brennan

Maturanti generacije 2016/2017

1160 poruka u ovoj temi

12 hours ago, BioMed said:

E jel velika razlika između MefRi i MefZg? Jer sam cuo da MefRi polako prestiže Zg i da puno vise ulažu u studij.

:rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
On 11/8/2016 at 8:49, BioMed said:

E jel velika razlika između MefRi i MefZg? Jer sam cuo da MefRi polako prestiže Zg i da puno vise ulažu u studij.

Mozda grijesim ali mislim da ti to nema veze i da je to slicno kao i u sportu, tj. jedino sto odreduje tvoj uspjeh si sam ti i tvoja ambicija, nije Modric poceo u omladinskoj skoli Reala vec u Zadru ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

imam pitanje...zanima me paket medicina u trinomu,ali manji (piše da se istovremeno ponavlja za maturu i prijemni tijekom zimsko-proljetnih praznika, za razliku od većeg paketa u kojem se tijekom praznika ponavlja za maturu, a još 6 dana  u svibnju samo za prijemni). Zanima me je li to stvarno tako i stigne li se sve u manjem paketu ponoviti, tj. rade li se i tad zadatci za prijemni? :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pitanje jedno ako itko zna ili osobu kojoj se ista stvar dogodila pa da me uputi. Ovo ljeto sam upisivao faks i upisao fiziku jer nisam uspio med. i stigo mi je mejl od ministarstva da ak se ispisem prije 1.10.2016 nagodinu nemoram placati skolarinu,dakle mogu studirat besplatno koda sam pauzirao. i napravio sam to. E sad moje pitanje je jel moguce to da je istina ili neka njihova pogreska? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 13.11.2016. at 9:51, oruđ97 said:

Pitanje jedno ako itko zna ili osobu kojoj se ista stvar dogodila pa da me uputi. Ovo ljeto sam upisivao faks i upisao fiziku jer nisam uspio med. i stigo mi je mejl od ministarstva da ak se ispisem prije 1.10.2016 nagodinu nemoram placati skolarinu,dakle mogu studirat besplatno koda sam pauzirao. i napravio sam to. E sad moje pitanje je jel moguce to da je istina ili neka njihova pogreska? :)

ne mogu ti tvrditi 100% točno što se zakona tiče, ali lani jedna cura nije iz nekih razloga upala na medicinu i upisala je hrvatski...ali doslovno samo upisala, nije išla na predavanja ni ništa, doslovno nije studirala, nego je bila kod kuće...i ove je godine upisala medicinu kao redovan student, to je takva situacija kao tvoja koliko sam skužila :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pa gdje ste ljudi, što nam je tema ušutila malo? :P
jeste bili na smotri, saznali što novo, korisno...?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Svakoga stisnila skola cini se:wacko: nisam bila na smotri jer sam tjedan prije bila cijeli u zg, bilo mi je puno da opet gubim 2 tjedna skole pa nez kakvi su dojmovi 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Uči se pa ljudi ne pisu nista :D 

Nisam bio jer nemam što novo saznati pa da ne gubim vrijeme

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , marko33 said:

Hvata li ikoga mala panika? Nisan nista ucia, malo san ucia, necu upast, svit se raspada i tako to? Hahahh :huh::o

Haahha doslovno sve nabrojano

Al ne brinem se jos skola i testovi me preokupiraju

Jeste upisali kakve pripreme?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , Marjoriesomerhalder said:

meni nikad veci chill hahaha... valjda sam prvi put siguran u znanje :D (za sada)

ja jesam auxiliu.. za sada je odlicno

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 20/11/2016 at 8:55 AM, brennan said:

pa gdje ste ljudi, što nam je tema ušutila malo? :P
jeste bili na smotri, saznali što novo, korisno...?

Ja sam bio na smotri u četvrtak poslijepodne, radio na štandu :D Govorio maturantima jedno te iste stvari o upisu koje su mogli pročitati i ovdje...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 19 sati , marko33 said:

Hvata li ikoga mala panika? Nisan nista ucia, malo san ucia, necu upast, svit se raspada i tako to? Hahahh :huh::o

hahahhah naravno...već duže vremena:(

prije 15 sati , Marjoriesomerhalder said:

trinom :)

prije 12 sati , Daenerys said:

Ja sam bio na smotri u četvrtak poslijepodne, radio na štandu :D Govorio maturantima jedno te iste stvari o upisu koje su mogli pročitati i ovdje...

nažalost ne znaju svi za ovu privilegiju :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mene je ono oprala panika cim su mi malo popustile obaveze u skoli i ono apokalipsa, nisu mi bas ocjene kakve sam zamislio, al dobro je haha ja san trinom upisa, 2.1. mi pocinje prvi krug pa cemo vidit..

E da, jedna inf,Vladimir Paar ima 4 udzbenika za sva 4 razreda? + iz bio, vidio sam neki udzbenik za 3. raz od nekog autora na S, pa ako neko zna link tu da si isprintam ili puno ime autora i nakladnika da narucim :D 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 20 sati , marko33 said:

Mene je ono oprala panika cim su mi malo popustile obaveze u skoli i ono apokalipsa, nisu mi bas ocjene kakve sam zamislio, al dobro je haha ja san trinom upisa, 2.1. mi pocinje prvi krug pa cemo vidit..

E da, jedna inf,Vladimir Paar ima 4 udzbenika za sva 4 razreda? + iz bio, vidio sam neki udzbenik za 3. raz od nekog autora na S, pa ako neko zna link tu da si isprintam ili puno ime autora i nakladnika da narucim :D 

i meni 2.1. :D

ima, za sva 4; Springer, Profil ;) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 11/26/2016 at 7:06 AM, brennan said:

jel se negdje pitaju newmanove projekcijske formule?

na natjecanju.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ekipa, gledam sad zadatke iz biologije iz ove zbirke s plaba...678.pitanje: koja sekvenca RNA odgovara produktu transkripcije s AGCGCCAATATT?

što biste vi stavili?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , brennan said:

ekipa, gledam sad zadatke iz biologije iz ove zbirke s plaba...678.pitanje: koja sekvenca RNA odgovara produktu transkripcije s AGCGCCAATATT?

što biste vi stavili?

Ja bi stavio e) al vidim da je točna odgovor c) hahah

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , Drago2412 said:

Ja bi stavio e) al vidim da je točna odgovor c) hahah

hahah upravo to... zato i pitam, nema mi nikakvog smisla da se A i C sparuje 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , brennan said:

hahah upravo to... zato i pitam, nema mi nikakvog smisla da se A i C sparuje 

ma to im je krivo sigurno, jer je c) nemoguc odgovor, a ostali isto nemaju smisla tako da je e) točno... 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Bok ekipa , ima li tko možda kakvih materijala iz organske kemije ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 03.12.2016. at 4:59, JosipaLešo said:

Bok ekipa , ima li tko možda kakvih materijala iz organske kemije ?

ono što sam sebi htjela nabaviti - stara profilova zbirka iz organske, profesorica mi je preporučila da ipak ne, jer imena nisu po IUPAC-u, tako da radim po udžbeniku, radnoj i novoj zbirci od profila ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

meni je nekoliko profesora preporučilo profilovu zbirku iz organske, upozorili su me na "zastarjela" imena i da to ispravim, i to je najmanji problem jer je zbirka jako dobra 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu