15 poruka u ovoj temi

Pozdrav, namjeravam upisat mef u Mostaru, bio bi zahvalan na savjetima za prijemni, odakle ucit i itd

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Pozz, ja takoder planiram upisat mef u Mostaru ove godine, pocela sam ucit iz nekih skripta koje sam dobila od razrednika iz kemije, biologiju isto pomalo ponavljam, ali fiziku jos nisam pocela.

Takoder sam zahvalna na bilo kakvim informacijama :rolleyes:

Uredio barmonny

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo ja sam sa mefmo pa da vam kazem par stvari....ucite iz prirucnika za prijemni koji izdaje mefmo jer 70% pitanja je bilo iz njega...iz fizike  stvarno sve bude i zadaci i teorija nama je bilo malo teorije ali opet valja znati...kemija je po meni najgora bila..puno fizikalne zadataka previse teorije svega 10pitanja ..biologija sve tkd ...grada stanice fiziologija  uobicajeno stvarno...ali nije ni da je lako bilo...1.pitanje koje je godine napravljen prvi mikroskop......ugl napamet naucite prirucnik ja dosta zadataka nisam ni radila na prijemnom jer sam znala napmet rezultat samim time dobijete vremena....#samoucite

Uredio arwen.mostar

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Aha, hvala na inf.. Gdje se taj prirucnik za prijemni moze nabaviti u Mostaru, koliko je vremena potrebno da ga se prede? 

Uredio barmonny

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mozes njega nabavit na medicinskom fakultetu. ....biologiju mozes preci za 2 3 dana ali za kemiju i fiz treba dosta jer  su skoro sve zadaci...ukupno ih ima oko 1000 tj oko 330 po predmetu ..gore dole koji zadatak..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Cula sam ja mislim za taj prirucnik, probat cu ga sto prije nabavit da uspijem sve preci na vrijeme. Koliko si se ti vremenski pripremala za prijemni?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 16. 03. 2017. at 9:07, barmonny said:

Cula sam ja mislim za taj prirucnik, probat cu ga sto prije nabavit da uspijem sve preci na vrijeme. Koliko si se ti vremenski pripremala za prijemni?

Ja sam od 9.mj pocela kemiju spremat jer je najgore bilo nju preci...fiziiku sam u 3mj a biologiju 2 tj prije prijemnog 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zanima me, sto se tice ovog prirucnika iz mefmo-a, koliko su se zadaci prosle godine na prijemnom poklapali s ovima iz prirucnika..bas sam dobila izdanje iz 2016

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 22. 03. 2017. at 11:13, barmonny said:

Zanima me, sto se tice ovog prirucnika iz mefmo-a, koliko su se zadaci prosle godine na prijemnom poklapali s ovima iz prirucnika..bas sam dobila izdanje iz 2016

Ma isti su zadaci od 2015 u prirucnicima.u 2016 je samo dodano njih jos ....nauci njega dobro jer ce se ponoviti ta pitanja i ove godine

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Samo pisite savjete!!

3. sam razred gimnazije i bio bih vam zahvalan ako mozete da poslije ovogodisnjeg prijemnog ispita na mef mostar napisete iskustva, jesu li davali pitanja opet iz prirucnika,...

unaprijed hvala!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima koga tu? 
Kakva su iskustva s prijemnim ove godine?
Jesu opet bila pitanja iz te plave knjige? Dajte neku inf za nas koji ćemo pokušati na godinu jer ove god nismo stigli na prijemni zbog matura?
I btw. gdje da naručim tu knjigu za prijemni? Tj. može li se negdje naručit za Hrv. ili se baš mora ići u Mostar po nju?
Hvala! :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pitanja budu bazirana na Priručniku za razredbeni ispit, ali ne budu ista, možda se ponovi poneko. Uglavnom, isplati se vježbati po tom priručniku. Može se kupiti u Tajništvu Medicinskog fakulteta u Mostaru.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 20. 07. 2017. at 3:58, kvesa said:

Pitanja budu bazirana na Priručniku za razredbeni ispit, ali ne budu ista, možda se ponovi poneko. Uglavnom, isplati se vježbati po tom priručniku. Može se kupiti u Tajništvu Medicinskog fakulteta u Mostaru.

Jel ima možda netko za prodati taj priručnik?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu