brennan

Maturanti generacije 2016/2017

529 posts in this topic

prije 18 sati , Feniks48 said:

Što vi mislite o onim pokusima u ispitnom katalogu iz kemije? Je li bitno njih znati? Čini mi se da prošlih godina nije bilo pitanja vezanih uz određen pokus.

pročitaj, samo čisto informativno, ali realno nisu bitni

Ljudi moji molim vas moze li mi neko objasniti zasto je na postani student pod dodatnom dokumentacijom za mef navedeno da treba poslati potvrdu o psihofizickim sposobnostima i izjavu, a na stranici mefa je uz sve to navedena jos i potvrda o cijepljenju i osobni dokument? 

:angry:

prije 12 sati , JosipaLešo said:

Ljudi moji molim vas moze li mi neko objasniti zasto je na postani student pod dodatnom dokumentacijom za mef navedeno da treba poslati potvrdu o psihofizickim sposobnostima i izjavu, a na stranici mefa je uz sve to navedena jos i potvrda o cijepljenju i osobni dokument? 

:angry:

Mislim da su potvrda o cijepljenju i osobni dokument za ljude koji nisu iz Hrv i idu kod njih na poseban pregled. 

prije 21 sati , Zia23 said:

Mislim da su potvrda o cijepljenju i osobni dokument za ljude koji nisu iz Hrv i idu kod njih na poseban pregled. 

Da tako sam i ja pretpostavila. Super hvala :P

21 hours ago, JosipaLešo said:

Da tako sam i ja pretpostavila. Super hvala :P

Pazi taj pregled moras obavit ili ti nece dopustit da izades na prijemni samo otidi u ljecnice za radnu medicinu pise ti sve na stranici mefa i ona ce ti dat potvrdu. Znam da je masu ljudi prosle godine bilo maknuto s liste jer nisu napravili taj pregled na vrijeme negdi oko 300 ljudi tako da oprezno.

Bok ljudi! Jel znate možda daju li se negativni bodovi na netočno odgovorena pitanja na prijemnom za medicinu ?

prije 13 sati , juliaa77 said:

Bok ljudi! Jel znate možda daju li se negativni bodovi na netočno odgovorena pitanja na prijemnom za medicinu ?

ne daju

Ja sam platila prijemni ispit u petak,a ne pise mi na postani student pod ona zaduzenja i uplate da mi je placeno.Jel njima treba vremena da oni to provedu u sustav da je placeno ili da nazovem pa provjerim? :)

prije 19 sati , Jo17 said:

Ja sam platila prijemni ispit u petak,a ne pise mi na postani student pod ona zaduzenja i uplate da mi je placeno.Jel njima treba vremena da oni to provedu u sustav da je placeno ili da nazovem pa provjerim? :)

Ja sam baš danas zbog toga zvala NCVVO i rekli su mi da će sve uplate biti vidljive od 19.5.

prije 14 sati , JosipaLešo said:

Ja sam baš danas zbog toga zvala NCVVO i rekli su mi da će sve uplate biti vidljive od 19.5.

E supeer,hvala ti :)

Pozdrav, postoji li netko tko prijavljuje medicinu u Mostaru? Ne bi bilo na odmet i tamo prijavit, pa me zanima kakva je procedura prijave, koju dokumentaciju treba dostavit, kada je prijemni,koliko se placa itd itd... 

On 5/18/2017 at 3:11 AM, smo said:

Pozdrav, postoji li netko tko prijavljuje medicinu u Mostaru? Ne bi bilo na odmet i tamo prijavit, pa me zanima kakva je procedura prijave, koju dokumentaciju treba dostavit, kada je prijemni,koliko se placa itd itd... 

To i mene zanima hahaha

prije 12 sati , Lo97 said:

Je li potrebno za Mef Rijeku slati potvrdu nadleznog lijecnika prije upisa?

Ne, tek za upis se šalje u Rijeku.

Joj ljudi nemate razloga za strah, upast ćete u Zagreb, nije to tako jako teško. Pogotovo nije teško upasti na ostale MEF-ove... Nema potrebe da prijavljujete Mostar, Banja Luku i tako to. :)  Samo sad iskoristite ovih mjesec i pol, budite kalkulatori i kalkulirajte, učite ono što vam najviše bodova nosi, ne zamarajte se npr. matematikom. Posvetite što više vremena fizici i eventualno kemiji :) 

Kako stojite s organskom...tocnije za maturu...mene muce sve one silne reakcije tipa pvc i sl takve, ima tko kakav nacin da se to na najbolji moguci nacin nauci?

23 hours ago, Dominik512 said:

Kako stojite s organskom...tocnije za maturu...mene muce sve one silne reakcije tipa pvc i sl takve, ima tko kakav nacin da se to na najbolji moguci nacin nauci?

Ja cu organsku nakraju tako da bude najfriskija

Pozdrav, ima li itko problem s prijavom na postani student? jednostavno mi nece da me ulogira.. zvao carnet helpdesk, sredisnji ured, ncvvo i svi me slali sljedecem i onda sam zvao koordinatoricu i kao nije mi bio upisan maticni broj i upisali su ga ali i dalje nista..rekla mi je prof da sam i izbrisan s lista za maturu i ostalo, odma me panika uvatila hah mozda triba da se azurira sustav, ali evo jos nista.. 

22 hours ago, marko33 said:

Pozdrav, ima li itko problem s prijavom na postani student? jednostavno mi nece da me ulogira.. zvao carnet helpdesk, sredisnji ured, ncvvo i svi me slali sljedecem i onda sam zvao koordinatoricu i kao nije mi bio upisan maticni broj i upisali su ga ali i dalje nista..rekla mi je prof da sam i izbrisan s lista za maturu i ostalo, odma me panika uvatila hah mozda triba da se azurira sustav, ali evo jos nista.. 

Uh zao mi je nisam nikad cula da je neko imao probleme toga tipa,vjerujem da je to njihova neka greska u sustavu i da ce popravit ubrzo zao mi je sto nemogu pomoc,upravo sam se isla ulogirat sve normalno ide.

Javi kad nesto saznas

prije 16 sati , mbajramagic said:

Uh zao mi je nisam nikad cula da je neko imao probleme toga tipa,vjerujem da je to njihova neka greska u sustavu i da ce popravit ubrzo zao mi je sto nemogu pomoc,upravo sam se isla ulogirat sve normalno ide.

Javi kad nesto saznas

haha fala svejedno, upravo sam se cuo s koordinatoricom i sve je rjeseno. ulogirao sam se normalno i svi podatci su tocni. jedino u zaduzenjima i uplatama mi ne stoji da se treba prijemni platiti 200 kn, ali to je i prije znalo nestati pa se vrati :) 

prije 12 sati , sectum.sempraxy said:

Za Os tek na dan upisa se nosi, tako su mi rekli kada sam ih zvao. Za St ne bih znao :)

Za st se isto daje za upis tek, ali mislim da ne treba potvrda nego ona izjava s njihove stranice

• Recently Browsing   1 korisnik