Marica.D

Prebacivanje s faksa

4 poruke u ovoj temi

Pozdrav

Ove godine prvi put upisujem faks,htjela sam ići na PMF biologiju,ali nisam upala. Zanima me ima li itko ovdje ili poznaje nekoga tko se prebacio sa agronomskog na PMf i je li to moguće.
Hvala unaprijed

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama
prije 12 sati , Marica.D said:

Pozdrav

Ove godine prvi put upisujem faks,htjela sam ići na PMF biologiju,ali nisam upala. Zanima me ima li itko ovdje ili poznaje nekoga tko se prebacio sa agronomskog na PMf i je li to moguće.
Hvala unaprijed

Ne znam nikoga niti vidim mogućnost kako bi to uopće bilo moguće?

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 09. 09. 2017. at 7:41, Marica.D said:

Pozdrav

Hvala unaprijed

Moguće je samo što vrlo vjerojatno neće biti službenog prebacivanja već se gledaš ko da upisuješ ponovo  novi faks te ćeš morat plaćat punu školarinu... A onda tek riješavat papire oko priznavanja kolegija i vidjet na kojoj ćeš godini završit. A što se tiče službenog prebacivanja, to ovisi od kvote koje raspišu da primaju (najčešće nikoga). To moraš zvati referadu biološkog odsjeka PMF-a pa ce ti oni više moći reć. Ili još bolje odi osobno tamo ako ti se da :)

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu