Munja Zgb

Je li Jalšina knjiga nužna ?

6 poruka u ovoj temi

Kao što naslov kaže, jel jalšina knjiga neizostavna ili se može topografija svladati iz Marušićke i Waldeyera ? 

I da, po čemu učiti uho ? 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Nisam u tijeku s anatomijom, ali zaista ne vidim kako bi bila neizostavna. Pa nije čovjek izmislio anatomiju. Da naučiš iz bilo koje knjige na razini za medicinski fakultet prolaz ti mora biti zagarantiran. Ili može katedra počiniti harakiri. Ovo vrijedi pod uvjetom da smo normalna zemlja, ili bar da su ljudi na pretklinici normalni, nisam blizu tom mišljenju, pa neka ti još netko drugi napiše :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ma topografija se savlada iz atlasa i aclandovih videića za anatomiju. ako ti se ne sviđa jalša, nemoj učit po jalši. ja sam učila pomalo iz svih udžbenika, što mi se gdje svidjelo, uho i oko sam radila iz platzera. ako dobro naučiš anatomiju iz bilokoje knjige, prolaz ti je zagarantiran, ne moraš se zamarati time tko je pisao koji udžbenik. dosta ljudi je na kraju za usmeni učilo samo iz platzera i to je bilo i više neg dovoljno.

i ako ti išta znači, ja sam kod jalše bila na usmenom i prošla bez problema, a iz njegove knjige sam učila samo parafaringealne prostore. : )

Uredio vermillion

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ma topografija se savlada iz atlasa i aclandovih videića za anatomiju. ako ti se ne sviđa jalša, nemoj učit po jalši. ja sam učila pomalo iz svih udžbenika, što mi se gdje svidjelo, uho i oko sam radila iz platzera. ako dobro naučiš anatomiju iz bilokoje knjige, prolaz ti je zagarantiran, ne moraš se zamarati time tko je pisao koji udžbenik. dosta ljudi je na kraju za usmeni učilo samo iz platzera i to je bilo i više neg dovoljno.

i ako ti išta znači, ja sam kod jalše bila na usmenom i prošla bez problema, a iz njegove knjige sam učila samo parafaringealne prostore. : )

​Hvala ti puno ! jer nas demosi straše da je Jalša nužan za topografiju da taj kolokvij ni ispit općenito ne možemo položiti bez Jalše da je on jedini pravi... 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

​Hvala ti puno ! jer nas demosi straše da je Jalša nužan za topografiju da taj kolokvij ni ispit općenito ne možemo položiti bez Jalše da je on jedini pravi... 

Nemoj nikako slušati sve što ti demosi kažu, među njima je puno kompleksaša. Anatomija se ionako ne uči iz teksta nego iz slike. Meni osobno je jalša bio super i odlično pisan, ali sam ga prekasno otkrila, dok s marušićkom nisam mogla na zelenu granu. Ja bih ti preporučila da prolistaš malo jalšu i vidiš jel ti paše takav stil pisanja, ak ne, vratiš se svojoj staroj literaturi i topografiju učiš gledajući.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 2/7/2016 at 9:42, Munja Zgb said:

jer nas demosi straše da je Jalša nužan za topografiju

Evo, ja sam demos i Jalša ti nije nužan za topografiju. Osim ako budeš kod njega na usmenom i želiš 5.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu