6 poruka u ovoj temi

Bok!

Zanima me je li se netko pripremao za drzavnu ili prijemni na ovoj stranici, vrijedi li uopce pokusavati?

Hvalaa :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Osobno sam tamo gledao stvari dok mi nisu bile jasne. Organska mi je  najbolje sjela zbog njih, biologija imaju super vezano za staničnu biologiju,a od fizike isto svega pomalo  (elektromagnetizam mi je najslabije išo pa sam tamo to gledao ). Sve u svemu super stranica. Ne bi preporučio kao ISKLJUČIVI izvor pripreme, jer ipak moraš riješit dosta zadataka koji su tipizirani baš po prijemnom. Tamo zadaci su više američki tip zadataka. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Nije mi koristio za maturu - nisam znala to tada, ali za statistiku je. I to puno. Uzmeš neki udžbenik koji trebaš pratiti za učenje, opet mislim na strani udžbenik, ne ove naše prevare od udžbenika, i fino dio po dio nađeš na khan academy, čovjek sve jednostavno objasni, i što je najvažnije, način na koji objašnjava ostane ti u glavi.

Što se tiče tog mog iskustva sa statistikom radi to intuitivnije, bolje, kvalitetnije, preciznije nego kvazinastavnici na Štamparu.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
23 hours ago, Halifax said:

Nije mi koristio za maturu - nisam znala to tada, ali za statistiku je. I to puno. Uzmeš neki udžbenik koji trebaš pratiti za učenje, opet mislim na strani udžbenik, ne ove naše prevare od udžbenika, i fino dio po dio nađeš na khan academy, čovjek sve jednostavno objasni, i što je najvažnije, način na koji objašnjava ostane ti u glavi.

Što se tiče tog mog iskustva sa statistikom radi to intuitivnije, bolje, kvalitetnije, preciznije nego kvazinastavnici na Štamparu.

Svi tvoji postovi su mi kao da ih je Vukicevic napisao - nisi u krivu (naprotiv, drito u sridu), ali bi radije da nisam čuo jer me izdeprimira haha. Baš nam je i on pričao na prvom predavanju iz "anatomije" (politike) kako, među ostalom, trebamo nabaviti strane udžbenike i po njima dat neke američke ispite po završetku faksa. Malo me deprimiraju takve stvari jer onda dobijam dojam da je ovo sve za ništa...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Hahahaha... a gle, lupi te u glavu jednom sve što NISI naučio na faksu, a trebao si. Propustio si zbog gluposti, odnosno politike faksa. Kad treba nešto objaviti a ne znaš. Kad gledaš monitor pacijenta i saturacija ti pada i sam si na svijetu. I onda se pitaš koji su to vrag nas učili sve to vrijeme. Onda moraš nadoknađivati izgubljeno i proklinješ te ljude koji su ti prodavali maglu 6 godina, čast izuzecima. Onda postaneš ciničan kao ja dok se svaki dan čupaš iz sranja :D 

Uredio Halifax

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu