brennan

Brucoši 2017./2018.

276 poruka u ovoj temi

prije 12 sati , Iwan said:

Hahaha fakat ste super. Prvi mogući dan za praksu pa zašto bi propao xD

nego šta :D na ovo čekam već poprilično dugo haha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Slatko mi je to što birate tako high-profile odjele, opstetricija na Duhu je vrh europske opstetricije, pedijatrija na Rebru je isto super, ali ne vidim koja vam korist od toga kad pola nećete razumjeti. Tražite bar dan da vas šutnu na anesteziju ili na hitnu negdje, opet nećete ništa razumjeti, ali vam bar tamo ljudi daju da napiknete venu ili gurnete kakvu nazogastričnu sondu. Bar na Duhu su super po tom pitanju. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , ~Sentinel~ said:

Slatko mi je to što birate tako high-profile odjele, opstetricija na Duhu je vrh europske opstetricije, pedijatrija na Rebru je isto super, ali ne vidim koja vam korist od toga kad pola nećete razumjeti. Tražite bar dan da vas šutnu na anesteziju ili na hitnu negdje, opet nećete ništa razumjeti, ali vam bar tamo ljudi daju da napiknete venu ili gurnete kakvu nazogastričnu sondu. Bar na Duhu su super po tom pitanju. 

Meni nisu nudili ni hitnu ni anesteziju. Ali sutra cu pitati jel smijem jedan dan  s obzirom da bi sutra trebala do radaone...mozda mogu ugurat vec sutra? Hvala na savjetu. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , ~Sentinel~ said:

a ja sam se odlučio za to jer sam pola života proveo na rebru pa me tamo svi znaju i super su prema meni tako me možda i puste da izvadim krv haha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , Simbelmyna said:

Meni nisu nudili ni hitnu ni anesteziju. Ali sutra cu pitati jel smijem jedan dan  s obzirom da bi sutra trebala do radaone...mozda mogu ugurat vec sutra? Hvala na savjetu. :)

S anestezijom stvarno nije problem, ako si na gini, pitaj tajnicu pročelnika (Biba :D ) da ti nazove tajnicu od anestezije i nije problem stvarno, samo ta tajnica na anesteziji voli da joj je zapisano sve dan prije, oni vode evidenciju. I moraš se gore ispred njenog ureda pojaviti u 10 do 8 inače ništa. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , ~Sentinel~ said:

S anestezijom stvarno nije problem, ako si na gini, pitaj tajnicu pročelnika (Biba :D ) da ti nazove tajnicu od anestezije i nije problem stvarno, samo ta tajnica na anesteziji voli da joj je zapisano sve dan prije, oni vode evidenciju. I moraš se gore ispred njenog ureda pojaviti u 10 do 8 inače ništa. 

Tajnica i ja se odma skužile tako da to nece bit problem. ;) Anesteziologija i hitna me zapravo trenutno najvise zanimaju pa bi to bilo super. 

Onda sutra rađaone pa onda ako uspijem hitnu ubacit...

A u srijedu cu probat anesteziologiju. Hihi

Uredio Simbelmyna

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako te zanima anesteziologija, na fakultetu je aktivna sekcija koja omogućava da bilo koji dan u tjednu odeš na vježbe na Duh, samo se zapišeš dan ranije, a imaju i ponekad predavanja i vježbe. Zadnja vježba je bila rapid sequence intubacija, najavljivali su nešto i o ovim mobilnim respiratorima u hitnoj uskoro.

https://www.facebook.com/Studentskasekcijazaanesteziologiju/

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Malo off topic, jel zna netko hoće li nam vraćati domovnice,rodni list i svjedodžbe i ako da, kad?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Clarissa said:

Malo off topic, jel zna netko hoće li nam vraćati domovnice,rodni list i svjedodžbe i ako da, kad?

Nakon završetka studija valjda :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , Drago2412 said:

Nakon završetka studija valjda :huh:

Pitao sam zenu u referadi danas, rekla mi je da oni cuvaju to do kraja studija te da odemo po kopije tih dokumenata u maticni ured ako nam trebaju, ali da nam fakultet moze posuditi ove dokumente koje smo im dali pod uvijetom da im ostavimo index i osobnu dok im ne vratimo te dokumente nazad

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , Tharizond said:

Pitao sam zenu u referadi danas, rekla mi je da oni cuvaju to do kraja studija te da odemo po kopije tih dokumenata u maticni ured ako nam trebaju, ali da nam fakultet moze posuditi ove dokumente koje smo im dali pod uvijetom da im ostavimo index i osobnu dok im ne vratimo te dokumente nazad

Zahvaljujem! ^_^

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ekipa pliz ako neko PRODAJE DOM ŽM neka se javi.Ili ako znate nekoga. Pozeljno je da bude na savi, ne nuzno, ali bilo bi odlicno da jes.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Proso prvi porod. Nisam se onesvijestila. It went well. :o

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Simbelmyna said:

Proso prvi porod. Nisam se onesvijestila. It went well. :o

hahaha ja ću na ginekologiju otići samo prisilno, ne želim pokvariti pogled hahahah 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jeste si gledali koji ćete atlas za anatomiju uzet? sobotta mi se više čini razvikan, ne znam :wacko: mišljenja su stvarno podijeljena

ja si planiram uzet gilroya i platzere

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel moguće još uvijek praksu prije prve godine obavit kod našeg liječnika opće prakse?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , brennan said:

jeste si gledali koji ćete atlas za anatomiju uzet? sobotta mi se više čini razvikan, ne znam :wacko: mišljenja su stvarno podijeljena

ja si planiram uzet gilroya i platzere

Ja ću si kupiti Nettera, navodno je odličan, i platzere imam isto.. ako nešto bude falilo imaju tu na perpetuumu svi u pdfu...

prije 12 sati , Clarissa said:

Jel moguće još uvijek praksu prije prve godine obavit kod našeg liječnika opće prakse?

Dap :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

jel može netko probat skinut bilo koji dokument sa perpetuuma? meni sad ne želi nijedan

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , brennan said:

jel može netko probat skinut bilo koji dokument sa perpetuuma? meni sad ne želi nijedan

Probao sam, sve mi je ok.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
11 hours ago, slatkabubamara said:

Jel trebamo za praksu imati svoju kutu? 

Da, ne daju nam je oni ako to pitas. Bijela, dugi rukavi.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 11 sati , Save said:

Da, ne daju nam je oni ako to pitas. Bijela, dugi rukavi.

Ok, hvala :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ovisi gdje odeš.. meni je moja doc rekla da ne trebam svoju donijeti, da oni imaju, ali svakao si moraš kupiti jer ju na faks treba nositi

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mene su iznenadili s praksom ovaj tjedan jer sam zapravo pitala za 9. mjesec, a ovaj tjedan mi je bio ok ako im ne paše 9.mjesec. Ja sam se uspjela za taj prvi dan dogovorit da mi ravnateljeva kći posudi kutu, ali bolje ti je kupit svoju i bit siguran.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu