31 poruka u ovoj temi

On 3/14/2017 at 10:07, pers.incog. said:

Vlahović, dosta ljudi je srušila jer eto, budući doktori imaju veliku odgovornost na sebi i ne smiju se zadovoljavati dvojkama.

bwahahaahahahahaha

Čekajte samo više godine kad će mantra biti "piši 2 i pusti me na miru" :D

"Kolega, ako budete imali 2 iz ovog predmeta to će vam utjecati na prosjek." Moj odgovor

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ne trebamo cekati vise godine za to (:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sinčić: Jedno vrlo rutinsko ispitivanje, pita te konkretne stvari i samo (doslovno) jednu recenicu o pojmu i onda te prekine ako znas, a cak ni ako ne znas, ne muci te nego ide dalje. Nema konceptualnih pitanja niti ikakvog objasnjavanja. Usmeni traje 2 minute i 17 sekundi po osobi i nije neugodna atmosfera.

Pitanja: topoizomeraza, SRP, heat-shock proteini, palindrom

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jovanov za cudo bila draga ove godine

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jovanov- vrlo draga, dobra je atmosfera, ne ruši baš, čak i ako neko pitanje ne znaš uopće. Većinom daje trojke i četvorke, ako stvarno dobro znaš, možeš dobiti i 5, bez obzira na ocjenu iz kolokvija. Jedna od najtežih ispitivačica, ali mislim da nije namjerno, nego zato što je njoj to sve ''logično i povezano''. Ako nešto ne znaš, pustit će te da se sjetiš ili ti pomoći potpitanjima (koja neće baš biti od koristi haha). Mene je većinom pitala gradivo iz B1. Ugl. ako ne ciljaš na peticu, sasvim ok ispitivačica. A što se tiče cijele katedre, relativno ok, ali su velike razlike u ispitivačima.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nikuševa Martić -ugodna atmosfera, gleda ocjenu s kolokvija, ali se može povisiti ocjena. mislim da nije nikoga rušila. pita 3 pitanja, može se prije napisati koncept

pitanja: oplodnja, transport željeza  i glukoze u stanicu, ER, genska terapija, ABC transporteri

važno je spomenuti ključne pojmove, inače ne pita nikakve detalje, zaustavi te nakon što ispričaš par smislenih rečenica :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu