r.kuzmic

MedRi brucoši 2017./2018.

17 poruka u ovoj temi

Pozdrav kolege brucoši, vidim da nitko nije otvorio temu za brucoše u Rijeci pa ću ja. Prvo čestitam svima koji su upisali medicinu u Rijeci ove godine vjerujem da je to veliki uspjeh za vas kao što je i za mene i radujem se našem susretu. Eto nadam se da ćete se javiti u što većem broju, i ako netko ima kakvo pitanje vezano za faks da ima mjesto gdje će se javiti i gdje će njegova pitanja biti odgovorena.:D:boff::grouphug:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Pa koliko sam ja cula predavanja pocinju prvi ponedjeljak i 10. mjesecu, a petak prije imamo neko uvodno predavanje, posto smo brucosi. Najvjerojatnije da ce objaviti sve kad ce objavljivati raspored

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

raspored i novi izvedbeni planovi za svaki predmet ce vam doc nakon rokova u 9 mjesecu, znaci druga polovica. al faks ce vam sigurno krenut s uvodnim predavanjem u petak 29.9 a prava nastava 2.10 u pon s predavanjem iz anatomije. i naučite ruku i nogu do tad već, zezam se iskoristite jos ovih mjesec dana života kaj imate :P :D i nabavite si prije nego kaj krenete kutu i sondu za vj iz anat. gud lak i dobrodosli na faks :D btw zna ko kad je brucosijada? :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hvala na dobrodošlici:D znaš li koliko otprilike traje to uvodno predavanje? Valjda nećemo cijeli dan zaglibiti na faksu:P ne znam, al što prije to bolje:drinks:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

nece dugo, mozda sat, dva..u biti to vam predavanje sluzi za potpisivanje ugovora ako se dobro sjecam (ipak ima sad vec par godina od kad sam bio brucos, uhh ostarih :D). kad sam ja bio, je taj vikend bio organiziran i tzv. vikend s brucosima, odnosno stariji studenti su nam pokazivali faks i bilo nekih radionica tipa Kako uciti anatomiju? ili Kako napisati seminarski rad? toga se sjecam haha.. ne znam jel ce bit i sad, u svakom slucaju bit cete na vrijeme obavijesteni. i ja pretpostavljam da jos uvijek ide onaj projekt mentorstva brucosima, tako da ce vam se sad pocetkom 9 mjeseca javit stariji student mentor koji ce vam pomoc sve vezano za faks i mozete ga ispitat o faksu sve do mile volje :D vidimo se na brucosijadi! krvavici i balu medicinara (MedRi partiji tokom akademske godine) :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Zanimljivo, ovo mi je prvi put da cujem o mentorima i radionicama hahaha, ali mislim da ce ova radionica Kako uciti anatomiju? biti najposjecenija radionica na faksu hahah:P 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ispilaj svog mentora do kraja neka ti da sve praktikume iz kemije, biologije, fizike, sve materijale, testove itd. to mentorstvo je meni puno pomoglo na prvoj godini. ;)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 29 August 2017 at 2:08, r.kuzmic said:

Zanimljivo, ovo mi je prvi put da cujem o mentorima i radionicama hahaha, ali mislim da ce ova radionica Kako uciti anatomiju? biti najposjecenija radionica na faksu hahah:P 

'Kako uciti anatomiju?' je radionica koja se radi na Kampu za brucose, koliko sam ja skuzila. U grupu na fbu je netko stavio, pa pogledaj. :) 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Svaka cast na temi :) vrlo korisne informacije. Mene zanima sto se tice knjiga i literature vidim da ima vodiča za brucose i pdfova sveg raznog pa hoce li fax objaviti na mreznim stranicama sta nam sve treba da ne dodjem bez lista ko s Marsa na uvodno predavanje ilii kako to funkcionira? Pozz kolegee

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Faks ce ti objaviti na stranici nastavni plan za svaki predmet za ovu akademsku i tamo ce ti pisati koje knjige bi trebala imati. Koliko sam ja cula vecina profesora dopusta kopirane primjerke koje mozes naci u kopiraoni na faksu, jedino iz anatomije Osnove anatomije od prof. Bobinac bi trebala imati original posto je to njena knjiga, ovo ostalo je u redu fotokopirano. Ja sam vecinu svojih knjiga dobila od kolegice sa vise godine, jedino kupila tu osnovu i atlas iz anatomije, a ono sto mi fali cu nabaviti u fotokopiraonici na faksu. :D:P

Uredio r.kuzmic

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

E da i još si trebas prije pocetka predavanja nabaviti kutu, a prije pocetka vjezbi iz anatomije pincetu, sondu i koliko sam cula trebas imati svoje rukavice.:P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 17 sati , r.kuzmic said:

Faks ce ti objaviti na stranici nastavni plan za svaki predmet za ovu akademsku i tamo ce ti pisati koje knjige bi trebala imati. Koliko sam ja cula vecina profesora dopusta kopirane primjerke koje mozes naci u kopiraoni na faksu, jedino iz anatomije Osnove anatomije od prof. Bobinac bi trebala imati original posto je to njena knjiga, ovo ostalo je u redu fotokopirano. Ja sam vecinu svojih knjiga dobila od kolegice sa vise godine, jedino kupila tu osnovu i atlas iz anatomije, a ono sto mi fali cu nabaviti u fotokopiraonici na faksu:D:P

nema toga više, propalo :D:D

najbliže kopiraone su vam iznad faksa preko puta pošte/brodokomerca ili ispod faksa kod FZS-a (crvena zgrada)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 12 sati , kamontutan said:

nema toga više, propalo :D:D

najbliže kopiraone su vam iznad faksa preko puta pošte/brodokomerca ili ispod faksa kod FZS-a (crvena zgrada)

Neeeee:sok: Bas kad si pomislis da ces nabaviti knjige na laksi nacin:P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ma ne razlikuje se puno, svega nekoliko knjiga. A što se tiče knjiga, brucoši iz Rijeke ako nemate fejs, a imate profil ovdje, skupljam popis ljudi i popis knjiga koje vam trebaju za kopirati, tako da mi se slobodno javite u inbox ja cu vam sve objasniti :D 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu