Kojaiva

Maturanti generacije 2017/2018

923 poruka u ovoj temi

Ja pozitivna, stvarno se može :) dokle ima motivacije bice i rezultata. A motivacija ne nestaje :D 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ne znam ni sama, kad sam na početku godine u glavi sve planirala izgledalo je malo drugačije svo to spremanje.. Ali dobro, još uvijek se nadam najboljem iako kako idem dalje s gradivom prijemni se čini sve zahtjevniji :unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Mi zagrepcani koji odemo u Rijeku mozda, kako cete se nositi s promjenom okolisa, pogotovo ak ste sami i sto sa stanovanjem? Kako domovi funkcioniraju?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 18 sati , plankton said:

yess:D

Kakve su prognoze za upad ? Ja polako umirem :(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , Labaj Andrija said:

Kakve su prognoze za upad ? Ja polako umirem :(

lose hahh ove godine ima njih hrpetina koja ponovo pokusava upisivati faks(na pripremama je pola grupe ponavljaci, a pola redovni), a po skolama nas ima takoder puno i onda tu krece sve nizbrdo:unsure: (a ove godine je bas ono potraznja za medicinu u osijeku ogromna, a prosle godine je bilo cak 5 mjesta na jesenskom roku sto se stvarno rijetko dogada)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima netko nekakve informacije ove godine za Rijeku. Kolikom broju ljudi je to prvi izbor?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 3/29/2018 at 13:15, plankton said:

lose hahh ove godine ima njih hrpetina koja ponovo pokusava upisivati faks(na pripremama je pola grupe ponavljaci, a pola redovni), a po skolama nas ima takoder puno i onda tu krece sve nizbrdo:unsure: (a ove godine je bas ono potraznja za medicinu u osijeku ogromna, a prosle godine je bilo cak 5 mjesta na jesenskom roku sto se stvarno rijetko dogada)

Ponavljat cemo i mi :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma ne zamarajte se ponavljacima. Uvijek ih ima i nisu oni nista puno u prednosti od vas. Na prijemnom prosle godine puno ih je opet ispalo iz igre...sad nezz za ostale med. fakultete al point jel

Samo ucite i bit ce sve 5 ;) imate jos punoo vremena stvarno, iako vam se sad ne cini

Uredio Simbelmyna

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima li netko savjet za drugi razred biologije i treci razred kemije :unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 17 sati , Labaj Andrija said:

Ima li netko savjet za drugi razred biologije i treci razred kemije :unsure:

Treci razz kemiju mozes tipa po Pomakovoj skripti, sasvim je dovoljna i ja sam jako to slabo ucila pa svejedno ok proslo

Za biologiju stvarno mozes uzet bilo koji udzbenik...cituckaj ga malo, a onda kad vam zavrsi skola udaraj po tipa Pomakovoj skripti do mature (ima ja mislim tu negdje na perpetuumu scan, ne znam tocno stvarno!!)

Ona je ful detaljna, a udzbenik ti je cisto zbog backgrounda ako nesto ne razumijes

Ja sam biologiju krenula udarat u 6. mjesecu, izracunala vrijeme do prijemnog i tako si raspodijelila. Ta biologija postoji da se nastrebeta i zaboravi onda :D tako nekako si i ti mozes rasporedit ovisno o tome kad ju trebas znat. Ali po meni biologiju malo citat i onda finalno stisnut...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Iz kojih je udzbenika najbolje uciti biologiju za prijemni? Ako je potrebno uopce

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Je li netko možda naknadno prijavljivao ispit na državnoj? Koji vam je bio opravdan razlog? Hvala unaprijed :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 02. 04. 2018. at 4:51, Tina1313 said:

Je li netko možda naknadno prijavljivao ispit na državnoj? Koji vam je bio opravdan razlog? Hvala unaprijed :)

To ti je najbolje poc u glavnog koordinatora za DM u tvojoj skoli da ti on/ona to pomogne sastaviti. Nama su rekli da vecinom prihvacaju naknadne prijave. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel ima netko dodatak za prijemni za mef zg? Od ove godine ili prošlih,znam da je trinom imao te dodatne zadatke za prijemni. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , sretnodite said:

Jel ima netko dodatak za prijemni za mef zg? Od ove godine ili prošlih,znam da je trinom imao te dodatne zadatke za prijemni. 

Imam ti ja u pdfu, mislim da 2015.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 06. 04. 2018. at 5:32, klink1 said:

Imam ti ja u pdfu, mislim da 2015.

aj cibni nam to 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 14. 03. 2018. at 2:07, ~Sentinel~ said:

Mislim da moraš osobno predati u Mostar papire, bar je tako prije bilo. Ako ti je to dug put, imam ja nekoga bliskoga dolje, pa možeš poštom poslati njoj papire da ona preda, i tako je tamo svaki dan. Vrijedi za sve kojima treba takvo nešto, samo me PM-ajte.

A sto se predaje? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 04. 04. 2018. at 22:19, JosipaLešo said:

To ti je najbolje poc u glavnog koordinatora za DM u tvojoj skoli da ti on/ona to pomogne sastaviti. Nama su rekli da vecinom prihvacaju naknadne prijave. 

Isla sam, ali mi nije pomogla s prijedlogom, nego rekla da napisem opravdan razlog koji imam i to je to. A nemam ga bas, samo sam se predomislila...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 09. 04. 2018. at 10:23, Tina1313 said:

Isla sam, ali mi nije pomogla s prijedlogom, nego rekla da napisem opravdan razlog koji imam i to je to. A nemam ga bas, samo sam se predomislila...

Pa to je dovoljno dobar razlog.

Želim odjaviti taj i taj ispit jer sam odustala od fakulteta koji traži te predmete kao izborne.

Uredio JosipaLešo

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hej ljudi,može li mi netko,molim vas, objasniti sve ovo vezano za liječnički.Gdje se ,kako i do kada uplaćuje?Ako nemamo nadležnog školskog liječnika idemo li na mef ili kako?Hvala unaprijeed :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ako ideš u školu, onda bi trebala imati nadležnog liječnika školske medicine. Raspitaj se u srednjoj školi koji ti je to. Ili moraš imati onog školskog liječnika koji te cijepio, nek ti on izda potvrdu. Možeš otići i Vesni Jureši, koja kao vodi tu neku zdravstvenu službu za medicinare, ali toplo preporučujem izbjegavanje tog.... ne znam kako da nazovem čega. :sick: Od nje ćeš dobiti potvrdu, ali da bi je dobila, moraš učiniti da se ona osjeća bitnom i kao da ti čini uslugu, moraš zamoliti ili nečim izraziti njenu veličinu. Totalno neisplativo.

I proći ćeš sve preglede standardne da te ona upiše u svoje pacijente pa da dobije glavarinu. Waste of time.

Uredio Halifax

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu