brennan

Maturanti generacije 2016./2017.

455 posts in this topic

Objavljeno je na Postani student, prijemni kosta 200 kn i to mora bit podmireno do 29.5.2017., a svi podatci za uplatu se nalaze na Postani student -> Moji podatci -> Zaduženja i uplate. 

"Dodatnu dokumentaciju pristupnik može predati u periodu od 18. travnja do 29. svibnja 2017., osobno na Medicinskom fakultetu svaki radni dan od 9-13 sati ili preporučenom pošiljkom na adresu:

Za studij doktora medicine
Povjerenstvo za upis u 1. semestar
Medicinski fakultet
Šalata 3b,
10 000 Zagreb"

Ovo mi je izbacilo na Postani student. Sad ne znam je li ovaj period vrijedi i za one koji ce to slati postom...

Prijemni se placa do 29.5 do tada je tok i predaje dokumentacije a prijave studija su sve dok se nezakljucaju liste upisa sredinom 7.mjeseca. S time receno pazite na uvjete pojedinih fakulteta to je ono sta je kljucno oko rokova prijava na sam fakultet. A sto se tice 5.2 ili kad su se vec zakljucale prijave za maturu to vrijedi za ljude koji pisu ispite matura ako ih imate vec i podmirene uvjete u tome pitanju za pojedine fakultete onda taj rok ne vrijedi za vas.Ako ko ima kakvih jos pitanja neka slobodno pita ;)

Moze li neko stavit link sa stranice fakulteta od potvrde koju mi moramo potpisati ( "potpisanu izjavu da ne boluje od psihičkih bolesti koje bi omele studij medicine, a koje su nepoznate liječniku školske medicine" ) ? :) 

On 24. 03. 2017. at 10:08, marko33 said:

Moze li neko stavit link sa stranice fakulteta od potvrde koju mi moramo potpisati ( "potpisanu izjavu da ne boluje od psihičkih bolesti koje bi omele studij medicine, a koje su nepoznate liječniku školske medicine" ) ? :) 

http://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/integrirani-preddiplomski-i-diplomski-studij-medicine/upute

Vidi pod "Dodatna dokumentacija"

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu