Daenerys

Brucoši 2016 / 2017

164 poruka u ovoj temi

prije 15 sati , Daenerys said:
prije 16 sati , neli said:

Ej, jel zna tko kad ce otprilike biti upisi?^_^

Odmah savjet za upise, zna bit grdo i nagužvano. Puno ljudi odjednom, gospođa Kapović prima i upisuje po dvoje ljudi, a prije tog je potrebno preuzet uplatnicu i skočit NIZ šloserove u Finu to uplatit, a onda opet UZBRDO uz šloske nazad čekat red za upis pa vam savjetujem da dođete rano ujutro, preuzmete broj i uplatnicu, uplatite i počnete odmah popunjavat 800 milijuna formulara i taman će vam doć vaš broj. Uzmite si vode i nešto za pojest, jer ako vam broj ode dok ste išli na kiosk ili u pekaru neće vas naknadno uzet nego ćete morat čekat ponovo broj. Puno strpljenja za početak. I da, potvrde sa studomata uzimajte samo ako vam trebaju, jer ce vas pitat 5 puta jel ti stvarno sad treba pa ako vam ne treba cete dobit jezikovu juhu ko da taj papir nismo svi mi platili i ko da mora ic u ugandu po njega. Sretno ljudi!

EDIT: PS. ako je moguće nabavite negdje uplatnicu ranije pa uplatite, mozda ima na netu negdje :blink: pa to uplatite da ne cekate.

PPS. gle ovaj smajlic :kosor:

Uredio subsonikđou

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Bok ljudi :)

Na postani student su stavili da obavljaju predavanje svjedodzba za ne redovne ucenike 21. i 22.7 a upisi za neke fakultete su ranije pa me zanima da li im mozemo mejlom poslat da nam ranije posalju te svjedodzbe ili...?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
11 hours ago, MedStudent555 said:

Na postani student su stavili da obavljaju predavanje svjedodzba za ne redovne ucenike 21. i 22.7 a upisi za neke fakultete su ranije pa me zanima da li im mozemo mejlom poslat da nam ranije posalju te svjedodzbe ili...?

ako faks ima upise prije 21., onda im posalji mail i pitaj :)  dokumenti.dm@ncvvo.hr

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel ima neko ko je ponavljac da me uputi u ono placanje prve godine sta di kako ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

E ljudi, kak funkcionira ako zelimo poslat neki prigovor? Jel to idemo preko postani-student ili moramo slat poštom neke zamolbe?

Npr. meni na eseju iz engleskog piše da su mi oba ocjenjivača dala sve bodove, a u rezultatima su mi dali 95%.

Uredio Daenerys

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Daenerys said:

E ljudi, kak funkcionira ako zelimo poslat neki prigovor? Jel to idemo preko postani-student ili moramo slat poštom neke zamolbe?

Npr. meni na eseju iz engleskog piše da su mi oba ocjenjivača dala sve bodove, a u rezultatima su mi dali 95%.

Ja mislim da to ide na nacin ako si redovno ovo upisao(znaci bez neke pauze izmedu godinu dana ili nesto) da saljes ispitnoj koordinatorici, a ako si imao godinu izmedu saljes njima direktno postom na adresu, nemoj poslati e-mailom jer ti to nece priznati.
I btw, moguce da nisi dobro pogledao jer u tim bodovima gore sto pisu je ukljucen i ispit citanja, koliko posto imas iz njega?

Uredio Fuzion

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ekipa,

ako sam upao na sve fakseve s liste i poredao ih po svojim prioritetima, jel trebam onda brisat s liste ove koji mi nisu prvi izbor?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
11 hours ago, Su24rAH said:

Ekipa,

ako sam upao na sve fakseve s liste i poredao ih po svojim prioritetima, jel trebam onda brisat s liste ove koji mi nisu prvi izbor?

sigurna 100% da ne tribas niko te nece teretit za nikakvo placanje ni nis znam iz svog iskustva samo ih poredaj kako zelis i to je to dbit ces upisni br za prvi na koji si upa

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo čestitam svima jos jedanput koji su upali :D ja sam trenutno visoko pozicioniran i nadam se da ce tako ostat heeheh i nadam se suradnji i pomaganju jedni drugima... Sretno svima :D:D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
11 hours ago, principessa11 said:

Do kojeg mjesta se ne plaća prva godina studija?

Nitko ne plaća ako je to prvi fakultet koji si ikad upisao. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam doslovno zadnji koji je upao na listu ove godine trenutno, kaj mislite hoce li na zalbama me izbaciti s popisa ili se to rijetko dogodi?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , mtndew said:

Ja sam doslovno zadnji koji je upao na listu ove godine trenutno, kaj mislite hoce li na zalbama me izbaciti s popisa ili se to rijetko dogodi?

Nema pravila, miče se. Obično par mjesta prema dolje, ali nemoguće je predvidjeti. Držim ti fige!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa bitnije je ako se mogu mijenjati prioriteti jer ne mislim da će puno promjena biti na žalbama, a uostalom ako se dobro sjećam na žalbama se mogu i izgubiti bodovi (npr. esej iz hrvatskoga). Ako se dobro sjećam prošle godine nisu bili zaključani prioriteti studijskih programa do nekog 20.7. ili tako nešto pa pretpostavljam da je i tako i sada. Što znači slučaj: netko upadne na farmaciju kao 1. prioritet, a uz to i na medicinu. U međuvremenu (dok se smiju mijenjat prioriteti) je odlučio da ipak želi na medicinu i tako izgura nekoga sa liste. Ja sam prošle godine bio oko 270og mjesta prvi dan, i pao sam bio za jedno 10ak mjesta do zaključnog dana. Stoga za očekivati je da će biti promjena. A što si niže na listi to je veća šansa da će te netko tko mijenja prioritet izgurati sa liste.

Uredio Boba Fett

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , Boba Fett said:

Pa bitnije je ako se mogu mijenjati prioriteti jer ne mislim da će puno promjena biti na žalbama, a uostalom ako se dobro sjećam na žalbama se mogu i izgubiti bodovi (npr. esej iz hrvatskoga). Ako se dobro sjećam prošle godine nisu bili zaključani prioriteti studijskih programa do nekog 20.7. ili tako nešto pa pretpostavljam da je i tako i sada. Što znači slučaj: netko upadne na farmaciju kao 1. prioritet, a uz to i na medicinu. U međuvremenu (dok se smiju mijenjat prioriteti) je odlučio da ipak želi na medicinu i tako izgura nekoga sa liste. Ja sam prošle godine bio oko 270og mjesta prvi dan, i pao sam bio za jedno 10ak mjesta do zaključnog dana. Stoga za očekivati je da će biti promjena. A što si niže na listi to je veća šansa da će te netko tko mijenja prioritet izgurati sa liste.

Naravno, ali postoji i vjerojatnost da netko s MEFa ode na farmaciju ili nešto drugo, iako manje vjerojatno u tom smjeru. @mtndew mislim da će se lista ipak prije micati prema dolje nego prema gore.. :/

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Da, nazalost, bas me iznenadio ove godine visok minimalan broj bodova.. a nista uvijek ostaje iduca godina 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 12.07.2016. at 5:15 AM, MedStudent555 said:

Jesu ti odgovorili? Meni je ista situacija pa bi mi ustedio odlazak do koordinatorice :D

Edit: I naravno cestitke svim buducim kolegama :grouphug:

Uredio Penelope B

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nisu odgovorili jos :/  mislim vjv zato sto sam prvo posla na mejl jucer :info.centar@ncvvo.hr i onda sam sada opet posla isti na dokumenti.dm@ncvvo.hr ali ugl javim ako odgovore

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ne znam jel itko od vas provjeravao, ali ja sam sad malo pogledao ovako bezveze ovu biologiju i znaci ovo je cista krada bodova haha u drugoj knjizici su me doslovno zakinuli za nekih 3,4 boda, mislim upao sam ja na sve bez obzira na to ali da mi je npr. igralo veliku ulogu tih par bodova poludio bi. Nisu normalni..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
15 hours ago, Fuzion said:

Ne znam jel itko od vas provjeravao, ali ja sam sad malo pogledao ovako bezveze ovu biologiju i znaci ovo je cista krada bodova haha u drugoj knjizici su me doslovno zakinuli za nekih 3,4 boda, mislim upao sam ja na sve bez obzira na to ali da mi je npr. igralo veliku ulogu tih par bodova poludio bi. Nisu normalni..

Biologija je katastrofa, to mi je najgore napisana matura (81%), ali nacin ispravljanja je u najmanju ruku djetinjast i bezobrazan... Od oduzimanja bodova jer odgovor nije napisan u istom glagolskom vremenu do samih pitanja koja su nebulozna (Ana ipak nije redovito uzimala antibiotike <_<).
Zao mi je buducih generacija koje ce dobiti onaj dihotomski kljuc ili pokuse pa ce 135 minuta blejati u te umotvorine... Sramota da je za ispit drzavne mature potrebnija masta nego baratanje cinjenicama.

Uredio Penelope B

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

@Daenerys Znam znam, first world problems :P

Nisam htjela reci da je moj rezultat los (zao mi je ako je tako zvucalo), nego da mi je to od sest matura najslabije rjesena i ukazati na cinjenicu da smo svi zasluzili vise bodova nego sto smo dobili, jer je ispit bio donekle prijevara ako se usporedi s onima prije promjene kataloga. Nisam od onih koji su navikli dobivati petice pa im se na naznaku cetvorke rusi svijet.

Sidenote, tek sam sad shvatila da mi Hillary slici na profu iz matematike :(

Uredio Penelope B

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudi, planirate mozda prijaviti dom? Ako da, koji mislite odabrati? Vidim da je Lascina blizu, ali je u losijem stanju od ostalih koji su udaljeniji pa ne znam kaj je bolja solucija... :unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu