brennan

Brucoši 2017./2018.

276 poruka u ovoj temi

Ekipa jeste nabavili sve materijale ili cete u hodu? Ja imam dosta toga od brata, a ostalo cu u hodu printat

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
prije 11 sati , mihael145 said:

Ekipa jeste nabavili sve materijale ili cete u hodu? Ja imam dosta toga od brata, a ostalo cu u hodu printat

Osim ovog već što sam imao (isto rodbinski dobio), budem sve u hodu :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pitanje u vezi tjelesnog. 
Kad to biramo, sto uopce mozemo odabrati, kome se javljamo, di se odrzava? 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima na LMS obavijest - dodali su tzk pod prvu godinu. Navodno se neki sportovi odrzavaju na adresi Šalata 4, neka nova dvorana u blizini faksa (faks je Šalata 3). Trebalo bi doc na prvu vjezbu iz odabranog sporta i tamo se zapisat

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Koje se jos aktivnosti priznaju umjesto nastave tjelesnog? Bavim se sportom gotovo svaki dan i nema mi misla jos i to

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , mihael145 said:

Koje se jos aktivnosti priznaju umjesto nastave tjelesnog? Bavim se sportom gotovo svaki dan i nema mi misla jos i to

Moras se baviti profesionalno sportom (mislim da prihvacaju sportove koje i nude, pa ak treniras rukomet ili nesto samo doneses potvrdu od kluba)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , mihael145 said:

Ja mislim da moraš onda za faks onda nastupat na natjecanjima iz tog sporta i/ili ići na treninge za faks također..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako netko još nije vidio, ovdje pišu voditelji pojedinih sekcija i njihovi kontakti, možete se javit onome na čiju bi sekciju željeli ić i ostalo ćete saznati s vremenom, sigurno će vam javit voditelji na vrijeme kad će bit prvi sastanak, gdje će se trenirat itd. :rolleyes: Jedino msm da ovdje nisu baš sve sekcije navedene tako da ako netko želi trenirat nešto drugo, neka se raspita ako i takva sekcija postoji na faksu.

Inače, taj dokument je moguće naći u grupi SportMef na fejsu :)

SportMEF 17-18.docx

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel zna netko jel ples u sc-u još dostupan? ili fitness na faksu? :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 9/24/2017 at 3:56, brennan said:

jel zna netko jel ples u sc-u još dostupan? ili fitness na faksu? :)

Ples i fitness u dvorani mefa :) Objavljen je raspored na LMSu

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hoćete za anatomiju koristiti waldeyera ili novi udžbenik? novi je naveden kao popis literature, a alternativa je waldeyer

a budući da još nema nikakve obavijesti kad bi novi trebao izaći...:unsure: 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , brennan said:

hoćete za anatomiju koristiti waldeyera ili novi udžbenik? novi je naveden kao popis literature, a alternativa je waldeyer

a budući da još nema nikakve obavijesti kad bi novi trebao izaći...:unsure: 

novi izlazi u 11 mjesecu al će na lmsu objavljivati dijelove koje budemo obrađivali na predavanjima... ali si budem i waldera koristio do tiskanog izdanja novog

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Penelope B said:

Koji vam je udzbenik nova literatura?

Duale Rehie: Anatomija

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , TheThing said:

Ako netko želi mislim da za tjelesni ima i šah na štamparu

Ima šah, kako je tamo ako znaš? 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Super je na šahu, na toplom si ugodno društvo i usavršis znanje šaha i poteza 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Trebalo bi se na našem faksu oformiti neki D&D klub i to odobriti za tjelesni kao i šah. To bi bilo zakon :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja se dvoumim između šaha i plivanja. :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 9/24/2017 at 22:28, Dr.Ago said:

novi izlazi u 11 mjesecu al će na lmsu objavljivati dijelove koje budemo obrađivali na predavanjima... ali si budem i waldera koristio do tiskanog izdanja novog

to ce onda sigurno izaci u 11.mj.?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , ivana_berecic said:

to ce onda sigurno izaci u 11.mj.?

A cuj, ne mogu ja za njih garantirati ali rekli su da ce izaci u 11 mjesecu pa se valjda budu drzali toga

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 9/25/2017 at 11:10 AM, TheThing said:

Trebalo bi se na našem faksu oformiti neki D&D klub i to odobriti za tjelesni kao i šah. To bi bilo zakon :D

Kamo sreće da su to stavili kao mogućnost još davnih dana. Ali uvijek možeš pokušati okupiti ekipu koja bi igrala. Osim sebe znam barem još dvoje koji igraju.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 9/25/2017 at 11:31 AM, Simbelmyna said:

Ja se dvoumim između šaha i plivanja. :huh:

Izaberi nešto što ti neće oduzimati previše slobodnog vremena. Ne kažem da će ti jedno ili drugo puno vremena oduzeti nego kažem da generalno gledaš koliko ti vremena ode na što, jer sigurno ćeš se htjeti još nečim baviti izvan okvira faksa pa na temelju toga biraj i svoje aktivnosti na faksu. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 9/22/2017 at 10:15 PM, mihael145 said:

Da bi dobio oslobođenje od prisustvovanja na nastavi tjelesnog na faksu, moraš imati potvrdu da si natjecatelj (najčešće iz sportskog saveza). Druga opcija je da se priključiš na neki sport u okviru SportMEF-a (popis sportova) i ovisno o organizaciji će ti reći koliko često moraš dolaziti. Možda najozbiljnija sekcija su veslači u koju se često ljudi uključe da odu povremeno malo u teretanu, a ako se netko ozbiljno želi uključiti u tim, onda ćete morati i ozbiljno trenirati kao oni. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu