45 poruka u ovoj temi

Pozz ljudi. 4.sam razred gimnazije i planiram iduce godine upisati medicinu u mostaru ...ako netko moze nesto napisati o faksu bilo bi odlicno , o profesorima o samom fakultetu ,ispitima ...kada bi trebala poceti s pripremama i na sta se trebam bazirat ...hvala unaprijed

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Pozz ljudi. 4.sam razred gimnazije i planiram iduce godine upisati medicinu u mostaru ...ako netko moze nesto napisati o faksu bilo bi odlicno , o profesorima o samom fakultetu ,ispitima ...kada bi trebala poceti s pripremama i na sta se trebam bazirat ...hvala unaprijed

Pozz i tebi! :rukovanje: 

Prije svega fakultet je jako dobro organiziran, relativno nov i uvjeti za rad su i vise nego odlicni. Profesori dolaze iz cijele Hr (iako imamo i domacih) tako da je zbog toga nastava koncipirana slicno ostalim medicinskim fakultetima u Hr. :) Razlika je u tome sto se prima relativno malo studenata, sto je zapravo jako dobra stvar, jer cete seminare i vjezbe odradjivati u vrlo malim skupinama, pa ce se i profesori moci vama posvetiti (na kraju svakog kolegija profesori vas uglavnom sve znaju). :D

Nekako je bezveze da ti pisem o svakom profesoru i ispitu zasebno, buduci da ih je na prvoj godini dosta, ali imat ces vremena raspitati se o svemu kada pocne prva godina, tako da - sve u svoje vrijeme. :)  :mig:

Ja sam se pocela pripremati na ljeto izmedju 3. i 4. srednje, negdje pocetkom 8. mjeseca... Kemiju sam radila kroz cijelu godinu, a za ponavljanje fizike i biologije mi je trebalo po 2 mjeseca. Mislim da je sasvim ok i da se tek sad pocnes pripremati. :rotfl:

Mislim da ti je najbitnija kemija, a bio i fiz se vec nekako lakse mogu uraditi na prijemnom, bar se meni tako cini. 

Mislim da je to to... Ako sam ti nesto nedovoljno jasno napisala ili imas jos pitanja, slobodno reci. :) 

:bok:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozz i tebi! :rukovanje: 

Prije svega fakultet je jako dobro organiziran, relativno nov i uvjeti za rad su i vise nego odlicni. Profesori dolaze iz cijele Hr (iako imamo i domacih) tako da je zbog toga nastava koncipirana slicno ostalim medicinskim fakultetima u Hr. :) Razlika je u tome sto se prima relativno malo studenata, sto je zapravo jako dobra stvar, jer cete seminare i vjezbe odradjivati u vrlo malim skupinama, pa ce se i profesori moci vama posvetiti (na kraju svakog kolegija profesori vas uglavnom sve znaju). :D

Nekako je bezveze da ti pisem o svakom profesoru i ispitu zasebno, buduci da ih je na prvoj godini dosta, ali imat ces vremena raspitati se o svemu kada pocne prva godina, tako da - sve u svoje vrijeme. :)  :mig:

Ja sam se pocela pripremati na ljeto izmedju 3. i 4. srednje, negdje pocetkom 8. mjeseca... Kemiju sam radila kroz cijelu godinu, a za ponavljanje fizike i biologije mi je trebalo po 2 mjeseca. Mislim da je sasvim ok i da se tek sad pocnes pripremati. :rotfl:

Mislim da ti je najbitnija kemija, a bio i fiz se vec nekako lakse mogu uraditi na prijemnom, bar se meni tako cini. 

Mislim da je to to... Ako sam ti nesto nedovoljno jasno napisala ili imas jos pitanja, slobodno reci. :) 

:bok:

Hvala ti na svemu , nadam se da ce biti sve uredu  , potrudit cu se da bude....

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kako idu pripreme?

Ja se nadam dobro ahahhah kemiju radim od 10mj   fiziku sam pocela prije mj dana a bio cu tek u 6mj       kod tebe

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja radim kemiju i fiziku istood 10mj, a bio od 1mj tako da je ona vec prakticki gotova. Fizika mi nikad nije bila jaca strana

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Iz Zadra, a navale ce vjerojatno biti kao i svake godine. Znas li ti mozda kada ce poceti prijave?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nadam se da mi forumasi upadamo hahah

Hahahhha i ja se nadam .....mislim da budu nekad krajem i sredinom 6  jer prijemni je pocetkom 7mjeseca ja msm

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Znas li mozda da li se prijemni razlikuje puno od drzavne mature?

Pa koliko sam ja mogla shvatit dosada puno je tezi prijemni na maturi bas opce stvari budu a na prijemnom je malo  kompliciranije

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

A nije valjda ovo pusto ucenje za nista haha

A valjda....nezz ove je god bio i drugi rok cak jer na prvom nije sve popunjeno bilo po prvi put ja msm hahahahaah daj boze da i ove god bude ih malo na prijemnom   msm manje nego prije

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ovako ja sam van bila prosle godine na prijemnom u zagrebu ... nisam isla u mostar al iman dosta prijateljica koje jesu razlika u danima je bilo 2 dana cini mi se ako ne i odma sutradan nemojte me drzat za ric .... moja prijateljica je kao i ja izasla u zagreb ali ona se odlucila i za varijantu mostar zbog sigurnosti i kada je dosla u mostar docekao ju je IDENTICNI PRIJEMNI  koji je pisala u zagrebu (valjda nema zasto lagat ) ja nemogu to potvrdit jer u mostar nisam izasla ......razlog zasto je tako losa prolaznost u mostaru jel dodu ljudi koji se nisu spremili pa je tesko i prag proc ona je recimo u zg kiksala ..polozila ga je al ju je izgurala konkurencija ... ali sad uspjesno zavrsava prvu godinu u mostaru gdje je upala i to pri visoko rangiranom mjestu ...to govorim iz njenog slucaja (mislim na ponovljeni prijemni ako nije istina neka neko potvrdi tko je bio i u zg i u mostaru) ali poanta je zapravo da se ne trebate bojati ako se dobro i kvalitetno pripremite sto posto upadate :) samo plava zbirka nije dovoljna uhvatite se udbenika gledajte detalje pogotovo iz fizike  ... ja sam prosle godine  u zg bio i kem rj 30/36 sta je izvaredan rezultat fiziku sam rj tocno 33% sto je dovoljno za prolaz al konkurencija me jednostavno izgurala ...... fiziku vise se orjntirat na teoriju ... ja sam ocekivala zadatke i digitron sam upalila doslovno 3 puta 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu