Kojaiva

Maturanti generacije 2017/2018

417 poruka u ovoj temi

prije 17 sati , MarcBo said:

Ima li netko ovdje da ne želi pokušavati u Zagrebu ? :rolleyes:
Što vam je prvi izbor, što vam dolazi u obzir, što ne, hoće li vam biti išta na spisku iza medicine ? 

Ja planiram u Rijeci upisat. Zagreb necu ni pokusavati

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Kako ide ljudi? Jeste počeli baš baš ozbiljno učiti za prijemni ili ste rasipani oko mature i škole?
Ja sam planirala danas krenut učit al nekako mi se izjalovilo, ne znam od kud da krenem :wallbash:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jesam ja jedina s osjecajem da kak obradim jednu lekciju za 2 mjeseca vise ne znam bas. Tipa fizika u 24: napravila sam davnije sedmu lekc i dal ima smisla opet rjesavat sada jer se bas ne sjecam nekih trikova i caka recimo  . I tak... ide, i radi se s kvalitetom ali eto nije uvijek bajno 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , Mere567 said:

Jesam ja jedina s osjecajem da kak obradim jednu lekciju za 2 mjeseca vise ne znam bas. Tipa fizika u 24: napravila sam davnije sedmu lekc i dal ima smisla opet rjesavat sada jer se bas ne sjecam nekih trikova i caka recimo  . I tak... ide, i radi se s kvalitetom ali eto nije uvijek bajno 

Ponavljanje je majka znanja.. tako daaaaa ponavljaj te trikove i to je to ;) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li netko sto trebaM uciniti ako mi je na prijavnici pogresan jmbg? Koliko se sjecam, uopce ga nisam unosio i nikako mi nije jasno odakle njima onaj pogresni... :blink:ima i slovo u sebi... Inace sam iz BiH, prijavljen kao hrvatski drzavljanin. Bilo kakva pomoc je dobrodosla. Hvala unaprijed :lol:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Taj jmbg ti ne predstavlja isto što i onaj u BiH.Mislim da je to na prijavnici više kao dodatna vrsta šifre ili nešto u tom fazonu.Slobodno isprintaj i pošalji :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 2/1/2018 at 10:32 AM, Quel said:

Taj jmbg ti ne predstavlja isto što i onaj u BiH.Mislim da je to na prijavnici više kao dodatna vrsta šifre ili nešto u tom fazonu.Slobodno isprintaj i pošalji :)

Hvala puno puno,

i hoce li mi trebati jos i za sto taj jmbg?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 31. 01. 2018. at 6:45, MarcBo said:

Ima li netko ovdje da ne želi pokušavati u Zagrebu ? :rolleyes:
Što vam je prvi izbor, što vam dolazi u obzir, što ne, hoće li vam biti išta na spisku iza medicine ? 

Ja cu prijaviti medicinu u Rijeci, a zatim farmacija i biokemija :) za svaki slucaj zdravstveno veleučilište na zadnja dva mjesta, a izmedu pbf, pmf i tako :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

kako ispada   , meni se čini da će veća navala bit za med u Rijeci  nego u ZG.  Bit će slatko na Kvarneru  kad  prijave krenu pristizati. Ja sam stavio i Osijek i Split  naravno i ZG pa šta bude

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 2/2/2018 at 8:34, justoneguy said:

Hvala puno puno,

i hoce li mi trebati jos i za sto taj jmbg?

Mislim da neće,ali nisam sigurna. Ako šalješ dokumente iz BiH treba im najmanje 7 dana da stignu do Zagreba(jer prvo pošta sva ide do Sarajeva),pa ti savjetujem da paziš na vremenski rok :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
15 hours ago, Quel said:

Mislim da neće,ali nisam sigurna. Ako šalješ dokumente iz BiH treba im najmanje 7 dana da stignu do Zagreba(jer prvo pošta sva ide do Sarajeva),pa ti savjetujem da paziš na vremenski rok :)

Hvala puno, vjerojatno cu iduci tjedan poslati :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudi kako budete učili izborne predmete (bio,fiz,kem)? U jednom danu sva tri predmeta ili na dan jedan predmet?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , Dugmicii said:

Ljudi kako budete učili izborne predmete (bio,fiz,kem)? U jednom danu sva tri predmeta ili na dan jedan predmet?

ja obično radim jedan predmet na dan

Uredio klink1

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 06. 02. 2018. at 7:46, Dugmicii said:

Ja ti radim paralelno, nekad se zalomi dva predmeta na dan, nekad jedan :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja sam odlučio da budem jedan predmet jedan dan i onda na dane koje ne radim taj predmet samo pročitat i ponovit to kaj sam jučer učio jel. 
Biologije ima najviše i to uzima najviše vremena, ali je vrlo jednostavno i lagano. Fizika - zadaci su lagani, al je teorija zeznuta. Kemija je najteža definitivno i na nju treba obratiti posebnu pozornost :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U Trinomu nam je receno da na prijemnom ima botanike. Jel moguce ? I da, ja kroz jedan tjedan idem jednu lekciju naprijed iz svakog predmeta, makar sam se malo opustila bila sad..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 21 sat , Mere567 said:

U Trinomu nam je receno da na prijemnom ima botanike. Jel moguce ? I da, ja kroz jedan tjedan idem jednu lekciju naprijed iz svakog predmeta, makar sam se malo opustila bila sad..

Nije baš moguće, nema u mefovom katalogu 
mef.unizg.hr/upisi/diplomski/integrirani-preddiplomski-i-diplomski-studij-medicine/katalozi-znanja/biologija/

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 07. 02. 2018. at 10:46, Mere567 said:

i nama su rekli da se pojavilo pitanje bez obzira na to što nije u katalogu

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 01. 02. 2018. at 7:58, justoneguy said:

Zna li netko sto trebaM uciniti ako mi je na prijavnici pogresan jmbg? Koliko se sjecam, uopce ga nisam unosio i nikako mi nije jasno odakle njima onaj pogresni... :blink:ima i slovo u sebi... Inace sam iz BiH, prijavljen kao hrvatski drzavljanin. Bilo kakva pomoc je dobrodosla. Hvala unaprijed :lol:

Trebaš oib napisati, ne može drugačije, to prepiši s domovnice, ne s bih osobne. Za slanje dokumenata: kako to da ne šalješ preko škole? Kad pojedinačno šalješ baš se može odvući, čak i na više od tjedan dana.. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 08. 02. 2018. at 2:31, klink1 said:

i nama su rekli da se pojavilo pitanje bez obzira na to što nije u katalogu

Jesu vam rekli koje se godine pojavilo? Možda je bilo povezano s ekologijom ili slično.. što bi botanika radila na prijemnom za medicinu o.O
Čudno..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 2/8/2018 at 11:08 AM, Tina1313 said:

Trebaš oib napisati, ne može drugačije, to prepiši s domovnice, ne s bih osobne. Za slanje dokumenata: kako to da ne šalješ preko škole? Kad pojedinačno šalješ baš se može odvući, čak i na više od tjedan dana.. 

Napisao sam ja oib i on mi je tocno upisan, ali nije mi bilo jasno odakle im jmbg, i to pogresan:blink:. Ali zvao sam ncvvo i rekli su mi da posaljem ovako pa i jesam. A ne saljem preko skole zato sto nisam iz hrvatske, nezz kako vi saljete:neznam:, ali mi iz BiH moramo sami slati. Svi koji smo se prijavili za drzavnu sami smo slali. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 09. 02. 2018. at 9:34, justoneguy said:

Napisao sam ja oib i on mi je tocno upisan, ali nije mi bilo jasno odakle im jmbg, i to pogresan:blink:. Ali zvao sam ncvvo i rekli su mi da posaljem ovako pa i jesam. A ne saljem preko skole zato sto nisam iz hrvatske, nezz kako vi saljete:neznam:, ali mi iz BiH moramo sami slati. Svi koji smo se prijavili za drzavnu sami smo slali. 

Ja sam prije 5 dana poslala dokumente, jos nisu stigli u NCVVO, neki mi rekli da nece jos ni za 7 dana, a to je prekasno.. Bas me strah da nece stici 

Kad si ti slao i odakle? :huh:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 2/10/2018 at 10:09 AM, MarcBo said:

Ja sam prije 5 dana poslala dokumente, jos nisu stigli u NCVVO, neki mi rekli da nece jos ni za 7 dana, a to je prekasno.. Bas me strah da nece stici 

Kad si ti slao i odakle? :huh:

I ja sam poslao prije 4-5 dana, nisu ni moji stigli jos, ali ima vremena do 27.2.

Slao sam iz poste u Mostaru, ti?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li tko kada će otprilike/točno trebati poslati mefu u zg potvrdu školskog liječnika i izjavu o psihofizičkoj sposobnosti? Vjerujem da to nije uskoro, ali pitam da mi ipak uz sve ostalo te tehnikalije ne promaknu.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 16 sati , justoneguy said:

I ja sam poslao prije 4-5 dana, nisu ni moji stigli jos, ali ima vremena do 27.2.

Slao sam iz poste u Mostaru, ti?

Šta ne trebaju do 15.02.? :o

Ja sam iz Jajca slala :rolleyes:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu