johnny123

MEFMO

10 posts in this topic

Pozdrav, namjeravam upisat mef u Mostaru, bio bi zahvalan na savjetima za prijemni, odakle ucit i itd

Pozz, ja takoder planiram upisat mef u Mostaru ove godine, pocela sam ucit iz nekih skripta koje sam dobila od razrednika iz kemije, biologiju isto pomalo ponavljam, ali fiziku jos nisam pocela.

Takoder sam zahvalna na bilo kakvim informacijama :rolleyes:

Uredio barmonny

Evo ja sam sa mefmo pa da vam kazem par stvari....ucite iz prirucnika za prijemni koji izdaje mefmo jer 70% pitanja je bilo iz njega...iz fizike  stvarno sve bude i zadaci i teorija nama je bilo malo teorije ali opet valja znati...kemija je po meni najgora bila..puno fizikalne zadataka previse teorije svega 10pitanja ..biologija sve tkd ...grada stanice fiziologija  uobicajeno stvarno...ali nije ni da je lako bilo...1.pitanje koje je godine napravljen prvi mikroskop......ugl napamet naucite prirucnik ja dosta zadataka nisam ni radila na prijemnom jer sam znala napmet rezultat samim time dobijete vremena....#samoucite

Uredio arwen.mostar

Aha, hvala na inf.. Jeli se taj prirucnik za prijemni moze nabaviti u knjizarama oko faxa u Mostaru, koliko je vremena potrebno da ga se prede? 

Mozes njega nabavit na medicinskom fakultetu. ....biologiju mozes preci za 2 3 dana ali za kemiju i fiz treba dosta jer  su skoro sve zadaci...ukupno ih ima oko 1000 tj oko 330 po predmetu ..gore dole koji zadatak..

Cula sam ja mislim za taj prirucnik, probat cu ga sto prije nabavit da uspijem sve preci na vrijeme. Koliko si se ti vremenski pripremala za prijemni?

On 16. 03. 2017. at 9:07, barmonny said:

Cula sam ja mislim za taj prirucnik, probat cu ga sto prije nabavit da uspijem sve preci na vrijeme. Koliko si se ti vremenski pripremala za prijemni?

Ja sam od 9.mj pocela kemiju spremat jer je najgore bilo nju preci...fiziiku sam u 3mj a biologiju 2 tj prije prijemnog 

Zanima me, sto se tice ovog prirucnika iz mefmo-a, koliko su se zadaci prosle godine na prijemnom poklapali s ovima iz prirucnika..bas sam dobila izdanje iz 2016

On 22. 03. 2017. at 11:13, barmonny said:

Zanima me, sto se tice ovog prirucnika iz mefmo-a, koliko su se zadaci prosle godine na prijemnom poklapali s ovima iz prirucnika..bas sam dobila izdanje iz 2016

Ma isti su zadaci od 2015 u prirucnicima.u 2016 je samo dodano njih jos ....nauci njega dobro jer ce se ponoviti ta pitanja i ove godine

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu