brennan

Brucoši 2017./2018.

276 poruka u ovoj temi

prije 11 sati , Iwan said:

Jel zna netko šta sa slikom za iksicu. Hoće li iskoristiti ovu koju su uslikali na MEF-u ili mi moramo u postani student ili nešto stoto xD

Ono što su te slikali na upisima je za iksicu

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
On 25. 07. 2017. at 22:44, Simbelmyna said:

Sveti duh

Zahvaljujem :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel netko možda zna gdje ima za kupiti Waldeyerova anatomija čovjeka, jer svugdje gdje sam gledala je trenutno nedostupno? Puno hvala ak netko ima neku info :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , gregory said:

Jel netko možda zna gdje ima za kupiti Waldeyerova anatomija čovjeka, jer svugdje gdje sam gledala je trenutno nedostupno? Puno hvala ak netko ima neku info :)

Nema ju kupiti novu.. nemoj ju ni kupovati jer ce biti nova literatura

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
22 hours ago, Drago2412 said:

Nema ju kupiti novu.. nemoj ju ni kupovati jer ce biti nova literatura

E hvala ti :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Tražim cimera s MEFa. Lašćina, nepušač.

(3. sam godina MEFa)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

u Medicinskoj nakladi do 19.9. popust 20% na njihova izdanja....pa ako netko planira kupovati atlas ili udžbenik da znate :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

hoćete dnevnik s pretprakse ispuniti samo na onom papiru koji smo dobili na upisu, a zapažanja napisati u posebni dokument?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , brennan said:

hoćete dnevnik s pretprakse ispuniti samo na onom papiru koji smo dobili na upisu, a zapažanja napisati u posebni dokument?

Ja nemam ni ideju kako ipuniti to haha moram uhvatiti vremena i istražiti tu na perpetuumu ima li kakav primjer da mi prvi zadatak na faksu ne bude totalni promašaj haha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam dnevnik ispunio onako tablično s tim da sam dodao još jedan papir jer nisam uspio sve ugurati na onu polovicu, a zapažanja ću na poseban papir (pečat i potpis su mi stavili na vrh s obzirom da ne znam koliko će mi točno ta zapažanja zauzeti prostora).

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam dnevnik napisala na onaj papir koji smo dobili, a zapazanja u obliku sastavka na papiru (rukom). Za oboje sam trazila pecat.

Uredio Simbelmyna

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mi smo ta Zapažanja čitali na socijalnoj pa su se malo sprdali ako je netko napisao u fontu 21 da izgleda kao da ima vise od 2 rečenice ili ako je netko napisao 4 strane u fontu 12, dakle sve s mjerom. No fear 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , Munja Zgb said:

Mi smo ta Zapažanja čitali na socijalnoj pa su se malo sprdali ako je netko napisao u fontu 21 da izgleda kao da ima vise od 2 rečenice ili ako je netko napisao 4 strane u fontu 12, dakle sve s mjerom. No fear 

What?? To se čita u javnosti... :huh: Koliko ti onda predlažeš da napišemo?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , Munja Zgb said:

Jel moramo nuzno u wordu? Mislim ja vec imam žig na ovom sta sam pisala rukom, mogu prilozit i u wordu i rukom da se zna da mi je netko to potvrdio? I jeste svi morali citat? Bas mi se i neda sramotit, preglup mi je esej...

Uredio Simbelmyna

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam tu pretpraksu odradila u jednom domu zdravlja, dakle sjedila sam nekoliko sati dnevno pored doktora opće prakse...Pitanje je, što bi ja mogla uopće pisati u taj dnevnik i zapažanja? Jeste vi pisali objektivno ili subjektivno, natuknice ili pune rečenice? Jer iskreno, jedino što meni pada napamet pisati je datum, od koliko do koliko sati sam bila tamo, i možda opisati par pacijenata i njihove poteškoće...Kak ste vi to napravili?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel trebamo imati potpis samo na dnevniku tj. tom papiru koji smo dobili od faksa ili i još negdje?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 28. 08. 2017. at 8:25, mnemosyne said:

Ja sam tu pretpraksu odradila u jednom domu zdravlja, dakle sjedila sam nekoliko sati dnevno pored doktora opće prakse...Pitanje je, što bi ja mogla uopće pisati u taj dnevnik i zapažanja? Jeste vi pisali objektivno ili subjektivno, natuknice ili pune rečenice? Jer iskreno, jedino što meni pada napamet pisati je datum, od koliko do koliko sati sam bila tamo, i možda opisati par pacijenata i njihove poteškoće...Kak ste vi to napravili?

Ja sam ti dnevnik pisala onak kako je napisano na papiru: datum, vrijeme, radnja

Napises sta si kad radila u obliku natuknica, kratkih recenica...(neke stvari koje su zanimljive ti bile - meni npr. reanimacija, porod, koristenje stetoskopa, priprava anestetika i sl.)

Zapazanja bi trebala bit u obliku kratkog eseja u dva dijela. Pise na papiru sta koji dio mora sadrzavat.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 21 sat , gregory said:

Jel trebamo imati potpis samo na dnevniku tj. tom papiru koji smo dobili od faksa ili i još negdje?

Mislim da na onoj uputi pise da mora bit i na zapazanjima

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zašto negdje piše da imamo predavanje u 10h, a negdje u 12h? Kad na kraju da budemo na Šalati?

Npr. na ovom linku koji je brennan postavila piše 10h, a na papiru koji su nam dali pri upisu i na fb događaju od Studentskog zbora piše da nam je predavanje u 12h...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 27.08.2017. at 5:28, Dr.Ago said:

What?? To se čita u javnosti... :huh: Koliko ti onda predlažeš da napišemo?

mi smo čitali pred svojom seminarskom grupom od cca 20 ljudi 

a netko je pitao šta da piše pa ono pisanje uputnica, primanje pacijenta razgovor mjerenje tlaka, slušanje stetoskopom itd 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 27.08.2017. at 6:15, Simbelmyna said:

Jel moramo nuzno u wordu? Mislim ja vec imam žig na ovom sta sam pisala rukom, mogu prilozit i u wordu i rukom da se zna da mi je netko to potvrdio? I jeste svi morali citat? Bas mi se i neda sramotit, preglup mi je esej...

može i rukom, ne brini svima je preglupo :D 

pratite obavijesti na stranicama faksa to bi trebalo biti najtočnije 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , mnemosyne said:

Zašto negdje piše da imamo predavanje u 10h, a negdje u 12h? Kad na kraju da budemo na Šalati?

Npr. na ovom linku koji je brennan postavila piše 10h, a na papiru koji su nam dali pri upisu i na fb događaju od Studentskog zbora piše da nam je predavanje u 12h...

bila je obavijest kod onog dečka gdje smo se slikali da je predavanje o LMS-u u 10, a uvodno predavanje dekana u 12. znači u 10 na šalati ;) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Koliko ce vas muciti oko dnevnika i zapazanja, ovisi o tome tko vam je voditelj seminarske grupe... Nama je bila prof Rodin, samo je naglasavala da sve bude potpisano i pecatirano, nismo svi predali isti dan i bila je ok oko toga, na jednom seminaru nas je prozivala i samo smo opisali kratko nesto zanimljivo sto smo vidjeli. Naravno, to se oduzilo, pa je na kraju zadnjih par ljudi bilo postedjeno :P. Njima je svejedno kako cete to pisat, jedna str eseja u nekom normalnom fontu (12) ili rukom pisano je sasvim dobra, nitko to nece citati. A i kako je Munja Zgb rekao, svima je preglupo ^_^

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , Penelope B said:

Koliko ce vas muciti oko dnevnika i zapazanja, ovisi o tome tko vam je voditelj seminarske grupe... Nama je bila prof Rodin, samo je naglasavala da sve bude potpisano i pecatirano, nismo svi predali isti dan i bila je ok oko toga, na jednom seminaru nas je prozivala i samo smo opisali kratko nesto zanimljivo sto smo vidjeli. Naravno, to se oduzilo, pa je na kraju zadnjih par ljudi bilo postedjeno :P. Njima je svejedno kako cete to pisat, jedna str eseja u nekom normalnom fontu (12) ili rukom pisano je sasvim dobra, nitko to nece citati. A i kako je Munja Zgb rekao, svima je preglupo ^_^

Thanks na ovome, ohrabrujuce je. A znas mozda kako je bilo onima koji su imali nekog jako strogog (ako poznajes uopce takve)?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu