Kojaiva

Maturanti generacije 2017/2018

415 poruka u ovoj temi

19 hours ago, Filip<<>¬ said:

Kako ide učenje? Dokle ste sve stigli :rolleyes:

Biologija i kemija završene, sad samo ponavljanje. A to mi ionako nije bio neki problem.

Fizika je problem, i ona nije ni taknuta haha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Samo jako hahahah, iz cega si Bio ucio/la hahahaha..ja još trebam sam 4r naucit. :B

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Budu oni objavili neke datume za slanje onih obrazaca u za mefzg ili se to već može slati?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ja krecem s 3 razredom lagano kem i fiz ali da sam sigurna u ono nauceno prije, nisam :( 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 04. 03. 2018. at 1:25, Filip<<>¬ said:

Kako ide učenje? Dokle ste sve stigli :rolleyes:

Kemija do soli, baza i kiselina

biologija do kostura covjeka sa tim da sam preskocila dobar dio botanike sto mi treba za maturu:wacko:

fizika je mala borba, ali obradila sam cijelu termodinamiku i pola mehanike

govorim po trinomovoj skripti

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 18 sati , paulaz32 said:

Kemija do soli, baza i kiselina

biologija do kostura covjeka sa tim da sam preskocila dobar dio botanike sto mi treba za maturu:wacko:

fizika je mala borba, ali obradila sam cijelu termodinamiku i pola mehanike

govorim po trinomovoj skripti

Iz iskustva, uhvati se udžbenika, sama skripta ti nece donijet previse slave, kako kome:D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , Filip<<>¬ said:

Iz iskustva, uhvati se udžbenika, sama skripta ti nece donijet previse slave, kako kome:D

To se odnosi na sva tri predmeta ili? Jer za biologiju znam, to sam planirala jos po udzbenicima, a za kem i fiz sam mislila da je skripta dosta. Imam i onu knjizicu sa pitanjima s prijemnog tako da i to planiram

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 16 sati , paulaz32 said:

To se odnosi na sva tri predmeta ili? Jer za biologiju znam, to sam planirala jos po udzbenicima, a za kem i fiz sam mislila da je skripta dosta. Imam i onu knjizicu sa pitanjima s prijemnog tako da i to planiram

Mislim da ako znaš riješit sve one zadatke u trinomovoj skripti niti ne moraš proširivati kem i fiz, ali naravno, neka zbirka il radna nije naodmet

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

On 2/17/2018 at 4:29, ~Sentinel~ said:

BiH i Hrvatska imaju sporazum o međusobnom priznavanju dokumenata. Trebala bi liječnička potvrda vrijediti. Za ostale zemlje ne znam. 

Da, piše i na Hrvatskoj strani, ako postoji bilateralni ugovor, ne treba ovjeravati i dokument vrijedi.

Vraćam se ponovno na ovo, pošto nisam u HR da ne zovem za informacije, a na mail mi ne odgovaraju..
Za medicinu je navedeno da je Preduvjet za upis lječnička potvrda o zdr&psihofiz sposobnostima.
Je li to treba izvaditi i poslati NCZVVO ili negdje drugo ? Prije DM ili poslije ? Nisam upućena, izgubljena sam :mellow:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , Number13 said:

Vraćam se ponovno na ovo, pošto nisam u HR da ne zovem za informacije, a na mail mi ne odgovaraju..
Za medicinu je navedeno da je Preduvjet za upis lječnička potvrda o zdr&psihofiz sposobnostima.
Je li to treba izvaditi i poslati NCZVVO ili negdje drugo ? Prije DM ili poslije ? Nisam upućena, izgubljena sam :mellow:

To nosis na Medicinu

http://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/integrirani-preddiplomski-i-diplomski-studij-medicine/upute

ovdje ti je sve navedeno pod 6.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
13 hours ago, Kojaiva said:

Trebam li uciti uopce drugi razred biologiju?

Pa ako ides na maturu iz biologije - da, a ako ideš samo na prijemni - ne (eventualno mikrobiologiju s početka).

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel ima redoksa na prijemnom. Za rjesavat bas? I jel se isplati rjesavat plavu zbirku uz FU24?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 13 sati , Mere567 said:

Jel ima redoksa na prijemnom. Za rjesavat bas? I jel se isplati rjesavat plavu zbirku uz FU24?

Nama je rečeno da većinski samo pitanja tipa što je reducens/oksidans i to. Prijemni je ionak cijeli na zaokruživanje pa..

Mislim da je plava zbirka ipak malo preteška. Koliko sam čula nema potrebe za njom haha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 3/10/2018 at 9:18 AM, Mere567 said:

I jel se isplati rjesavat plavu zbirku uz FU24?

za Fu24 imam samo rijeci hvale, u njoj imas sve sto je potrebno za dobro naucit fiziku, a ne ulazi u nepotrebne detalje kao to sto rade udzbenici. ako naucis svu teoriju iz nje, i rijesis sve zadatke jednom + jos jednom one koje nisi prvi put znala, ne moras brinut za fiziku.

Uredio Friedrich
pravopis

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Moze neko opisat kak to ide za Mostar? To nemogu prijaviti na postani student, negdje drugo trebam jel tak? I zg za prijemni isto ak nije problem da mi neko objasni :)

rijec je o medicini naravno :hug:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 3/13/2018 at 12:10, MeredithGreyy said:

Moze neko opisat kak to ide za Mostar? To nemogu prijaviti na postani student, negdje drugo trebam jel tak? I zg za prijemni isto ak nije problem da mi neko objasni :)

rijec je o medicini naravno :hug:

Mislim da moraš osobno predati u Mostar papire, bar je tako prije bilo. Ako ti je to dug put, imam ja nekoga bliskoga dolje, pa možeš poštom poslati njoj papire da ona preda, i tako je tamo svaki dan. Vrijedi za sve kojima treba takvo nešto, samo me PM-ajte.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , Mere567 said:

Neko ucio biljke vec ?

ja

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pozdrav :D dani otvorenih vrata su 14.4. (subota) ukoliko neko zeli doc razgledat faks! 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li neko slucajno kojeg datuma otprilike budu upisi na fakultet? I mogu li u BiH izvaditi lijecnicku potvrdu ili moram u Hrvatskoj?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mene zanima jel postoji itko tko misli na medicinu u Ri, a da još nije počeo učiti kemiju? Mislim da ću postat najpobožnija osoba u ona 3 tjedna kad budem učila kem, bio i fiz po cijeli dan :lol:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudi kak ide, jeste zadovoljni? Jeste propušili još više? Kako vam se čini da će proći to sve? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu