MedStudent555

Brucoši 2016 / 2017 (MedRi)

36 poruka u ovoj temi

Pozdrav! :D 

Čestitam svima koji su upali na MEF Rijeka! Vjerujem da smo svi sretni i radujemo se studiju te da nas bude iz raznih krajeva Hrvatske!
Uživajmo sad jer posao kreće za manje od 3 mjeseca! Vidimo se svi na jesen, a do onda na zaslužen odmor, dragi kolege i kolegice! 

Živjeli! ^_^

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Evo ja vam u ime starijih kolega želim dobrodošlicu :) ako imate kakva pitanja vezana za faks, slobodno pitajte! i preporučam da pročitate vodič za brucoše koji sam napisala za svaki kolegij posebno, i također i vodič koji je kolegica napisala par godina prije mene.....sve imate ovdje u podforumu MedRi, pa pronjuškajte malo :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Želim vam svima puno sreće, budući kolege! :D

Planira li netko ići na Kamp za brucoše? Bilo bi fora kad bi se svi upoznali ranije, ne bi bilo toliko napeto :)
Danas sam bio na upisima i svi su se činili dosta preplašeni. Ljudi samo opušteno! Uživajte i ugodno ljeto!

- Vidimo se na jesen! :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja imam jedno pitanjce haha kad pokusam promijeniti onu privremenu lozinku i korisnicko ime za studomat nikako mi ne dozvoljava, a kad kliknem na domenu medri.hr pise da nemam pravo pristupa toj domeni. Ima li jos netko slicnih muka? I zna li netko u cemu je problem? Fala

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , wannabeadoctor said:

Ja imam jedno pitanjce haha kad pokusam promijeniti onu privremenu lozinku i korisnicko ime za studomat nikako mi ne dozvoljava, a kad kliknem na domenu medri.hr pise da nemam pravo pristupa toj domeni. Ima li jos netko slicnih muka? I zna li netko u cemu je problem? Fala

I ja se isto ne mogu prijavit... mislim da moramo imati taj AAI@EduHr identitet i to nam trebaju dati na faksu jer su nam jucer sa ovim privremenima lozinkama pomogli studenti da se upisemo... mi jesmo upisani i sve ali moramo imati to za trajne prijave na studomat koliko kuzim... nasa sam na toj stranici ovlastene osobe koje daju to i pise za medri da izdaju od 13 - 14h pa cu ih probat zvat tada

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav svima :D

evo još jedne brucošice s medicine u Rijeci. Čestitke svim budućim doktorima, vidimo se! 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , MedStudent555 said:

I ja se isto ne mogu prijavit... mislim da moramo imati taj AAI@EduHr identitet i to nam trebaju dati na faksu jer su nam jucer sa ovim privremenima lozinkama pomogli studenti da se upisemo... mi jesmo upisani i sve ali moramo imati to za trajne prijave na studomat koliko kuzim... nasa sam na toj stranici ovlastene osobe koje daju to i pise za medri da izdaju od 13 - 14h pa cu ih probat zvat tada

Fala ti kolega. Ako si nasa one 4 osobe koje su navedene kao kontakt osobe( goran,marina i jos nekih 2) nemoj se ni truditi jer nikad nisan vidija bezobraznije ljude. Ja cu cekati da krene faks pa cu u referadi pitati. A za sad je najbitnije da smo upisani i da su nam prijavljeni izborni predmeti.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , wannabeadoctor said:

Fala ti kolega. Ako si nasa one 4 osobe koje su navedene kao kontakt osobe( goran,marina i jos nekih 2) nemoj se ni truditi jer nikad nisan vidija bezobraznije ljude. Ja cu cekati da krene faks pa cu u referadi pitati. A za sad je najbitnije da smo upisani i da su nam prijavljeni izborni predmeti.

Ma nista.... oke onda hahhaha dobro da ih nisam zva... ma to se i dobije ja mislin  kad krenu predavanja... samo opusteno, upisani smo  i sad jedino triba uzivat u ostataku lita :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , MedStudent555 said:

Ma nista.... oke onda hahhaha dobro da ih nisam zva... ma to se i dobije ja mislin  kad krenu predavanja... samo opusteno, upisani smo  i sad jedino triba uzivat u ostataku lita :D

U potpunosti se slazen:lol: i vidimo se na faksu!:rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 19 sati , MedStudent555 said:

To dobijete sve kad krene faks, no sikiriki ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima li neko od vas na forumu Križanovu anatomiju u pdf-u ili tako necemu. Naravno necu poceti uciti sad hahaha ali bih bas volio vidjeti te knjige:rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li netko od vas sto s kutama? Moramo li ih imati od 1. dana faksa? Mislim iskreno ne razumijem se u to, tako da ako netko zna neka kaze ovdje :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , ivaladiva said:

Zna li netko od vas sto s kutama? Moramo li ih imati od 1. dana faksa? Mislim iskreno ne razumijem se u to, tako da ako netko zna neka kaze ovdje :)

Mislim da ih trebas imati vec na prvoj vjezbi iz anatomije kad krene faks :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 20.07.2016. at 20:49, wannabeadoctor said:

Ima li neko od vas na forumu Križanovu anatomiju u pdf-u ili tako necemu. Naravno necu poceti uciti sad hahaha ali bih bas volio vidjeti te knjige:rolleyes:

Mislim da nema nigdje. Ali vjerujem da koju god anatomiju da sada uzmes citati, dobro ce ti posluziti za uvid. Anatomija je poput udzbenika u srednjoj, sadrzaj je isti ali je koncept pomalo drugaciji. Ali na kraju se sve to svede na isto. :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kako nema Križana, ima Križan na Perpetuumu u pdf-u... Pogledajte malo obje download sekcije od anatomije.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ovo za AAI se ne sekirajte sad, nije vam uopće potrebno dok ne krene faks. Kad počne ćete to rješavati :)

Kute vam trebaju odmah na početku pa ih svakako nabavite!

Malo proučite vodiče za brucoše po perpetuumu da vidite što vam sve treba :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja bi mozda isla na kamp za brucose. Misli jos netko ic?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 26.07.2016. at 9:26, jeanlucpicard said:

Ja bi mozda isla na kamp za brucose. Misli jos netko ic?

Kolega i ja vjerojatno. Bude nas sigurno dosta tamo. Svaki fakultet ima posebno "uvodna predavanja" za svoje brucoše tako da se budemo upoznali i našli nekako. Bar oni koji dođu.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mislim da ce objavit kroz 9. mj na stranicama ako ne i prije, ali ako je pocetak inace  pocetkom 10. mj onda bi trebala pocet 3.10. (prvi ponedjeljak u 10., valjda po nekoj logici)... mislim da imamo i uvodno predavanje a to ce vjv biti kroz onaj tjedan prije glavnih predavanja:) 

Uredio MedStudent555

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu