Icha

Državna matura.

10 poruka u ovoj temi

Pozdrav ekipa.

Trebam vašu pomoć, šta bi najbolje preporučili od literature za drzavnu maturu za upis na medicinski fakultet?

Prvi put sad izlazim na maturu a imao sam ju samo u prvom srednje i kasnije vise ne a zavrsio smjer tehničar cestovnog prometa.

Savjet i preporuke molim vas.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Imao si sta samo u prvom srednje? Da bi prijavio maturu/prijemni znaci da moras imati najmanje 2 godine odslusanog predmeta u srednjoj.. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Imao kemiju u osnovnoj i u prvoj srednje samoo. Pa bez problema sam prijavio drzavnu maturu.

Uredio Icha

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Budući da možete upisati jedino u Osijeku, preporučam od obaveznih (hrv, eng, mat) uzeti sve B razinu pa probati riješiti nekoliko ispita s prijašnjih godina. Ako možete sva tri predmeta riješiti za prolaz onda se možete fokusirati na fiziku, biologiju i kemiju. Za fiziku i kemiju preporučam Fiziku u 24 lekcije i Kemiju u 24 lekcije. Za biologiju preporučam pročitati udžbenike od 1. do 4. razreda.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Znaci ovako jel mozes ostavit neki kontakt pa da se cujemo. Zelim upisat medicinu i to mi je zadnja! E sad ici na ljetni il jesenski? 

Smjer koji sam zavrsio je tehbicar cestovnog prometa!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 15 sati , Dr.Ago said:

Ne razumijem kako si uspio prijaviti ispit ako si imao samo kemiju jednu godinu... Ne bi da te sputavam al za ovu godinu su ti šanse nikakve jer je jako puno sa 5.0 i koji to sve znaju i dalje nisu sigurni za upad... Preporučam ti da ako baš to jako želiš onda pauziraj i pripremaj se... Ali razmisli si malo jel ti se sviđa samo ideja o studiranju medicine ili to stvarno želiš. Nije jednostavno preko noći krenuti učiti po 8-9 sati dnevno, a toliko će ti trebati ako želiš nadoknaditi cijelo gradivo

prije 16 sati , wnbstud said:

Budući da možete upisati jedino u Osijeku, preporučam od obaveznih (hrv, eng, mat) uzeti sve B razinu pa probati riješiti nekoliko ispita s prijašnjih godina. Ako možete sva tri predmeta riješiti za prolaz onda se možete fokusirati na fiziku, biologiju i kemiju. Za fiziku i kemiju preporučam Fiziku u 24 lekcije i Kemiju u 24 lekcije. Za biologiju preporučam pročitati udžbenike od 1. do 4. razreda.

Oke. Savjet ici na ljetni il jesenski rok?

Pa s pripremama sam sam poceo doma od danas.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 07. 02. 2018. at 9:03, Icha said:

Oke. Savjet ici na ljetni il jesenski rok?

Pa s pripremama sam sam poceo doma od danas.

da al hrpa ljudi, gimnazijalaca s visokim prosjecima i znanjem krenulo je s pripremama od pocetka skolske godine i baš kako @Dr.Ago kaže, svejedno nisu sigurni za upad. Sva mjesta se popune na ljetnom roku, tako da jesenski nema smisla ionako za ovu god. 

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
prije 22 sata , klink1 said:

nista onda prijavljujem maturu sad na ljetni imam 3 mjeseca SOLO priprema? 800 kn za 6 ispita.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
On 11. 02. 2018. at 10:59, Icha said:
On 11. 02. 2018. at 0:55, klink1 said:

nista onda prijavljujem maturu sad na ljetni imam 3 mjeseca SOLO priprema? 800 kn za 6 ispita.

Užas.. ja dva ispita i prijemni 550kn.

Postali gori od HAK-a...

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu