Sign in to follow this  
Followers 0
arwen.mostar

Mostar 2016 prijemni

4 posts in this topic

Maturanti , ima li vas ??   Pripremate li se i kako vam ide ?    Ako ima netko iz mostara ako moze nek napise par savjeta za prijemni ...  zasto opada zainteresiranost za med  ove god nisam mogla vjerovat da ih je oko 120 bilo na prijemnom i jos drugi rok bio

Maturanti , ima li vas ??   Pripremate li se i kako vam ide ?    Ako ima netko iz mostara ako moze nek napise par savjeta za prijemni ...  zasto opada zainteresiranost za med  ove god nisam mogla vjerovat da ih je oko 120 bilo na prijemnom i jos drugi rok bio

​Evo ja idem...zna li se kad ce bit prijemni....kako se ti spremas ja evo prolazim knjige iz srednje...pozdrav :)

​Evo ja idem...zna li se kad ce bit prijemni....kako se ti spremas ja evo prolazim knjige iz srednje...pozdrav

Cini mi se da je 8.7. Prijemni al nista nije sluzbeno jos...ja radim iz knjiga iz srednje i jos sa matura prethodnih i iz prirucnika iz zg i iz novog iz mostara...

Cini mi se da je 8.7. Prijemni al nista nije sluzbeno jos...ja radim iz knjiga iz srednje i jos sa matura prethodnih i iz prirucnika iz zg i iz novog iz mostara...

​je evo i ja sam ueza knjige sa priprema i sa prijemnoga iz zagreba pa prolazim redom... jeli ides u zagreb isto?

i jeli znas kada krecu prijave za mostar?

Uredio guradianforever