Kojaiva

Maturanti generacije 2017/2018

898 poruka u ovoj temi

prije 16 sati , sretnodite said:

Zadnji na ljestvici imali su sljedece bodove:

Zagreb 743,2

Rijeka 711,7

Split 739

Osijek 708,3

Osijek je bilo ostalo i za jesenki jel tako??

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
prije 5 sati , MeredithGreyy said:

Osijek je bilo ostalo i za jesenki jel tako??

Jes, ali samo 4 mjesta i tu bili jako visoki bodovi. Oko 800

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 18 sati , JosipaLešo said:

Jes, ali samo 4 mjesta i tu bili jako visoki bodovi. Oko 800

Hejj..jel ti ponovno ponavljas maturu..ako da kako se pripremas...trabam savjet...hah

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 8 sati , Teic123 said:

Hejj..jel ti ponovno ponavljas maturu..ako da kako se pripremas...trabam savjet...hah

Ponavljam. Nemam ti što pametno reć što već sama ne znaš hahha. Ja sam ti išla na Trinom zimsko-proljetne i tu sam pohvatala sve što prošle godine nisam. I to je to, sad samo ponoviti gradivo, riješiti par matura i gotovo.
Ne postoji magičan recept 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 06. 05. 2018. at 18:15, sretnodite said:

Za split i osijek ne treba,za rijeku donosis tek prilikom upisa na faks, a samo zg trazi da doneses prije prijemnog. Tako sam ja informirana,ukoliko je drugacije neka me netko ispravi.

mi smo u Osijek prošle godine donosili na faks kod upisa od obiteljske, a bio je neki predložak na stranicama ako se nije mijenjalo :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Da li netko zna kako postaviti ovaj zadatak, sa medicine je. 

Predmet se giba brzinom 2 cm/s prema ravnom zrcalu tako da je smjer gibanja okomit na ravninu zrcala. Kolikom se brzinom mijenja razmak između predmeta i njegove slike u zrcalu?

Uredio Lupita

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 06. 05. 2018. at 18:15, sretnodite said:

Za split i osijek ne treba,za rijeku donosis tek prilikom upisa na faks, a samo zg trazi da doneses prije prijemnog. Tako sam ja informirana,ukoliko je drugacije neka me netko ispravi.

ovo moramo imati na pameti..   javljajte    što i kako Mislim da je lječnički cca 150 kn.. 

idem sutra na lječnički...  baš me briga... 

a na stranicama Rijeke piše  da treba potvrda.. Osijek i Split nemaju obavijest ili ja nisam dobro vidio..

Katarza, erupcija i  krešendo  - ulazimo i  vrijeme  odluke  di će mali pod stol a veliki   za sto...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 26. 4. 2018. at 8:00, Flora said:

Ja govorim o psihofizičkoj potvrdi, ne za prijemni. Mora se i za Rijeku koliko ja znam? Samo ne znam za Osijek i Split 

Meni nisu naplatili liječnički. 

A nije da za ostale fakultete osim Zg treba donijeti tek pri upisu potvrdu?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 7 sati , klink1 said:

Meni nisu naplatili liječnički. 

A nije da za ostale fakultete osim Zg treba donijeti tek pri upisu potvrdu?

a je li može ova  potvrda za ZG vriditi za ostale fakultete  na području HR ?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

prije 5 sati , pivac said:

a je li može ova  potvrda za ZG vriditi za ostale fakultete  na području HR ?

e to nisam sigurna, al mislim da svaki fakultet ima potvrdu na svojoj stranici

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
12 hours ago, Lupita said:

Da li netko zna kako postaviti ovaj zadatak, sa medicine je. 

Predmet se giba brzinom 2 cm/s prema ravnom zrcalu tako da je smjer gibanja okomit na ravninu zrcala. Kolikom se brzinom mijenja razmak između predmeta i njegove slike u zrcalu?

Mislim da je ovdje -2cm/s s obzirom da se predmet giba okomito na ravninu zracala prema zrcalu (dakle sinus kuta je 1) i razmak se smanjuje. Neka još netko potvrdi za svaki slučaj :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ljudi sam me zanima, kaj to svi govore za taj lijecnicki, kaj to treba donosit? Jel moze neko ukratko napisat   <3

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 19 sati , MeredithGreyy said:

Ljudi sam me zanima, kaj to svi govore za taj lijecnicki, kaj to treba donosit? Jel moze neko ukratko napisat   <3

vidiš da i ja pitam--- teška misterija.. idi na stranice med. fax   di misliš aplicirati pa kad proučiš javi tu kako si ti to shvatila..

Uredio pivac
greška

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 7 sati , pivac said:

vidiš da i ja pitam--- teška misterija.. idi na stranice med. fax   di misliš aplicirati pa kad proučiš javi tu kako si ti to shvatila.

Što svi dižu frku oko tog lijecnickog?

Samo mef u Zg trazi lijecnicki.
Isprintas formulare koji su stavljeni na stranici od mefa, narucis se u skolskog doktora i kad to obavis saljes popunjene formulare na adresu koja je isto navedena na stranici mefa na istom mjestu gdje su i formulari

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 8 sati , pivac said:

vidiš da i ja pitam--- teška misterija.. idi na stranice med. fax   di misliš aplicirati pa kad proučiš javi tu kako si ti to shvatila..

Evo gledam sada i kolko sam svatila treba potvrda nekakva, onaj jedan papir sta ima na stranici, i to samo za zagreb i rijeku. Osijek i split netreba. Jesam okej skuzila??

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pa za Rijeku ne trebaš slati sad nego tek pri upisu na fax, a za Zagreb treba poslati u roku koji je naveden na istom mjestu gdje su i potvrde. .

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 05. 05. 2018. at 11:01, Teic123 said:

oko 620...sad planiram oko 750...jel ti isto mislis to upisat ili?

Da, prvi mi je izbor stomatologija. Pises ponovno mature ili? Koliko si imala iz svih predmeta na prosloj dm?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 20 sati , MeredithGreyy said:

Evo gledam sada i kolko sam svatila treba potvrda nekakva, onaj jedan papir sta ima na stranici, i to samo za zagreb i rijeku. Osijek i split netreba. Jesam okej skuzila??

Dva su papira, pogledaj opet, da se ne zeznes pa radi takve gluposti ne mognes na prijemni..:unsure:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 5/9/2018 at 12:30, justoneguy said:

Mislim da je ovdje -2cm/s s obzirom da se predmet giba okomito na ravninu zracala prema zrcalu (dakle sinus kuta je 1) i razmak se smanjuje. Neka još netko potvrdi za svaki slučaj :)

U rjesenjima pise odgovor 4 cm/s, i meni ispada 2 ko i tebi, al me sad to nervira jer vidim da je krivoo a nezz kak da postavim drugacije :(

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 16 sati , paulaz32 said:

Da, prvi mi je izbor stomatologija. Pises ponovno mature ili? Koliko si imala iz svih predmeta na prosloj dm?

Meni je isto prvi izbor (u zagrebu..tebi?)...prosle sam godine lose napisala....prosjecno mi je ocjena bila oko 2-3...na jesenskom sam roku popravila biologiju na 70%...a sam cu jos pisat fiziku i kemiju jer donose najvise bodova

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Jel zna netko oce biti probni prijemni za mef zg? Znam da je pomak prosle god oranizirao prije prijemnog neki probni,ove godine su taj probni stavili pocetkom skolske godine,ali mi je jako glupo bilo na to ici jer nista od 4 razreda nebi znala uraditi, pa ukoliko netko ima neku inf da ce i ove god biti negdje probni u zg molim da javi . :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
13 hours ago, Lupita said:

U rjesenjima pise odgovor 4 cm/s, i meni ispada 2 ko i tebi, al me sad to nervira jer vidim da je krivoo a nezz kak da postavim drugacije :(

Tek sam sad vidio da piše razmak između predmeta i SLIKE, ja sam cijelo vrijeme mislio da je između predmeta i zrcala. Onda jest 4 cm/s jer predmet i slika sada imaju istu brzinu (2cm/s) jer se kreću ususret jedno drugom pa će biti dvostruka brzina od početne. Npr. za vrijeme od 1s predmet će se primaknuti zrcalu za 2cm, a isto toliko će mu se primaknuti i slika predmeta pa je ukupni pomak 4cm, odnosno pomak/vrijeme (brzina) je 4cm/s.Slikovni rezultat za velocity of object and its image mirror

Uredio justoneguy

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 5 sati , justoneguy said:

Tek sam sad vidio da piše razmak između predmeta i SLIKE, ja sam cijelo vrijeme mislio da je između predmeta i zrcala. Onda jest 4 cm/s jer predmet i slika sada imaju istu brzinu (2cm/s) jer se kreću ususret jedno drugom pa će biti dvostruka brzina od početne. Npr. za vrijeme od 1s predmet će se primaknuti zrcalu za 2cm, a isto toliko će mu se primaknuti i slika predmeta pa je ukupni pomak 4cm, odnosno pomak/vrijeme (brzina) je 4cm/s.Slikovni rezultat za velocity of object and its image mirror

ajmeeeeeee daaa!!!! jao kak glupo, trebalo je samo logicki razmisljat, jos ja gledam kakav je ovo zadataak i mucim se like wtff haha hvalaaa

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 5/6/2018 at 18:15, sretnodite said:

Slala sam više mailova na faks, napokon su odgovorili
Za MEFOS je potrebna lječnička potvrda PRILIKOM UPISA. Tako mi je rečeno... 'napisano' 

:pokerface:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 11. 05. 2018. at 7:02, Teic123 said:

Meni je isto prvi izbor (u zagrebu..tebi?)...prosle sam godine lose napisala....prosjecno mi je ocjena bila oko 2-3...na jesenskom sam roku popravila biologiju na 70%...a sam cu jos pisat fiziku i kemiju jer donose najvise bodova

I meni je u zagrebu prvi izbor. Kako si odradila prijemni? Nisi se bas bila spremala pa si dobila 2-3 ili si jednostavno zablokirala? Kako si hrv, engl i mat napisala? Ja se zapravo najvise bojim hrv i fizike:wacko:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu