Elessar

MefSt - brucoši 2015./2016.

53 poruka u ovoj temi

Jeli to nešto promjenjeno jer na stranici fakulteta piše ovo:

Svečano otvaranje nove akademske godine, uz pozdravnu riječ dekana i prodekana, održat će se u ponedjeljak, 28. rujna 2015. u Amfiteatru Zgrade B, s početkom u 9 sati.

Za studente prve godine studija raspored uvodnih predavanje, za 28. rujna je kako slijedi: .

Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Medicine: "Uvod u Medicinu - Humanistika", Velika predavaonica ( I. kat zgrada TMZ) s početkom u 13 sati. .

Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Dentalne medicine: "Uvod u dentalnu medicinu i povijest dentalne medicine" , predavaonica A530 (V. kat zgrade TMZ) s početkom u 10:30 .

Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Farmacije: "Biologija biljaka i životinja", seminarska B101 (zgrada B), s početkom u 8 sati. 

Uredio jaleet
Greska

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Jeli to nešto promjenjeno jer na stranici fakulteta piše ovo: ...

​Na facebook stranici faksa jutros je objavljeno ovo što sam ja ovdje prenijela. Ne znam sad točno, ali pogledajte sutra-preksutra raspored na humanistici (katedre, ne raspored za studente) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovo je na stranici faksa zadnje tako da je vjerojatno u 11 i nesto ovo. Na onim Izvjestajima u Nastavi je zadnji put kad sam gledala bila druga informacija, ali vjerojatno nije updateano. :)

Svakako dolazimo u 9h pa cemo vidit, bolje za nas da je predavanje ranije da ne bude rupa. 

Vidimo se!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu