294 poruka u ovoj temi

Imate svakakve teme al nemate viceva, sramota! :o Šta je život bez malo smijeha :bicycle:

meni se dopo ovaj:

- Halo, toranj? Ovdje let 453. Imamo kvar dvaju motora.
- Let 453? Ovdje toranj. Shvatio sam. Brišem vas. :lolcina:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku
Podijeli na drugim stranicama

Ima tema, kako je ne bi bilo. U Jadranci Kosor, pod zabava. Postoji tamo več pet godina. Tststs, loše tebe ide traženje.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Egal.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Ima tema, kako je ne bi bilo. U Jadranci Kosor, pod zabava. Postoji tamo već pet godina. Tststs, loše tebe ide traženje.

istina da je Jadranka ponekad žalosno smiješna, ali da bi mi palo na pamet da u njoj (mislim temi) ima viceva.....moj bed :P

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sto radi policajac kad osvoji glavnu nagradu na Loto?
Kupi sebi raskrsnicu i radi privatno :DD

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Sjedi zeko na obali mora i mota travu. Dođe zlatna ribica i pita:
-Zeko, zeko, šta to radiiišš?
-A evo ribice, motam travu.
- A jel mogu ja dim??
Da zeko ribici dim i ode ribica natrag odakle je došla. Za par minuta dođe kit, a zeko će:
-Izdahni ribice, izdahni!!!!

Dođe mladić u apoteku i pita ga apotekar što treba.
-Trebo bi jedan udna tuljica. Vidite, pozvala me cura navečer na večeru kod nje doma, mislim da znate što to znači. ^^
Da njemu apotekar udna tuljica.
-Ma ubiti, dajte još jedan. Ima moja cura sestru, mala je prava tigrica u krevetu, mislim da me i ona očekuje.
Donese apotekar još jedan udna tuljica.
-Znam da vas gnjavim, al dajte još jedan. Mislim da će i mama nešto očekivati...
**TIJEKOM VEÈERE**
Tradicionalno prije jela svi se mole. Završili sa molitvom, jedino se mladić još uvijek moli. Lupi njega djevojka nogom ispod stola i kaže:
-Dragi, nisam znala da si tako religiozan!
-E draga, nisam ni ja znao da ti je tata apotekar!

:rofl::rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

evo jedan nekarakteristican xD

Sastanak u klubu ljubitelja viceva. Svi vicevi su katalogizirani pod brojevima i stari članovi ih znaju napamet. Jedan od članova priča vic:
- Pedeset i jedan!
Svi se smiju! Jedan drugi član:
- Dvadeset i osam!
Grohotan smijeh. Sastanku prvi puta prisustvuje jedan novak. Videći kako je dovoljno izgovoriti samo broj vica, odluči da proba i on.
- Osamnaest!
Tajac, nitko se ne smije. Jedan od starijih članova mu se obrati:
- Kolega, nije važno kakav je vic, važno je kako se ispriča

pričaju dvije susjede i jedna kaže:
-nadam se da ćete se riješiti ovog vašeg psa cijelo vrijeme je zavijao dok je moja kćer vježbala pjevati-
druga će na to:
- oprostite gospođo ali vaša je kći prva počela!!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Meni je ovaj vrh! HAHAHAHHAH

Vratio se Mujo iz Afrike sa safarija i pita ga Haso:
"Šta si sve ubio tamo?" A Mujo će:
-"Ubio sam tri lava, dva leoparda, jednog slona i deset nopliza."
-"Bolan Mujo šta ti je to nopliz?" pita ga Haso.
-"Pa to ti je ono malo crno i kad upereš u njega pušku viče: No pliz, no pliz!"

HAHHAHAHAHAH nisam rasist (daleko od toga), ali mi je vic zakon! hahahahahahah :lol:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Pronašli crnca u JAR-u uz cestu, sedam puta propucan u trbuh. Šerif u svom izvještaju zaključuje:
"Najgori slučaj samoubojstva koji sam ikada vidio".

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

trebali učenici donijeti jednu stvar iu kuće u školu i Ivica donio aparat za disanje. pita ga učiteljica- "od koga si uzeo?" Kaže Ivica-"od dide" Učiteljica-"pa što ti je rekao?" Kaže Ivica- aaaaghhhrrrrhhhhhh" :D
inače obožavateljica crnih, ako imate dobre, šaljite u inbox :D

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Evo adaptacija jednog u malo prigodnijeg za ova vremena:

Ja nemam, ti nemaš, ona nema, on nema... ...koje je to vrijeme Ivice?
Vrijeme recesije učiteljice!

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Poslije pometne nesreće 2 automobila u potpunosti slupana. Iz jednog automobila izlazi zdrav i živ, markantan, zgodan muškarac. Iz drugog auta izvuče se nepovrijeđna lijepa, zgodna žena. Muškarac joj priđe s bocom vina koja je, srećom, također nerazbijena i kaže:
Ovo je Božja volja i naša sreća. Mi se moramo upoznati i nazdraviti za naše buduće prijateljstvo.
Žena ga pogleda, uzme bocu i nazdravi. Zatim pruži vino muškarcu da i on nazdravi. On uzme flasu i zatvori je. Žena ga pita:
Zar ti nećeš nazdraviti?
Muškarac odgovara:
Ne, ja ću sačekati policiju.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Idu dva umirovljenika ulicom i jedan pita drugoga:
• Kako si?
Ovaj odgovara:
• Kako ću biti, bole me kosti, bole me leđa, bole me noge, ruke... a ti?
• Ja se osjećam kao novorođena beba.
• Haj‘ ne laži, kako k‘o beba?
• Pa nemam kose, nemam zuba i jutros sam se upiš‘o :rofl:

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Idu dva kirurga ulicom i vide gospodina kako šepa.
- Kolega, šta vi mislite od čega ovaj naš sugrađanin boluje ?
- Ja mislim da se radi o reumi.
- Ne mogu se složiti s vama. Ja ipak mislim da se radi o
laganoj deformaciji kukova. Hajde da ga pitamo pa da vidimo
ko je pogodio dijagnozu.
- Gospodine ! Kolega i ja smo kirurzi i radi se o opkladi.
Kolega tvrdi da imate reumu, a ja da imate laganu deformaciju
kukova. Pa, možete li nam reći od čega vi bolujete?
- Ma pustite me na miru, vidite da sam se usrao.

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

ZADAĆNICA NIKOLE ŠOŠKIJA (21.02.2002)

“Glasujem za ‘Protiv’ ovisnostima”

Protiv sam ovisnosti jer je to najveći porok u životu, mislim da su ovisnici o drogi ili malo mutavi ili su se prevarili u samom početku, jer su mislili da je uživanje i ugodnost jedina stvar na svijetu koja je dobra. Nisu mislili na svoju obitelj ni na prijatelje nego na neprijatelje kao što su droga i pušenje. Misliti na neprijatelje je za mene stran pojam kao suh kamen na dnu mora. Neprijatelja treba poštovati, ali ne i klanjati mu se.
Ovisnici misle da je droga fora, a u biti droga je noćna mora. Zašto? Zapitah se, čemu drogiranje, živjeti u javi ili živjeti u snu nisu niti slični pojmovi. Kombiniram da je pušenje čak gore od svih vrsta droga, jer ako umreš od droge, umrijeti ćeš barem u miru, užitku i duša ti je spokojna, ako pak umreš od nikotina znaj da ćeš dobiti ili rak ili ti odu glasnice što u replici znači da umireš u boli i dugotrajno se mučiš, pluća ti pocrne i počneš kašljat krv.
Barlović mi je jednom rekao: “Ako se počneš drogirat, krv ćeš pi… i trule gume s…!”*. Zato Šoški nikad ni ne bi iskusio to ružno iskustvo koje bi se moglo nazvati travica smrti, ko i kuda harao je svijetom, ali nije okusio ni cigaretu ni lake droge. Ali ne mogu reći da nije popio pokoju litricu i vodicu.
Iz osobnog iskustva mogu reći da alkohol može biti i prijatelj i neprijatelj, negiranje alkohola nije u redu, jer čašica piva ili vina može biti i korisna, nisam za alkohol ali recimo Šola je inače ovako bahata, agresivna i ima destrukcijsku ćud, ali kad se napije ona je miroljubiva i mirna, kombiniram, u školi je stalno pijana. I razmišljam sad o riječima babe Atiha u rijetkim trenutcima kad je ovaj bio trijezan, kaže veli: “da li piti ili ne piti, pitanje je sad.”. Mislim da ljudi sa problemima i možda nekim psihičkim problemima imaju pravo na piće. Vjerovatno da Šola ima probleme.
Ja sam čovjek od iskustva, povjerenja i iskrenosti, ali pošto sam iz prošle zadaćnice dobio jedan, morao sam sam pisati što sam morao, a ne što sam mislio, radi dobre ocjene, ali sad sam puko. Smatram da se u Hrvatskoj trebaju legalizirati sve droge, pa i ove najgore, jer ko se hoće drogirat drogira se i ovako. Kada bi legalizirali droge mogli bi otvoriti drogereški turizam, otvorili bi velike poslove za drogeraše, industrija bi se razvila, a i zaposlenost bi porasla. Isto tako razvio bi se i bolji sustav liječenja ovisnika o drogi.
Zaključak: droge nisu loše što se ljudi drogiraju nego ljudi koji ne shvaćaju bit života i svojeg življenja. Život bi se trebao sastojati od odricanja i pomaganja, a ne uživanja i trovanja samog sebe, a dalje i druge. Drogeraši se primitivci koji ne mogu riješit problem na ljudski način.
* - “…krv ćeš pišat i trule gume srat!”

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Idu dva mrava i odoše

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Kako se zove vepar koji luči žuč?

Hepar

Podijeli ovu poruku

Poveznica na poruku

Stvorite korisnički račun ili se prijavite za komentiranje

Morate biti član foruma za komentiranje

Create an account

Registrirajte novi korisnički račun. Lako je!

Registriraj novi korisnički račun

Prijava

Veći imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavi se

• Recently Browsing   0 korisnika

Ni jedan registrirani korisnik ne pregledava ovu stranicu