brennan

Maturanti generacije 2016/2017

1159 poruka u ovoj temi

prije 12 sati , Save said:

Zanimljivo, upisi na zagrebački mef prema njihovom dokumentu počinju 21., a prema tekstu na njihovoj stranici 23. Pretpostavljam da je točan datum 23. jer bi bilo čudno da ima 3 dana pauze između upisa prvih 60 i drugih 60 na rang listi.

Daj link tog teksta, 23. je nedjelja - banke posta i FINA ne rade koliko ja znam

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
12 hours ago, Simbelmyna said:

Daj link tog teksta, 23. je nedjelja - banke posta i FINA ne rade koliko ja znam

Ahhh uopće mi nije palo na pamet da bi pauza bila zbog vikenda hahah ups :)

Evo sad je sve jasno, tekst je zastario i nije "updatean", evo link svejedno http://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/integrirani-preddiplomski-i-diplomski-studij-medicine/proces-prijave-i-upisa

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Save said:

Ahhh uopće mi nije palo na pamet da bi pauza bila zbog vikenda hahah ups :)

Evo sad je sve jasno, tekst je zastario i nije "updatean", evo link svejedno http://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/integrirani-preddiplomski-i-diplomski-studij-medicine/proces-prijave-i-upisa

Da - to ti je za 2015./2016. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

evo imam pitanje za vas, aj idem na jesenski rok mature al nigdje mjesta pa sljedece godine se upisujem. Zanima me koliko su bitne ocjene iz srednje nasprema maturi i prijemnom. 

Mogu uciti kada se potrudim i mogu nauciti ali ocjene u srednjoj mi nisu bile bas bajne, dugo sam planirala ici na ALU pa sam tek toliko prolazila srednju i sad mi je tako zao zbog toga, evo pitam dal imam sanse uopce zbog ocjena iz srednje? Prva dva razreda sam prosla sa 3, a zadnja dva sa 4 prosjekom.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , redvelvet said:

evo imam pitanje za vas, aj idem na jesenski rok mature al nigdje mjesta pa sljedece godine se upisujem. Zanima me koliko su bitne ocjene iz srednje nasprema maturi i prijemnom. 

Mogu uciti kada se potrudim i mogu nauciti ali ocjene u srednjoj mi nisu bile bas bajne, dugo sam planirala ici na ALU pa sam tek toliko prolazila srednju i sad mi je tako zao zbog toga, evo pitam dal imam sanse uopce zbog ocjena iz srednje? Prva dva razreda sam prosla sa 3, a zadnja dva sa 4 prosjekom.

Pa prosjek definitivno pridonosi no nije glavni faktor.. ove godine je upao netko u zg sa prosjekom 3,7 tako da se može ako se potrudi

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
11 hours ago, Drago2412 said:

Pa prosjek definitivno pridonosi no nije glavni faktor.. ove godine je upao netko u zg sa prosjekom 3,7 tako da se može ako se potrudi

to mi vec daje neku nadu, hvala puno. Nadam se ma prosijek ne zezne puno ipak

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , redvelvet said:

to mi vec daje neku nadu, hvala puno. Nadam se ma prosijek ne zezne puno ipak

ne brini.. imaš godinu dana pauze i jako dobro je iskoristi i nećeš imati problema

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudii kako ste se vi spremali, jeste li svaki predmet učili od početka do kraja ili ste "popunjavali rupe"? 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
12 hours ago, MarcBo said:

Ljudii kako ste se vi spremali, jeste li svaki predmet učili od početka do kraja ili ste "popunjavali rupe"? 

Od pocetka do kraja udzbenike 1.,3. i 4. razreda biologije. Kemiju od pocetka do kraja iz Kemija u 24 lekcije. S tim sam bio gotov mjesec dana prije prijemnog. Ostalih 1mj sam rjesavao zadatke iz prijasnjih prijemnih, najvise fiziku i na taj nacin popunjavao rupe - u zadatku cak i ako ga znas, sjetis se nesto sto ne znas pa to brzo procitas. Dan prije prijemnog sam procitao ponovno biologiju iz 3. razreda. (jer pokusaj za spavanje ionako ne bi uspio)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Gost
Ova tema je sada zatvorena za daljnje odgovore.

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu