brennan

Brucoši 2017./2018.

263 poruka u ovoj temi

12 hours ago, winn00 said:

Jeste kupili atlase? I koje? :) 

Ja sam od starijeg kolege naslijedila Gilroya i Platzere :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ima li netko da jos nista od knjiga nije nabavio? Ne snalazim se, ne znam ni sta mi treba lol 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 9/9/2017 at 0:34, đoni said:

Ima netko primjerke tih eseja zapažanja šta moramo pisat za socijalnu? :(  Apsolutno nemam pojma na koji način i šta da pišem. Nisam ništa konkretno radio na praksi samo sam promatrao preglede/operacije..

Imas tu na forumu, piše negdje socijalna medicina pretpraksa i imas par primjera, ali iskreno primjeri su mi malo previše umjetnički, ima mi puno nepotrebnog, moje ne vjerujem da ce imat vise od stranicu i pol

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , lors said:

Imas tu na forumu, piše negdje socijalna medicina pretpraksa i imas par primjera, ali iskreno primjeri su mi malo previše umjetnički, ima mi puno nepotrebnog, moje ne vjerujem da ce imat vise od stranicu i pol

Ni ne treba ti imati vise, sasvim dovoljno..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , winn00 said:

Jeste kupili atlase? I koje? :) 

također, gilroy i platzeri :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 19 sati , lors said:

Ima li netko da jos nista od knjiga nije nabavio? Ne snalazim se, ne znam ni sta mi treba lol 

Ima..:unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

može li mi netko objasniti kako funkcioniraju seminari na našem faksu? tko ih drži, što se od nas očekuje? :unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

gdje je najbolje, po mogućnosti u blizini faksa, kopirat knjige i skripte, a da omjer cijene i kvalitete bude zadovoljavajuć? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , brennan said:

gdje je najbolje, po mogućnosti u blizini faksa, kopirat knjige i skripte, a da omjer cijene i kvalitete bude zadovoljavajuć? :)

Odmah kod schlosserovih imas copia.hr, prejeftini su 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , brennan said:

Na uglu arambasiceve i zvonimirove je ja briem najjeftinija kopiraona u gradu :D

Uredio davidglav

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav! Jel' se zna kad treba donijeti eseje? Da znam mogu li jos uzivati u praznicima :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , mihael145 said:

Pozdrav! Jel' se zna kad treba donijeti eseje? Da znam mogu li jos uzivati u praznicima :D

na prvi seminar iz socijalne medicine :) početak 10.mj.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 16 sati , davidglav said:

Na uglu arambasiceve i zvonimirove je ja briem najjeftinija kopiraona u gradu :D

14 lipa po stranici je ta :)  mislim da postoji i jeftinije ako se ne varam, ak netko zna nek kaže :D 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , đoni said:

14 lipa po stranici je ta :)  mislim da postoji i jeftinije ako se ne varam, ak netko zna nek kaže :D 

Ova copia.hr koju sam spomenuo je 10 lipa tak da od toga ne ide jeftinije

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Dr.Ago said:

Ova copia.hr koju sam spomenuo je 10 lipa tak da od toga ne ide jeftinije

Eto super onda :D fala

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mozda je glupo pitanje ali..zna li itko moramo li imati izborne predmete na prvoj godini i kad ih biramo?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , matea98 said:

Mozda je glupo pitanje ali..zna li itko moramo li imati izborne predmete na prvoj godini i kad ih biramo?

znamo da imamo, ali nisam sigurna kad ih biramo... mislim da sam negdje na perpetuumu pročitala da nakon prvog kolokvija iz fizike (?)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , brennan said:

znamo da imamo, ali nisam sigurna kad ih biramo... mislim da sam negdje na perpetuumu pročitala da nakon prvog kolokvija iz fizike (?)

Ok, hvala ti:) mislila sam da smo mozda vec trebali jer je tako na nekim drugim fakultetima,a ja nisam jos ulazila na studomat,vidim da neki jeste

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   1 korisnik