Kojaiva

Maturanti generacije 2017/2018

898 poruka u ovoj temi

On 2/16/2018 at 2:42, sectum.sempraxy said:

E hvala ti puno!

Iskreno nisam ni znao da EdukOS daje pripreme za maturu. :D Mislio sam da su samo orijentirani na instrukcije za fakultete i to. :) 

Mislim da bi bilo okej i reci ti da sam bila u subotu na pripremama u edukosu i koliko je kemija bila savrsena, fizika je bila suprotno tome:(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
On 2/16/2018 at 6:45, Mere567 said:

Kak idee ekipa

Mene skola tako ubija da jedva ista stizem, no ide nekak, na kapaljku :D:D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav :D

Zna li netko mozda kada ce biti objavljeni rezultati na Postani student po prosjeku iz srednje skole?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , medlover20 said:

Pozdrav :D

Zna li netko mozda kada ce biti objavljeni rezultati na Postani student po prosjeku iz srednje skole?

Misliš privremene rang liste..? Mislim da je bilo prošle godine 28.4.Uglavnom tih dana 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , Filip<<>¬ said:

Misliš privremene rang liste..? Mislim da je bilo prošle godine 28.4.Uglavnom tih dana 

Da, da. Hvala ti. :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 19. 02. 2018. at 9:52, plankton said:

Mislim da bi bilo okej i reci ti da sam bila u subotu na pripremama u edukosu i koliko je kemija bila savrsena, fizika je bila suprotno tome:(

Znači ne isplati se ići na fiziku? 

Za kemiju sam čuo sve pohvale za Jakopeca, a za fiziku nisam znao. Znači ipak možda Algebra... :/ 

E da, i daj mi molim te reci kakav je tamo raspored upisa na pripreme pošto nigdje ne piše na njihovim stranicama.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 2/16/2018 at 6:45 AM, Mere567 said:

Kak idee ekipa

Škola ubija. Trudim se što više radit, al je ono brutalno malo to sve. Treba se bolje primit posla..

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 16. 02. 2018. at 6:45, Mere567 said:

Kak idee ekipa

Očajnooo.. Od škole jako malo stižem gotovo nikako, svaki dan imam neke vježbe, kontrolne, ispitivanja.. Imam filinig da ću doći najnespremnija i da će moje ime biti zadnje na listi, al onih koji nisu upali hahah Nadam se da ću uskoro imati više vremena... :unsure: 

Tebii?? 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 21. 02. 2018. at 8:10, sectum.sempraxy said:

Znači ne isplati se ići na fiziku? 

Za kemiju sam čuo sve pohvale za Jakopeca, a za fiziku nisam znao. Znači ipak možda Algebra... :/ 

E da, i daj mi molim te reci kakav je tamo raspored upisa na pripreme pošto nigdje ne piše na njihovim stranicama.

paa fiziku su ipak promjenili profesora jer se nas dosta zalilo na ovog sto je bio u subotu, tako da u subotu krecemo ispocetka:D

a pripreme se samo javis na njihov profil na fbu i onda ti oni dalje kazu sto, gdje i kako (imaju inace dvije grupe na jesen i sad na proljece, ali mogu se u prvih par sati prikljucit novi tako da ako razmisljas o edukosu mal pozuri da stignes barem na drugi,treci termin, ako ne i sutra)

Uredio plankton
dodatne informacije

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 22.02.2018. at 11:44 AM, MarcBo said:

Očajnooo.. Od škole jako malo stižem gotovo nikako, svaki dan imam neke vježbe, kontrolne, ispitivanja.. Imam filinig da ću doći najnespremnija i da će moje ime biti zadnje na listi, al onih koji nisu upali hahah Nadam se da ću uskoro imati više vremena... :unsure: 

Tebii?? 

A pitala sam jer je meni identicno. Jedvo, ima tjedana kad sam zadovoljna al onda se zalome 2 sa toolko sranja kao geo lik i pig i jedn ne stignes. Krivo mi je vremena, proc ce brzo a puno je tog za nauciti jos. A i ponavljat vec nauceno...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 19 sati , plankton said:

paa fiziku su ipak promjenili profesora jer se nas dosta zalilo na ovog sto je bio u subotu, tako da u subotu krecemo ispocetka:D

a pripreme se samo javis na njihov profil na fbu i onda ti oni dalje kazu sto, gdje i kako (imaju inace dvije grupe na jesen i sad na proljece, ali mogu se u prvih par sati prikljucit novi tako da ako razmisljas o edukosu mal pozuri da stignes barem na drugi,treci termin, ako ne i sutra)

Znači promijenjen je, ajde super. Još ću vidjeti za fiziku. Daj mi molim te reci kojim danima su pripreme i koliko puta tjedno. Da, javio sam im se na mail pa su me uputili da se još stignem prijaviti i to, tako da planiram u ponedjeljak doći. Jesi ti odmah kod prijave i potpisivanja ugovora morala platiti tih 950 kn?

I hvala ti puno na ovim informacijama :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 2/23/2018 at 9:10, sectum.sempraxy said:

Znači promijenjen je, ajde super. Još ću vidjeti za fiziku. Daj mi molim te reci kojim danima su pripreme i koliko puta tjedno. Da, javio sam im se na mail pa su me uputili da se još stignem prijaviti i to, tako da planiram u ponedjeljak doći. Jesi ti odmah kod prijave i potpisivanja ugovora morala platiti tih 950 kn?

I hvala ti puno na ovim informacijama :D

Ne, samo polog od 100 kuna(a ostalo trebas platit dok traju pripreme) i osvrt na danas - profesorica je zaista odlicna i ima iskustva rada vec 5 godina s maturantima sto je i vise nego odlicno, a termini su dvaput tjedno(jedan subotom, a jedan tijekom tjedna -ali taj tijekom tjedna ovisi na koji termin ides subotom ali ako te vremenski zanima uvijek su tijekom tjedna od 19:30 do 21h)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 24. 02. 2018. at 11:00, plankton said:

Ne, samo polog od 100 kuna(a ostalo trebas platit dok traju pripreme) i osvrt na danas - profesorica je zaista odlicna i ima iskustva rada vec 5 godina s maturantima sto je i vise nego odlicno, a termini su dvaput tjedno(jedan subotom, a jedan tijekom tjedna -ali taj tijekom tjedna ovisi na koji termin ides subotom ali ako te vremenski zanima uvijek su tijekom tjedna od 19:30 do 21h)

Znači stvarno puno hvala na ovim informacijama. :D

I da, kojim terminima su subotom pripreme (i za kemiju i za fiziku)? Jesu ti mozda rekli da dobiješ neki popust ako upišeš dva ili više programa priprema kod njih? Hahaha :P

Još jednom stvarno hvala :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 14 sati , sectum.sempraxy said:

Znači stvarno puno hvala na ovim informacijama. :D

I da, kojim terminima su subotom pripreme (i za kemiju i za fiziku)? Jesu ti mozda rekli da dobiješ neki popust ako upišeš dva ili više programa priprema kod njih? Hahaha :P

Još jednom stvarno hvala :)

Ma pitaj sto god te zanima:rolleyes:

Kemija je subotom prva grupa od 8 do 10:15,a druga od 10:45 do 13

Fizika je subotom,al nisam sigurna kad su tocno grupe - znam da ima jedna grupa od 12:30 do 14 i jedna od 14:30 do 16, ali ima i jos jedna grupa subotom al za tu ne znam kad je(nesto su mjenjali termine i rekla je prof da ce probat pomaknut sve za pola sata ranije, ali kad se budes upisivao vjv ce ti rec kad ima koji termin pa ako saznas onaj treci, javi mi jer razmisljam da se prebacim u drugu grupu jer mi ne odgovaraju ovi termini bas u kojima sam ja) 

A za popust nazalost nista, prije je bio popust od 100kn kad se prijavis do odredenog datuma mislim u 11./12. mjesecu, al sad nista:unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma ovo je stvarno koma više. Od danas sam krenuo onak skroz, nabrijo se brutalno tako da nema posustajanja(...valjda...) :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nego jeste li svi vi apsolutno sigurni da zelite medicinu ili imate jos neke otvorene opcije? 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , memorg30 said:

Nego jeste li svi vi apsolutno sigurni da zelite medicinu ili imate jos neke otvorene opcije? 

nema druge haha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Krenite učiti na vrijeme hahah, ali najbolje sami procijenite kada je to vrijeme, jer vam to govorim kao prošlogodišnji maturant i da vas ne bi ubilo ono "Ma ima vremena..."

Ta vas rečenica doslovno ubije hahah. Samo gledam kako neki kažu kako od škole nemaju vremena za učenje za maturu haha. Kod mene je bilo baš suprotno. Ja sam baš imao vremena i za to, ono, malo pomalo. :P 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 01. 03. 2018. at 8:14, memorg30 said:

Meni je medicina drugi izbor, prvi izbor je stomatologija

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
17 hours ago, klink1 said:

kako spremate matematiku?

Ja sam tijekom godine riješio sve prijašnje rokove i zapisivao zadatke s kojima sam imao problema. Sad opet prolazim samo po tim zadacima i mislim da će to biti to.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 02. 03. 2018. at 3:25, klink1 said:

kako spremate matematiku?

Trinomova skripta i planiram jos proci prijasnje rokove

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu