicine na engleskom jeziku uvodno predavanje bit će u četvrtak,  1. 10:  „Socijalna medicina“, amfiteatar PAK, s početkom u 8:50.

Sretno vam! :D

Nadam se da cete uzivati koliko i mi. Vidimo se!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu