Daenerys

Brucoši 2016 / 2017

164 poruka u ovoj temi

prije 16 sati , Daenerys said:

waldeyer je smrt, radije cu onda po jalsovcu.

moja preporuka je da se zasada ostaviš jalšovca, osim ako znaš jasno odrediti granicu između topografije i sustavne, radiej radi po marušićki ak već ne možeš waldeyera, al waldy je čist ok kad se malo ufuraš, pogotovo za gradivo 1.kolokvija, često vas love na detaljima baš iz waldyja utrobu nemojte učiti po njemu pogotovo ne pluća. srce da. 

moje iskustvo i iskustvo frendova je da se jalša ne isplati prije topografije nikako. al sad svatko sebi radi kako misli da treba. 

Uredio Munja Zgb

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

bodovi s vježbi se pribroje bodovima s kolokvija pa vam mogu dić ukupnu ocjenu, makar se ocjena s pismenog na usmenom baš i ne gleda al ajd.

što se tiče literature, jednostavno učite iz čeg vam odgovara, ja platzere i waldeyera u životu otvorio nisam pa sam svejedno predmet dao na predroku.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudi kakav je sveukupni rezultat danas na fizici? Nisam pogledala cijeli popis ali koliko sam čula 35-36 ljudi je palo, je li to puno/malo za prvi kolokvij ovakve težine/lakoće?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
21 hours ago, Penelope B said:

Ljudi kakav je sveukupni rezultat danas na fizici? Nisam pogledala cijeli popis ali koliko sam čula 35-36 ljudi je palo, je li to puno/malo za prvi kolokvij ovakve težine/lakoće?

malo. koliko sam shvatio super smo napisali kolokvij u usporedbi s prijasnjim godinama...

Uredio Daenerys

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Je li zna možda netko kako doći do potvrde o rangu na upisu, za prvih 10%? Treba mi za stipendiju, ali ne znam da odem do referade u onu sobu ravno, mislim da tamo imaju sve nase podatke. Ako netko zna ustedio bi mi vrijeme a i zivce ^_^

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kakvi su komentari na fiziku 2. kolokvij? Ne znam jel se samo meni cini da je puno previše ljudi palo?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , Indiana_Jones said:

Kakvi su komentari na fiziku 2. kolokvij? Ne znam jel se samo meni cini da je puno previše ljudi palo?

Da, jako je puno ljudi palo, ali to im je ocito i bio cilj... jos nam je prije pocetka ispita prof. napomenula da imamo dovoljno vremena da procitamo odgovore, ali nek ih pazljivo citamo. Zapravo je test i bio tako koncipiran da puno ljudi padne... ne znam sto reci. ako nista drugo, bar nece biti guzva zadnji tjedan; mozemo mirno spremati A2 :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
13 hours ago, canary said:

Da, jako je puno ljudi palo, ali to im je ocito i bio cilj... jos nam je prije pocetka ispita prof. napomenula da imamo dovoljno vremena da procitamo odgovore, ali nek ih pazljivo citamo. Zapravo je test i bio tako koncipiran da puno ljudi padne... ne znam sto reci. ako nista drugo, bar nece biti guzva zadnji tjedan; mozemo mirno spremati A2 :)

mirno spremanje A2 nije nesto sto postoji uz biologiju i prakticni kolokvij... I jos stave F3 22.12. kao veliki 'f*** you' za one koji su prosli F2.

Uredio Daenerys

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 25.11.2016. at 11:33, Daenerys said:

mirno spremanje A2 nije nesto sto postoji uz biologiju i prakticni kolokvij... I jos stave F3 22.12. kao veliki 'f*** you' za one koji su prosli F2.

Istina je to sto govoris, ali oni koji su pali F2 barem nece biti u dilemi sto uciti za taj zadnji tjedan. Prakticni je tjedan prije; mozda se rijesis toga vec u utorak pa imas jos vremena da pripremas anatomiju za iduci petak. Napeto je i sve natrpano, ali proci ce, a nadam se da cemo i mi. ☺

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
11 hours ago, Indiana_Jones said:

Iz cega spremate biologiju? Samo Jug/Cooper/ velika skripta/nesto cetvrto?

crnek-kunstelj + mala skripta + sitnice iz coopera

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu