redvelvet

Jesenski rok upisa

10 poruka u ovoj temi

Evo, mene bi zanimalo da li postoji jesenski rok prijemnog ispita za Medicinu? 

Bilo je puno promjena planova i studija, trebala sam sljedeće godine ići na maturu *dopisna škola* te sam na kraju na vrijeme završila 4. razred i odlučila ići na jesenski rok mature što mi je i drago. Ali nisam sigurna da li postoji prijemni na jesenskome roku, jer ako ne zeznula sam se za godinu dana ionak iovak onda. 

Please help ljudi.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
prije 11 sati , redvelvet said:

Bilo je puno promjena planova i studija, trebala sam sljedeće godine ići na maturu *dopisna škola* te sam na kraju na vrijeme završila 4. razred i odlučila ići na jesenski rok mature što mi je i drago. Ali nisam sigurna da li postoji prijemni na jesenskome roku, jer ako ne zeznula sam se za godinu dana ionak iovak onda. 

Please help ljudi.

ne postoji 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Please help ljudi.

Ne postoji... Ni na jednom medicinskom fakultetu nema mjesta za jesenski rok. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Možda, ali možda ima šanse da studij medicine na engleskom u Zagrebu ima nešto na jesen. Meni se čini da je prije bilo, probaj to ispratiti. Cijena je paprena za taj studij, ali može biti da ima.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
11 hours ago, ~Sentinel~ said:

Možda, ali možda ima šanse da studij medicine na engleskom u Zagrebu ima nešto na jesen. Meni se čini da je prije bilo, probaj to ispratiti. Cijena je paprena za taj studij, ali može biti da ima.

Hvala puno, pogledat cu tamo. Dali možda znate da ako sada upišem neki fakultet tipa Pravo, i na kraju se ispišem sljedeće godine da probat na medicinu ili neki fakultet koji me zanima, da li ga ja mogu upisati ili moram plaćati?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hvala puno, pogledat cu tamo. Dali možda znate da ako sada upišem neki fakultet tipa Pravo, i na kraju se ispišem sljedeće godine da probat na medicinu ili neki fakultet koji me zanima, da li ga ja mogu upisati ili moram plaćati?

Možeš ga upisati i plaćaš 9600 kn prvu godinu a dalje plaćaš kao i ostali, ovisno o uspjehu, možda ništa, možda nešto haha 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
12 hours ago, Drago2412 said:

Možeš ga upisati i plaćaš 9600 kn prvu godinu a dalje plaćaš kao i ostali, ovisno o uspjehu, možda ništa, možda nešto haha 

Da li je 9600kn za Medicinu na engleskom ili na hrvatskom ili se oboje jednako plaćaju kad se tako ispisujem i upišem?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

pozdrav svima,vezano za ovu temu mislim da mi je prijateljica rekla da je na MEF-u u Osijeku ostalo 5 praznih mjesta za jesenski rok,pa pogledaj na Postani student je li to uistinu tako :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Da li je 9600kn za Medicinu na engleskom ili na hrvatskom ili se oboje jednako plaćaju kad se tako ispisujem i upišem?

Medicina na hrv je 9600, medicina na eng je 9000 eura, znači približno 70 000 kn (i to moraš plaćati svaku godinu), a medicinu na hrv plaćaš samo prvu godinu ako nešto upišeš

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu