Prince

Maturanti generacije 2015 2016

855 poruka u ovoj temi

Da da heheh ma rasturit sljedece godine i na maturi i na prijemnom hahah

I hope so. Nezz kad da počnem učit, izgubljen sam hahaha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

I hope so. Nezz kad da počnem učit, izgubljen sam hahaha

​Ma polako,  ja san se vec pocea pripremat za svaki slucaj ali imamo i dosta vrimena i ugl sve je to meni jos "frisko" jer san izborne dobia 4 osim kem 3 pa samo nadogradujen znanje... Sretno ti ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Onda suosjećamo, jel haha

​ma upadamo 100% brate, razmisljan koliko smo mi u startu isprid ovogodisnjih maturanata (sorry ekipa :P) jer imamo cilu godinu da pripremimo samo 3 predmeta s tim da samo tribamo usavrsit svoje znanje. i jos k tome nemamo drugih obaveza i nema stresa zbog skole i odrzavanja prosjeka i ucenja za obavezne mature itd. i naravno, nadan se da ce u ovoj generaciji bit manje zainteresiranih za medicinu, ovo je ludnica sta je bilo ove godine :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​ma upadamo 100% brate, razmisljan koliko smo mi u startu isprid ovogodisnjih maturanata (sorry ekipa :P) jer imamo cilu godinu da pripremimo samo 3 predmeta s tim da samo tribamo usavrsit svoje znanje. i jos k tome nemamo drugih obaveza i nema stresa zbog skole i odrzavanja prosjeka i ucenja za obavezne mature itd. i naravno, nadan se da ce u ovoj generaciji bit manje zainteresiranih za medicinu, ovo je ludnica sta je bilo ove godine :huh:

Hahaha daaa, nadam se da će ih bit manje sljedeće godine, ove su i bodovni pragovi bili nemogući ajme :o  

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hahaha daaa, nadam se da će ih bit manje sljedeće godine, ove su i bodovni pragovi bili nemogući ajme :o  

​katastrofa hahaha, volila bi znat cime se hrane prvi na listi :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​katastrofa hahaha, volila bi znat cime se hrane prvi na listi :D

HAHHA da, također :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Čini se da MEF ima nove stranice, ali koliko mi se čini ništa nije novo samo su malo osuvremenili dizajn.. Puno im stvari ili nedostaje ili ne radi.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudiiii pitanje :) Odakle ćete učiti kemiju? Imam onu dobru skriptu i udžbenike i sad mi treba nešto za zadatke... Nisam više pametna šta odabrati od silnih priručnika koji se nude hahah :/ 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudiiii pitanje :) Odakle ćete učiti kemiju? Imam onu dobru skriptu i udžbenike i sad mi treba nešto za zadatke... Nisam više pametna šta odabrati od silnih priručnika koji se nude hahah :/ 

​Koliko sam čula- Kemija u 24 lekcije i zbirka opće i organske kemije iz Profila :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Imam doma zbirku zadataka 3 i 4 od alfe (Gordana Pavlović)

Gdje da pronađem tu zbirku opće i organske kemije od profila?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Ja sam je narucia online prije misec dana.. zbirka nije skupa dode oko 60-70 kn a predobra je jer je u sklopu udzbenika i prije svake cjeline imas detaljno objasnjeno ono sto u udz i nije bas a ovu opcu imam jos od 1. srednje heheh jako stara zbirka (mislin petreski sever) tako da nez jel je ima u knjizarama ili online vise uopce 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudi ima li neko od vas na kompu ovu kemiju u 24 lekcije pa da stavi link..gledam tu na plabu ima samo fizu24? Hvala :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Probaj u Bogovićevoj :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Na nekom oglasniku ili od nekog starijeg :D Ili pitaš profesora iz kemije, možda ima, pa kopiraš. Eventualno neki antikvarijat ako si takve sreće.
To su prastare zbirke koje nije baš lako naći (pogotovo ovu iz organske), mislim da su zadnji put tiskane prije 10ak godina tako da ih u knjižarama nema.

Ovako izgledaju:

opća - http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/knjige-gimnazija/kemija-zbirka-rijesenih-primjera-zadataka-opce-kemije-slika-41810182.jpg

organska - http://www.njuskalo.hr/image-bigger/knjige-gimnazija/organska-kemija-zbirka-rijesenih-primjera-zadataka-slika-24969842.jpg

Ja imam obje pa ako ih netko iz Zagreba želi kopirat, mogu mu posudit (trebaju mi za faks pa ih ne prodajem).

Uredio AnyaStarsailor

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovu zbirku iz organske koju ja imam je mislin novo izdanje, isti su autori samo se zove "temelji organske kemije". Ugl mislin da nema vise za kupit ovo starije izdanje nego samo ovo novo i da su novije i starije izdanje slicni dosta 

Uredio MedStudent555

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovu zbirku iz organske koju ja imam je mislin novo izdanje, isti su autori samo se zove "temelji organskem kemije". Ugl mislin da nema vise za kupit ovo starije izdanje nego samo ovo novo i da su novije i starije izdanje slicni dosta 

​Je, to je jako staro izdanje, ali ja sam prošle godine kupila u Profilovoj knjižari u Bogovićevoj! Pa ako ti je usput negdje, svrati :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Je, to je jako staro izdanje, ali ja sam prošle godine kupila u Profilovoj knjižari u Bogovićevoj! Pa ako ti je usput negdje, svrati :)

​Ne zivim blizu ali nema veze ova novija je isto super, od profila je isto tako da mislin da su starija i ova slicne, detaljna je i ima puno zadataka onih tipova koji su na prijemnom i koji su dosta tezi. Ugl hvala :D

Uredio MedStudent555

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Ne zivim blizu ali nema veze ova novija je isto super, od profila je isto tako da mislin da su starija i ova slicne, detaljna je i ima puno zadataka onih tipova koji su na prijemnom i koji su dosta tezi. Ugl hvala :D

​Misliš na ovu? http://www.profil-klett.hr/web-shop/proizvod/temelji-organske-kemije Ako su slične onda ću radije kupiti ovo novo izdanje nego trošiti vrijeme tražeći starije.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Misliš na ovu? http://www.profil-klett.hr/web-shop/proizvod/temelji-organske-kemije Ako su slične onda ću radije kupiti ovo novo izdanje nego trošiti vrijeme tražeći starije.

​Da. Zbirka je jeftina ali opet nisam siguran dali su slicne, po meni bi trebale zato sto se radi o istim autorima i naklade a po onim sto sam prosa detaljna je i dosta toga je objasnjeno ono sto nema u udz

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hvala svima, budem onda potražila tu novu zbirku od profila ;)

​Gle ja nebi tia da bude nekih zabuna sad ako nabavis tu zbirku jer svi govore da je staro izdanje odlicno (nisam ima ovo starije izdanje) a opet nemas sto ni izgubit, ja pauziram godinu i prosa san organsku kem u 4. raz i bia san na natjecanju i mogu rec da je ova zbirka definitivno na toj razini i mislin da je vise nego dovoljna za prijemni. Pozz ;):D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja nemam pojma za tu novu jer još nije postojala kad sam ja bila maturantica :D
Ali mogu poslikat koju lekciju iz svoje stare sad za vikend kad dođem doma pa da netko ko ima novu usporedi da znamo koliko su zapravo slične ili čak iste :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Gle ja nebi tia da bude nekih zabuna sad ako nabavis tu zbirku jer svi govore da je staro izdanje odlicno (nisam ima ovo starije izdanje) a opet nemas sto ni izgubit, ja pauziram godinu i prosa san organsku kem u 4. raz i bia san na natjecanju i mogu rec da je ova zbirka definitivno na toj razini i mislin da je vise nego dovoljna za prijemni. Pozz ;):D

​Slažem se. Imam novo izdanje za 2. i 3.razred i poslužila je za natjecanja :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

lp ljudiii,vidim ima vas punoo, i to mi je dragoo.

ja imam jedno pitanje za bivše maturante: možete me usmjeriti ako je ovo dobra podloga za maturu?

matematika:matematika u 24 lekcije +matematika na maturi(šk)

hrvatski: nemam još ništa,pronaći ću neku skriptu i ponoviti lektire

eng-ide mi super i samo cu malo ispite pogledati

fizika:paar teorija,fizika u 24 lekcije +zuta i plava zbirka+fiz na maturi

kemija: repetitorij,zbirke koje ste mi vi preporucili(profil) i sad ne znam dal da si uzmem jos kemiju u 24 lekcije? sta kazete vi?

i biologiju cu po knjigama,imam onu dobru od springera za 3 razred, i ostale isto od profla alli zivi svijet.

sad me zanima jel to okej? sta mi jos treba?

ima tko mozda onu zbirku ispita sa prijemnih? 

hvala vam unaprijed,i nadam se da vam nisam dosadna,i budite spremni na jos mali milion pitanja :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu