brennan

Brucoši 2017./2018.

276 poruka u ovoj temi

Čestitke, ekipa. Vidimo se na predavanjima ;)

Sa knjigama smo mirni do jeseni, jelda? 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
prije 12 sati , MissEverdeen said:

Čestitke, ekipa. Vidimo se na predavanjima ;)

Sa knjigama smo mirni do jeseni, jelda? 

Ma naravno :D sada samo uživancija i za mazohiste čitanje anatomije za opuštanje hahah

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Drago2412 said:

Ma naravno :D sada samo uživancija i za mazohiste čitanje anatomije za opuštanje hahah

Spadaš li ti u te mazohiste? Da znam trebam li se osjećati jako ili malo krivo što knjizi neću ni prići po početka faksa hahah 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Spadaš li ti u te mazohiste? Da znam trebam li se osjećati jako ili malo krivo što knjizi neću ni prići po početka faksa hahah 

hahaha a mislim da neću moći odoliti da malo ne čitkaram haha, al mene ne uzimaš kao mjerilo jer ti ja medicinu volim više od sebe tako da uopće se ne osjećaj krvom :D prije ću se ja osjećati jer nisam normalan hahah

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mene zanima ona praksa koju moramo obaviti. Kada ce to biti? Hoce nam rec na upisima? Da ne bi slucajno odletjela ja na more... :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Simbelmyna said:

Mene zanima ona praksa koju moramo obaviti. Kada ce to biti? Hoce nam rec na upisima? Da ne bi slucajno odletjela ja na more... :D

to prije faksa :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Simbelmyna said:

Ti dobiješ uputnicu i sama ideš kad želiš, najjednostavnije ti je otići kod svoje doktorice opće prakse i dogovoriti se s njom, a možeš i u bolnicama isto :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Čestitke svima. Vidimo se uskoro. ;)

Imate možda neku preporuku koju knjigu da uzmem u Školskoj knjigi? Vezanu uz medicinu naravno.

Imam poklon bon koji vrijedi do kraja mjeseca. :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav svima!

Bio sam aktivan ovdje prije godinu dana, sad me kolegica @brennan potakla da navratim. :D Čestitke svima na upadu, ja sam isto uspio na sva 4 mefa, Zg mi je kod nas prvi izbor, iako još petljam malo s inozemstvom pa možda odem i u Njemačku, do upisa se još moram skockati. U svakom slučaju, drago mi je što na bespućima interneta postoji jedno ovakvo mjesto. :D 

Živjeli!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , PlasmaScale said:

Čestitke svima. Vidimo se uskoro. ;)

Imate možda neku preporuku koju knjigu da uzmem u Školskoj knjigi? Vezanu uz medicinu naravno.

Imam poklon bon koji vrijedi do kraja mjeseca. :D

Ako te zanima psihijatrija i malo više onako "lighthearted" ljetno štivo; The Man Who Mistook His Wife for a Hat od Olivera Sacksa

Fenomenalna knjiga; piše ju taj pshijatar koji govori o svojim najčudnijim pacijentima i pritom opisuje te bolesti. ^_^

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako te zanima psihijatrija i malo više onako "lighthearted" ljetno štivo; The Man Who Mistook His Wife for a Hat od Olivera Sacksa

Fenomenalna knjiga; piše ju taj pshijatar koji govori o svojim najčudnijim pacijentima i pritom opisuje te bolesti. ^_^

Zanimljivo. To ću sigurno pročitat tokom ljeta. Hvala! :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
15 hours ago, Drago2412 said:

hahaha a mislim da neću moći odoliti da malo ne čitkaram haha, al mene ne uzimaš kao mjerilo jer ti ja medicinu volim više od sebe tako da uopće se ne osjećaj krvom :D prije ću se ja osjećati jer nisam normalan hahah

Po kojoj knjizi si se odlučio čitkarati? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Save said:

Po kojoj knjizi si se odlučio čitkarati? :)

Po Pltzeru :D Rekli su mi frendovi (sad vec i kolege ;)) da je najbolji za upoznavanje sa anatomijom, jednostavan je za shvatiti za razliku od waldera koji je obavezna literatura ali navodno malo "kompleksniji"

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
12 hours ago, Drago2412 said:

Po Pltzeru :D Rekli su mi frendovi (sad vec i kolege ;)) da je najbolji za upoznavanje sa anatomijom, jednostavan je za shvatiti za razliku od waldera koji je obavezna literatura ali navodno malo "kompleksniji"

Malo sam čitao po forumu pros i cons svih tih knjiga pa je i meni Platzer zvučao najpozitivnije. Ovdje sam našao 1. i 3. dio za download preko torrenta, ali na žalost nema nijednog seedera.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Save said:

Malo sam čitao po forumu pros i cons svih tih knjiga pa je i meni Platzer zvučao najpozitivnije. Ovdje sam našao 1. i 3. dio za download preko torrenta, ali na žalost nema nijednog seedera.

ja sam uspio skinuti 1. i 3. dio... probat cu negdje i 2. pronaći pa ga stavim tu ako uspijem

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Cestitke brucosiii :) nemojte nista uciti za sve ce biti vremena i stresa :D

Btw ima li ta knjiga na hrv ? 

Uredio Munja Zgb

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 17 sati , Munja Zgb said:

Cestitke brucosiii :) nemojte nista uciti za sve ce biti vremena i stresa :D

Btw ima li ta knjiga na hrv ? 

Hvala ti! Koliko su velike zapravo te skupine po kojima će nas podjeliti?

Misliš li na The Man Who Mistook His Wife for a Hat ^_^
(Ako misliš, sad sam malo progooglala i našla sam samo neko staro, prastaro izdanje. Tako da mislim da ćeš teško naći. (ali isplati se i na engleskom pročitati :D)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Gdje ima na eng knjiga za kupit? Ja pak opet mogu nać samo na hrv po knjižnicama a nigdje na eng :S 

edit: po mogućnosti da se može naručit haha

Hvala ti! Koliko su velike zapravo te skupine po kojima će nas podjeliti?

Misliš li na The Man Who Mistook His Wife for a Hat ^_^
(Ako misliš, sad sam malo progooglala i našla sam samo neko staro, prastaro izdanje. Tako da mislim da ćeš teško naći. (ali isplati se i na engleskom pročitati :D)

Uredio đoni

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 16 sati , đoni said:

Gdje ima na eng knjiga za kupit? Ja pak opet mogu nać samo na hrv po knjižnicama a nigdje na eng :S 

edit: po mogućnosti da se može naručit haha

Ozbiljno, ima na hrvatskom?! Ma onda je dobra i ta sigurno :D

Budući da sam nova, nisam sigurna smiju li se linkovi stavljati (a na forum rulesu nisam vidjela ništa (ili previdjela:wacko:) ) pa evo da ti tu odmah linkam što sam ja našla na  Amazonu https://www.amazon.de/Man-Who-Mistook-His-Wife/dp/0330523627/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1499971518&sr=8-1&keywords=the+man+who+misstook+his+wife+for+a+hat

Naručuješ li inače  knjige online? I jel se isplati knjige za faks preko Amazona? ^_^

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Budući da sam nova, nisam sigurna smiju li se linkovi stavljati (a na forum rulesu nisam vidjela ništa (ili previdjela:wacko:) ) pa evo da ti tu odmah linkam što sam ja našla na  Amazonu https://www.amazon.de/Man-Who-Mistook-His-Wife/dp/0330523627/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1499971518&sr=8-1&keywords=the+man+who+misstook+his+wife+for+a+hat

Naručuješ li inače  knjige online? I jel se isplati knjige za faks preko Amazona? ^_^

Aha, ma našo sam na amazonu al nikad nisam naručivo preko njega :/ mislio sam ovak neka hrvatska knjižara da ima tu knjigu na engleskom pa da se može preko nje naručit :D I ne naručujem knjige online, a za faks cu se brinut kad faks počne, ne planiram sad niš preko ljeta haha 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

prije 12 sati , đoni said:

Aha, ma našo sam na amazonu al nikad nisam naručivo preko njega :/ mislio sam ovak neka hrvatska knjižara da ima tu knjigu na engleskom pa da se može preko nje naručit :D I ne naručujem knjige online, a za faks cu se brinut kad faks počne, ne planiram sad niš preko ljeta haha 

Amazon/Ebay su vam super ak naručujete eng literaturu naravno... za mef većina ima na hrv (bar prvih godina, za ostale nezz) pa ti i nije potrebno, jedino što je dosta jeftinije pa ako ti eng ide toliko dobro, why not :D 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel zna netko gdje je najbliže otić uplatit ono za faks? neka banka, pošta? a da nije pošta u jurišićevoj baš :unsure:

jel ima tamo kraj stuba fina? :unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima, FINA je dolje, a i za uglom par koraka ERSTE, ako se ne varam

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu