Mimzy

Predstavljanje

2 poruke u ovoj temi

Bok svima!

Ja sam Marta i želja mi je studirati medicinu. Nisam još sigurna koje područje. Ima tu još dosta nedoumica, ali sigurna sam da ću tijekom učenja i studiranja dobiti odgovor na to pitanje. Volim ljude i veseli me rad s njima. Oni me opuštaju i želim im pružati ljubav, pažnju i pomoć. Najviše od svega volim učiti o novim stvarima i neprestano se usavršavati.

I na kraju poželjala bih sretno svima nama sa žarkom željom i čvrtim ciljem jer samo je priroda vrijedna proučavanja.

P.S. Na ovaj forum sam naišla kada sam počela prikupljati informacije za prijemni i vidim da je forum zaista koristan

Uredio MaraOvcar

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Bok svima ja sam Tea i isto jako zelim upisat medicinu. To je doslovno jedina opcija za mene i to jaaako zelim kao sto me mnogi ovdje sigurno razumiju. Interesira me neurologija i oftalmologija no to cemo jos vidjet kroz godine. Uglavnom na ovaj forum sam naisla potpuno slucajno i jako mi se svida kako su svi spremni pomoc svima i kako se skupilo puno korisnih materijala... Pozdrav svima i sretno sa onime sto zelite upisat!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu