JEB

?

3 poruke u ovoj temi

Sto li je samo nagnalo stvoritelje ove visestruko korisne stranice da sve njene korisnike traze da napisu introduction? Koristi li itko opciju follow i ureduju li ljudi svoje cover photos? Zasto postovi nemaju opciju seen? Je li perpetuum nova revolucionarna drustvena mreza koja ce zamijeniti instagram, facebook, twitter, snapchat i objediniti ih u najplemenitiu svrhu- obrazovanje?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
11 hours ago, JEB said:

Sto li je samo nagnalo stvoritelje ove visestruko korisne stranice da sve njene korisnike traze da napisu introduction? Koristi li itko opciju follow i ureduju li ljudi svoje cover photos? Zasto postovi nemaju opciju seen? Je li perpetuum nova revolucionarna drustvena mreza koja ce zamijeniti instagram, facebook, twitter, snapchat i objediniti ih u najplemenitiu svrhu- obrazovanje?

Mozda cinjenica da sve ima svoju cijenu, makar i simbolicku poput pisanja jednog jedinog suvislog posta. Ako je jedan premalo, lako ih moze biti vise, recimo, 50.

Nije, perpetuum-lab je stariji od svih njih i nije imao od pocetka sve navedene opcije.

Objedinjavanje prepustamo tebi, sretno.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 12/6/2016 at 1:26, JEB said:

Sto li je samo nagnalo stvoritelje ove visestruko korisne stranice da sve njene korisnike traze da napisu introduction? 

Zato što ja plaćam račune i zato što mi se hoće. Zapravo, imam svoj razlog čemu introduction, ali s obzirom na to, opet, da ne dugujem nikome ništa, ne dugujem ni objašnjenje. 

Lijep način da smisliš introduction, inače bih banirala, ali nek ti bude :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu