Ronaldo1995

Prebacivanja sa medicine na dentalnu medicinu

4 poruke u ovoj temi

Pozdrav svim medicinarima :)

Zanima me   kako se može prebacit sa medicine na studij dentalne medicine ?  Jel se polaže neka razlika  i koji predmeti ?  Priznaje li se  neki predmet ili svi ?

Molio bih  nekog tko ima iskustva ili saznanja da mi odgovori jer bi mi značilo puno

Unaprijed hvala !

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ja mislim da ti je najpametnije zvati referadu faksa, SFZG-a, ako je riječ o Zagrebu ili općenito za bilo koji drugi grad. Ali nekako mislim, ako se radi o Zg-u, da prebacivanje neće ići baš tako lako jer se radi o dva različita fakulteta, što nije slučaj za Ri i St. Koliko znam, za obratnu situaciju, tj. prebacivanje na medicinski, dopušteno je prebacivanje samo s drugih mefova u Hrvatskoj,a za sve ostalo ide ponovni upis preko postani studenta. Neka netko ispravi ako griješim. Sretno !

EDIT: evo neke informacije iz Pravilnika o studiju sfzg-a, doduše iz 2011. Od članka 39. pa nadalje, ali rekoh, ja bih zvala. odmah :D

http://sfzg.unizg.hr/_download/repository/Pravilnik_o_studiju_2011.pdf

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 07.09.2016. at 5:48, gušterica said:

Ja mislim da ti je najpametnije zvati referadu faksa, SFZG-a, ako je riječ o Zagrebu ili općenito za bilo koji drugi grad. Ali nekako mislim, ako se radi o Zg-u, da prebacivanje neće ići baš tako lako jer se radi o dva različita fakulteta, što nije slučaj za Ri i St. Koliko znam, za obratnu situaciju, tj. prebacivanje na medicinski, dopušteno je prebacivanje samo s drugih mefova u Hrvatskoj,a za sve ostalo ide ponovni upis preko postani studenta. Neka netko ispravi ako griješim. Sretno !

EDIT: evo neke informacije iz Pravilnika o studiju sfzg-a, doduše iz 2011. Od članka 39. pa nadalje, ali rekoh, ja bih zvala. odmah :D

http://sfzg.unizg.hr/_download/repository/Pravilnik_o_studiju_2011.pdf

Puno hvala na  savjetu, vjerojatno najbolje  nazvati pa vidjet :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , Ronaldo1995 said:

Puno hvala na  savjetu, vjerojatno najbolje  nazvati pa vidjet :D

daa, nego kako! mada ja mislim da bi mogli priznavati jer ima dooosta sličnih predmeta. nekoć je bilo masovnog prebacivanja s veterinarskog na stom., ali je sada to ukinuto. javi ishod pa da se zna i za ubuduće !

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu