Kojaiva

Maturanti generacije 2017/2018

417 poruka u ovoj temi

Izaslo je novo izdanje onog prirucnika sa zadacima za prijemni u Zagrebu ali ne znam koliko se ono razlikuje od prethodnog izdanja

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
prije 8 sati , Halifax said:

Ako ideš u školu, onda bi trebala imati nadležnog liječnika školske medicine. Raspitaj se u srednjoj školi koji ti je to. Ili moraš imati onog školskog liječnika koji te cijepio, nek ti on izda potvrdu. Možeš otići i Vesni Jureši, koja kao vodi tu neku zdravstvenu službu za medicinare, ali toplo preporučujem izbjegavanje tog.... ne znam kako da nazovem čega. :sick: Od nje ćeš dobiti potvrdu, ali da bi je dobila, moraš učiniti da se ona osjeća bitnom i kao da ti čini uslugu, moraš zamoliti ili nečim izraziti njenu veličinu. Totalno neisplativo.

I proći ćeš sve preglede standardne da te ona upiše u svoje pacijente pa da dobije glavarinu. Waste of time.

Prije svega,hvala puno na informacijama.Završavam srednju školu u BiH i ,nažalost,ovdje ne postoji služba za školsku medicinu.Izgleda da ću ipak morati ići na mef... :wacko: Nadam se da će sve proći ok.Baš sam sad otišla provjeriti ovo što si napisala za tu zdravstvenu službu i izgleda da se moram prvo predbilježiti na mail.Nemam pojma ni što to podrazumijeva hahahahah :) Hvala ti još jednom!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kako u BiH nema služba za školsku medicinu? Ima u bolnici ambulanta za cijepljenje, tamo odi po potvrdu... Nećeš ovdje ovima davati tolike pare što ti je... I tako moraš po cjepnu knjižicu u tu ambulantu. Oni ti mogu napisati potvrdu. Ili liječnik obiteljske medicine u domu zdravlja, na istom mjestu gdje se radi psihofizički test za vozački ispit.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 10 sati , Halifax said:

Kako u BiH nema služba za školsku medicinu? Ima u bolnici ambulanta za cijepljenje, tamo odi po potvrdu... Nećeš ovdje ovima davati tolike pare što ti je... I tako moraš po cjepnu knjižicu u tu ambulantu. Oni ti mogu napisati potvrdu. Ili liječnik obiteljske medicine u domu zdravlja, na istom mjestu gdje se radi psihofizički test za vozački ispit.

Nema službe za školsku,to sam provjerila.Pokušat ću onda tako ,ja se nadam da će moći.Hvala ti još jednom na pomoći :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li netko kada cemo moci vidjeti koji smo na listama za fakultete na postani student na temelju ocjena?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
13 hours ago, Kojaiva said:

Zna li netko kada cemo moci vidjeti koji smo na listama za fakultete na postani student na temelju ocjena?

Ja mislim da oko 30.4.

15 hours ago, Mere567 said:

Ljudiiiii sta se najvise uci

Kemija definitivno.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

uči se sve.. naravno najviše fizika i kemija ali situacija je konfuzna.. Ali što je tu je.. Nadam se najboljem ali ne osporavam mogućnost totalnog debakla u sezoni 2018/19.. Treba biti realan .

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 4/14/2018 at 6:21, Ante1234 said:

Izaslo je novo izdanje onog prirucnika sa zadacima za prijemni u Zagrebu ali ne znam koliko se ono razlikuje od prethodnog izdanja

Gdje se moze nabaviti to?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

U medicinskoj nakladi ali nisan siguran jesu novi zadaci ili je samo novo izdanje vizualno promijenjeno ali da su zadaci isti

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Vidio sam novi prirucnik na danima otvorenih vrata... promijenjeni su zadaci, odnosno ovo vam je skroz novi prirucnik. Zadaci su iz 2015. i 2017., a stari je bio 2005.,2008. i 2011.  I think ... i mislim da je onaj bio 75kn, a ovaj se u subotu na faksu prodavo po 100. 

Usput za sve koji se pripremaju za prijemni... samo smireno i polako, imate jos puno vremena.. vjerovali ili ne, imate vremena sve nauciti cak ako niste jos ni takli nista (vlastiti primjer).. najbitnije vam je ostati smiren i ne stresirati se, kako za prijemni, tako i za faks kasnije.. sve je to škola i uvod za buduci rad nakon faksa, nekome ce zasigurno biti iznimno stresan i odgovoran, a najbitnije je u cijeloj prici ostati priseban, stalozen i ne izgoriti.. stres radi kontra vas.. sretno ekipa :v:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 23 sata , Iwan said:

Vidio sam novi prirucnik na danima otvorenih vrata... promijenjeni su zadaci, odnosno ovo vam je skroz novi prirucnik. Zadaci su iz 2015. i 2017., a stari je bio 2005.,2008. i 2011.  I think ... i mislim da je onaj bio 75kn, a ovaj se u subotu na faksu prodavo po 100. 

Usput za sve koji se pripremaju za prijemni... samo smireno i polako, imate jos puno vremena.. vjerovali ili ne, imate vremena sve nauciti cak ako niste jos ni takli nista (vlastiti primjer).. najbitnije vam je ostati smiren i ne stresirati se, kako za prijemni, tako i za faks kasnije.. sve je to škola i uvod za buduci rad nakon faksa, nekome ce zasigurno biti iznimno stresan i odgovoran, a najbitnije je u cijeloj prici ostati priseban, stalozen i ne izgoriti.. stres radi kontra vas.. sretno ekipa :v:

nema nigdje na internetu nikakva obavjest niti informacija da je izasao novi prirucnik

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 5 sati , JosipaLešo said:

nema nigdje na internetu nikakva obavjest niti informacija da je izasao novi prirucnik

jedino na stranici Medicinske naklade

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 10 sati , JosipaLešo said:

A nezz fakat.. nisam toliko u tome.. a i sad sam bacio oko na stranice medicinske naklade, ali nisam ga uspio nać.. sve u svemu, pokazala su mi ga 2 asistenta na fizici i još je i neki striček (iz medicinske naklade valjda) ispred čačkovića prodavao i imao ih pozamašnu hrpicu.. probajte nazvat u nakladu pa pitat, ako niste iz ZG, da vam ih pošalju il nešt

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , Iwan said:

A nezz fakat.. nisam toliko u tome.. a i sad sam bacio oko na stranice medicinske naklade, ali nisam ga uspio nać.. sve u svemu, pokazala su mi ga 2 asistenta na fizici i još je i neki striček (iz medicinske naklade valjda) ispred čačkovića prodavao i imao ih pozamašnu hrpicu.. probajte nazvat u nakladu pa pitat, ako niste iz ZG, da vam ih pošalju il nešt

Ja sam nasla na stranici medicinske naklade,i to slučajno.

Moze se naruciti kosta 105 kn

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zna li netko dokad se mora poslati lječnička potvrda na fakultet ?
I da li se navodi samo adresa medicinskog fakulteta ili nešto specifično ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 8 sati , Number13 said:

Zna li netko dokad se mora poslati lječnička potvrda na fakultet ?
I da li se navodi samo adresa medicinskog fakulteta ili nešto specifično ?

http://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/integrirani-preddiplomski-i-diplomski-studij-medicine/upute 

ode ti sve pise, pod dodatna dokumentacija

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu